HotZlot 2008 - wątek ogólny

Ja dziękuję organizatorom jak i uczestnikom świetną wspólna zabawę :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZLOTU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

No to moja pomyłka :smiley: Pokoju 216 szukam :smiley: Dokładnie kolegi który ma firmę hostingową w Niemczech :slight_smile:

To Ty jesteś ta drobną dziewczynką która była także w barze Anatol w Gdyni?

Ja składam głownie Gutkowi hołd za załatwienie hostess :stuck_out_tongue:

Boczi, jak się czujesz? :smiley:

:smiley: :stuck_out_tongue: :lol:

NO hostessy były :smiley: hehehehehehhe

Są to modelki i znajdziesz ich portofolio na www.maxmodels.pl . A telefon to każdy by chciał :stuck_out_tongue:

Coraz lepiej 8)

Bez przesady, jakieś super to one, imo, nie były… Zwłaszcza ta jedna, jak dziecko.

Ta brunetka w spódniczce no nie? Gutek za to jest prokurator :smiley:

Dokładnie o tej mówię. :wink: Skakała sobie w Dance Party jak dziewczynka. :stuck_out_tongue:

Mają po 20 lat jedna 23 :evil:

Oj Guruś przecież żartowałem :stuck_out_tongue:

Oj tam dziewczyn się czepiacje, ja to mam numery do nich :stuck_out_tongue: :lol:

No mam nadzieję że za 2 lata zawitam z Wami na zlot organizowany przez Dobreprogramy.pl :smiley:

…to sie podziel zemną :stuck_out_tongue:

Ja mam pytanko…

Czy jest możliwość udostępnienia przez redakcję loga Hot Zlotu (napis i słoneczko) na przezroczystym tle, bądź w formacie .psd ??

Chciałbym przerobić kilka zdjęć ze zlotu i zrobić z nich tapety.

Co wy gadacie, hostessy były fajne. Natalia i Weronika naj :stuck_out_tongue: :P:P :twisted:

Nie chcę wyjść na jakiegoś przesadnego obrońcę, ale zastanów się proszę zanim zaczniesz o kimś tak pisac w sieci, bez względu na to czy tego kogoś znasz, czy nie. Lustro Ci z domu wynieśli? Jak byś się czuł, gdyby o Tobie napisano “ci dobroprogramowcy to jacyś super nie byli zwłaszcza ten SnakeVG, taki gbur”. Odrobina hamulców i dobrego wychowania jeszcze nikomu nie wyrządziła szkody. :wink:

Popieram w 100% Ryan.

Czułbyś się jeszcze lepiej gdybyście wczoraj nie tankowali gdy ja się męczyłem :stuck_out_tongue:

@Ryan: miałbym to gdzieś.

To miej to sobie gdzieś, ale z szacunku dla ludzi stapających po tej samej co Ty planecie nie pisz tak. :slight_smile: