HotZlot 2008 - wątek ogólny

Pomysł z hostessami był świetny i za to należą się dla Gutka WIELKIE podziękowania :smiley:

A swoja drogą Gutek pamiętasz o tych banach co rozdawałeś w sobotę :stuck_out_tongue:

@SnakeVG Juz byś sie chociaż nie kompromitował…

Dobra zakończcie już te kłótnie bo są one niepotrzebne. Lepiej wspominać dobrze zlot :wink: Jeszcze jeden post prowokujący kłótnie = warn (w końcu mam pomarańczową moderatorską smycz no nie? ;D)

Jeszcze sie nikt nie zaczal nawet klocic :wink:

Zlot wspominam fantastycznie, jak zresztą i poprzedni.

Hmmm czyżby chodziło Ci o mnie? :smiley: Jak chcesz to na następnym zlocie Cię tego nauczę :D:D

Masz na myśli bistro w jakim byli ludzie Wrocław&Poznań? Jeżeli tak to ja tam żadnej dziewczynki nie widziałam. Może czas pójść do okulisty chłopczyku?

Oooo no to sie wyjasnilo komu tak kibicowalismy Kamilu ( kstarski ) ;d

Sory wacek4 ale nie miales szans ;d

Tylko szkoda ze kolezanka nie lubila niebieskich strzalek;d

Za dużo skakania było przez te niebieskie strzałki :stuck_out_tongue: ale zabawa była naprawdę przednia, nawet myślę o zakupie takiej maty, świetna sprawa :smiley:

rowniez mysle o zakupie maty ;p

Spodobalo mi sie cos takiego ;d Taka inna forma fizycznej rozrywki

W imieniu redakcji, partnerów oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację HotZlotu chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom :slight_smile: Przepraszam, że dopiero teraz w formie online’owej ale dopiero wróciliśmy z Jastrzębiej Góry po zakończeniu wszystkich prac…

Dziękujemy, że przyjechaliście do Jastrzębiej Góry (niektórzy z bardzo daleka - ze Stanów Zjednoczonych, Irlandii i Niemiec, a także z odległych regionów Polski). Wielu z Was mieliśmy okazję poznać w “realnym świecie” po raz pierwszy, bardzo nam było miło ponownie spotkać również uczestników poprzedniego Zlotu. Rozmowy z Wami dały nam wiele radości i satysfakcji - dziękujemy za możliwość wymiany poglądów, dyskusje, opinie (również te pozytywne, jak i nie :wink: - choć te drugie były w zdecydowanej mniejszości to są dla nas bardzo cenne). Dziękujemy za to, że aktywnie uczestniczyliście w całym programie Zlotu, za to, że po prostu byliście z nami i współtworzyliście to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - bez Was by się ono przecież nie odbyło :wink:

Chciałbym zapowiedzieć, że pracujemy nad oficjalnym podsumowaniem Zlotu, zbiorczą fotorelacją i wideorelacją. Wszystkich zainteresowanych tymi materiałami prosimy aby dali nam kilka dni czasu - dopiero wróciliśmy ze Zlotu. Materiałów, szczególnie zdjęć jest mnóstwo - chcielibyśmy stworzyć możliwie kompleksowy, atrakcyjny ale jednocześnie nie przesadnie obszerny materiał.

Cieszymy się, że tak pozytywnie odbieracie przedsięwzięcie na którego organizację poświęciliśmy tyle pracy. Sprawia nam to wiele satysfakcji i jest dla nas to najlepszym podziękowaniem za te nieprzespane noce :stuck_out_tongue: Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach - planujemy przygotowanie ankiety dla uczestników Zlotu aby wyłapać wszystkie pomysły, sugestie i opinie - zarówno te pozytywne, jak i ewentualne negatywne. Chcielibyśmy bowiem aby kolejny Zlot był jeszcze lepszy i w jak największym stopniu spełniał Wasze oczekiwania :wink: Będziemy zobowiązani za wypełnienie ankiet.

Osobiście bardzo się cieszę, że Zlot w 99,9% udał się tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Najbardziej szkoda mi tylko tego, że kilkanaście osób zarejestrowało się, opłaciło 50 zł, ale mimo wszystko nie pojawiło na Zlocie. Chcieliśmy aby było nas ponad 200 osób, było niestety “tylko” 191 (kilka osób na szczęście po różnych perturbacjach dojechało w nocy lub w sobotę rano). 191 to co prawda i tak olbrzymia liczba bo w Polsce żaden portal o tematyce IT nie organizuje tak olbrzymich przedsięwzieć ale przynajmniej dla mnie osobiście fakt nie przekroczenia tej “magicznej” dwusetki pozostawia pewien niedosyt. Przykro tym bardziej, że zdecydowana większość osób, które nie przyjechały do samego końca nawet nie raczyła powiadomość nas o tym, że się nie pojawią - co z jednej strony naraziło nas na dodaktowe, niepotrzebne koszty, z drugiej zaś nie pozwoliło to na wciągnięcie choćby w ostatniej chwili kogoś z listy rezerwowej… To najważniejsza rzecz, która brakuje nam do tzw. “pełni szczęścia” :stuck_out_tongue:

Nie chciałbym drążyć szczegółów ale kilka osób może się poczuć się pominiętych :stuck_out_tongue: Gwoli ścisłości: hostessy były pomysłem redakcji, “załatwiał” je (nie jest to najlepsze słowo ale o tej porze wybaczcie ciężko mi znaleźć inne) Cebula, natomiast Gutek podjął się zadania przywiezienia dziewczyn z samego rana w piątek z Gdyni do Jastrzębiej Góry oraz w największym stopniu koordynował ich działania na miejscu :wink: Inaczej mówiąc był to wspólny pomysł i wykonanie z olbrzymim udziałem Gutka :wink: Nie muszę chyba mówić, że raczej nie sprawiał wrażenia zmartwionego zadaniem, które mu przypadło w udziale :stuck_out_tongue:

W tym miejscu należą się zresztą wieeeelkie podziękowania w szczególności własnie dla Gutka, a także dla bocziego, Froga, maniooo, Monczkina, lazikara, Limaka, sdara i squeeta (kolejność alfabetyczna) za pomoc przy wielu różnych pracach związanych ze Zlotem. Bez Was po prostu nie dalibyśmy rady… :slight_smile:

a ja dodatkowo pozdrawiam tych, którzy dostali ode mnie cięgi w Open Arena jak również HP za miły prezent :wink:

Szkoda że się nikt nie zgłosił na przejazd Opole<->JastrzębiaGóra. :frowning:

~570 km w jedną stronę, 9 godzin jazdy z hakiem (i kilkoma krótkimi przystankami i korkami).

Do porównania: pociągiem z mojej miejscowości przez Opole, Wrocław i autokarem z Gdyni wychodziło około 18h jazdy. Dzięki temu mogłem się nawet wyspać i spokojnie iść w poniedziałek do pracy.

Samochód o dziwo palił średnio 5,5l/100km benzyny, więc na dwóch nie wyszło tak źle. Tylko pomyśleć jakby jechało nas czterech. :slight_smile: Nikt nie jechał z opolskiego pociągiem ? :o

Zlot był równie udany jak w zeszłym roku. :tak: Podziękowania dla organizatorów.

No to ja z tego miejsca pragnę podziękować całej redakcji za zlot i hostessy WIELKIE DZIĘKI 4all :smiley: rzekome pominięcie było spowodowane brakiem szczegółowych informacji. Mam nadzieję, że już nikt nie czuje się pominięty. Chyba nie muszę się bardziej kajać? :stuck_out_tongue:

Poza tym miałem do kogo robić maślane oczy i mi nikt więcej nie był potrzebny a hostessy to dobre uzupełnienie całości:D

Krogulec specjalne THANKS dla Ciebie :slight_smile:

No ok, ok przepraszam :slight_smile:

Faktycznie do Jastrzebiej jechało sie bardzo długo, ale kiedy policzysz te wszystkie postoje, to okazuje sie, że podobnie byłoby samochodem. Jechałem z moim kumplem z Opola i nie narzekalismy, bo było calkiem przyjemnie. Kiedy przedział się lekko opróżnił z tłumów, można było wyciagnąc nogi, a nawet je oprzec na umieszczonym na przeciwko fotelu :wink: Mozna było tez się przejśc, skorzystać z luksosów drugiej kalsy w postaci wc i w ogóle :stuck_out_tongue: Do tego chwila przerwy na zwiedzenie pięknie oświetlonego wrocławia, no i dwie godziny w Gdyni, ktore można było wykorzystać na zobaczenie Daru Pomorza i ORP Błyskawica. Na pewno w czwórke wyszłoby taniej i milej, bo można byłoby zacząć się integrować, ale piszesz, że od razu wracaliscie i dlatego nie myśleliśmy o dołączeniu, bo na powrocie zatrzymaliśmy się na kilka godzin w gdyni. W końcu nie można było przepuścić takiej okazji :wink: Kiedy jedzie się z drugiego końca Poslki, to trzeba wykorzystać wszystkie mozliwości. Pociąg z Gdańska wyjechał o 21:45 a w opolu był juz po 7. Zlot był naprawdę rewelacyjny, choś nie zintegrowalismy się z wieloma osobami, więc pewnie nikt nas nie pamięta heh. Pozdrawiam

Ja również chciałbym podziękować przede wszystkim redakcji, sponsorom, oraz uczestnikom zlotu za wspaniałą atmosferę. Mam nadzieję, że spotkamy się na przyszłym zlocie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie (wraz z wyżej wspomnianymi hostessami xD )

Również bardzo dziękuje redakcji i gratuluje organizacji wspaniałej imprezy.

Mam nadzieję, że na następnym zlocie miejsce dla mnie również się znajdzie.

Ja rowniez bardzo dziekuje :slight_smile:

THX

Przyłączam się do podziękowań. Wysoko zawieszono poprzeczkę przed następnymi zlotami. :slight_smile:

Obiecane nagrody - tablety dotrą do zwycięzców najprawdopodobniej w tym tygodniu, jak tylko Redakcja poda mi dane kontaktowe.

Pozdrawiam,

Grzegorz Prusinowski

Wacom

a tak w ogóle to kto je wygrał ? chodzi mi o nicki :slight_smile: o ile to nie tajemnica :slight_smile:

Musimy jeszcze przejrzeć prace :wink: