HotZlot 2008 - wątek ogólny

Nie ma to tamto, ale wracać 18h do domu to koszmar. Ale nic nie zmieni zdania co do zlotu.

Z tego miejsca chciałbym podziękować całej obsłudze hotelowej, wykładowcom, osobom zaangażowanym w organizację zlotu i wam userzy za niesamowitą atmosfere panującą podczas każdej sekundy trwania zlotu. Żałuję, że nie mogłem uczestniczyć w 1 zlocie.

Dziękuję też osobom, które miały wpływ na wybór użytkowników do wcześniejszej rejestracji. Mam nadzieje, że was nie zawiodłem.

Co do zdjęć, to antarct wrzuci z wieczora tych od których pobierał, czyli Mati17, wigrus, McD, elesoft bodajże i jeszcze z czyjegoś aparatu.(do tego foty bocziego dochodzą), jak i spectacora. Możecie więc spodziewać się paczki wieczornej :slight_smile:

Mam kompromitujące zdjęcia jednego z moderatorów tego oto forum :stuck_out_tongue: (a właściwie film)

Jestem aż na 3 fotach, niewiarygodne. Na jednej nawet widać mi więcej niż pół twarzy. :o :lol: :wink:

Fajne ;D Szkoda ż nie ma filmów z prezentacji :wink:

tez na 3 fotach jestem :smiley:

Szukam kolegi z pokoju 217 :stuck_out_tongue: Kolego bd wdzięczny za PW :slight_smile:

wczoraj się zakończył zlot a ty byś chciał już filmy ? :expressionless:

może daj popracować panu który się tym zajmował aby odpowienio dopracował materiał nagrany przez te pare dni :wink:

Myslałem że ktoś amatorsko coś nakręcił …

Również zdjęcia obejrzałem…płeć piękna na większości króluje…bardzo ładnie ponadto prezentują się kolory na żabie… :smiley:

WIELKIE PODZIĘKOWANIE :slight_smile:

dla organizatorów, sponsorów i uczestników, atmosfera “w pytkę” :]

paszczak dzięki za zdjęcia, zaraz się ściągną, zobaczymy co tam za gnioty wstawiłeś :stuck_out_tongue:

pozdrawiam ludzi męczących tzw. “strzałki” na macie i zlotowiczkę, która robiła combosy na 120 “tupnięć” :stuck_out_tongue:

Witam po zlocie.

Dziekuję organizatorom za przygotowanie imprezy oraz uczestnikom za miłą atmosferę.

Jeśli chodzi o zdjęcia, to ja na razie ich niestety ściągnąć nie mogę (no może i mogę, ale przy moim łączu w domu to po prostu… (autocenzura)) więc proszę aby były dostępne aż do początków października, kiedy to wracam po urlopie do pracy i wtedy będę mógł je z sensowną prędkością pobrać.

Wielkie dzięki za świetny zlot.

Udane (no prawie :wink: ) sesje, choć dla prowadzących troszeczkę za krótkie :stuck_out_tongue: . Liczne prezentacje sprzętu i towarzyszące im konkursy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Tak na marginesie, gratulacje dla zwycięzcy lodówki HP.

Ubiegłoroczny zlot był niesamowity, ale ten był jeszcze lepszy. Stach pomyśleć co będzie na kolejnym (o ile będzie :x ).

Jeszcze raz dziękuję serdecznie za możliwość udziału w tej imprezie zarówno dla organizatorów, partnerów i tych wszystkich bez których ten zlot byłby niczym.

Wielkie dzieki za bardzo dobra impreze, az szkoda bylo wczoraj wyjkezdzac.

W tym pokoju byłem ja, Tibien i Narayan vel Najaram :smiley:

I gdzieś Cię zgubiłem w pewnym momencie integracji, ale już nawet nie pamiętam kiedy… :mrgreen:

Również dołączam do podziękowań dla Wszystkich (adminów, moderatorów, wykładowców, userów, hostess itd.) :smiley:

Pierwsza przespana noc :smiley: olmeca powiedz mi gdzie Ty w sobotę znikłeś? :stuck_out_tongue:

P.S.

Może zmienimy tytuł tematu :stuck_out_tongue:

A ja szukam kogoś kto wygrał słownik z Hiszpańskim i chce słownik Angielskiego :smiley: Hehe ;D

Do podziękowań dołączam się i ja :smiley:

Niestety jest i smutna wiadomość, po nieprzewidzianej kąpieli w Bałtyku żywot zakończył mój identyfikator ><

Ale cóż, miejmy nadzieje ze za rok zmartwychwstanie =P~

Znaczy, że mnie szukasz? :smiley:

@paszczak,

ostatnio miałem takie obciążenie łącza kiedy zdecydowałem się umieścić autopatchera, heh

Dziękuje wszystkim organizatorom Zlotu :slight_smile:

Pozdrawiam ekipę z pociągu :smiley:

Na samym poczatku polecialem podkradac sygnal wifi z astora, a pozniej juz pelen upload swojej osoby do lozka, niestety nie bylem w stanie juz dluzej wysiedziec :roll: