HotZlot 2008 - wątek ogólny

Krogulec , nie przesadzaj, chodziło o to bym wpadł na godzinkę autem i przywitał się przed hotelem z kilkoma osobami, zostawił trochę tej weselnej wódki i sobie pojechał :stuck_out_tongue:

Serdecznie zapraszamy :smiley: Tylko weź pod uwagę te trochę - 200 osób :smiley:

A kiedy mniej więcej rozpocznie się rejestracja?

Mam nadzieje, że w tym miesiącu ponieważ później wyjeżdżam i wrócę kilka dni przed zlotem…

na kolana go wezmie :wink:

Nie przesadzam :wink: i to nie jest kwestia złej woli tylko po prostu kwestia organizacji imprezy. Gdyby tak 50 osób chciało “wpaść tylko na godzinkę” to mielibyśmy jeden wielki bałagan… Byłeś podczas pierwszego Zlotu, więc powinieneś zdawać sobie sprawę z tego jaki to wysiłek wszystko to sprawnie zorganizować. A teraz będzie nie 130 osób ale blisko połowę więcej. Na teren ośrodka - tak jak poprzednio - wpuszczane będą więc jedynie osoby z identyfikatorami, a nie będziesz przecież stał na ulicy.

Jednakże biorąc pod uwagę konkretnie Twoją osobę tj. staż na forum, okoliczności oraz fakt, że byłeś uczestnikiem I zlotu, być może zrobimy jakiś wyjątek. Tym bardziej jeżeli miałbyś nas odwiedzać w ostatni dzień Zlotu czyli w niedzielę, kiedy nie powodowałoby to już większego problemu. Na razie nie chcę tego jednak deklarować. Jak już ruszy rejestracja, skontaktuj się ze mną mailowo.

Prawdopodobnie na przełomie lipca i sierpnia.

w kwestii formalnej

jak to wyglada z wplacaniem “wpisowego” z zagranicy ?

chodzi o to, ze mieszkam w niemczech i do przelewu numer konta mi nie wystarczy, potrzebowalbym tez IBAN i BIC/SWIFT

Uwzględnimy to przy wysyłce maili potwierdzających przyjęcie zgłoszenia rejestracji (znajdować się tam będą informacje na temat na jaki nr rachunku dokonać płatności).

I to boli… Mam 18 lat, pojechałbym na zlocik, ale całą Polskę trzeba przemierzyć… a więc nierealne, koszty, cóż… może następnym razem :confused:

to bardzo miło z waszej strony. jednak jak już wspomniałem ze względu na poprawiny nie będzie to jednak całkowicie możliwe, a to co pisałem powyżej było pisane z lekkim przymrużeniem oka. jeżeli chodzi o moją osobę nie mam niestety możliwości wpadnięcia (i dowiezienia weselnej :wink: ) więc proszę nie dorzucajcie sobie roboty myśląc co zemną zrobić :stuck_out_tongue:

P.S.

Dla wszystkich tych którym wydaje się, że wycieczka na drugi koniec polski to mordęga. Ja w waszej sytuacji byłem przed pierwszym zlotem, lecz nie zastanawiałem się nawet chwili - jadę. Podróż dała mi dodatkowy czas na poznanie kilku osób które dojeżdżały z tej części polski co ja.

Następny malkontent :wink: Faktycznie - problem nie do przeskoczenia - jazda pociągiem 8 godzin i 2 bilety po 56 zł :stuck_out_tongue: Słowem - katastrofa… :stuck_out_tongue:

a ja się spytam czy są jakieś limity miejsc np. Z Gamikaze 50 osób z DP 100, czy po prostu kto pierwszy ten lepszy??

Takie limitowanie nie miało by sensu bo wtedy ludzie rejestrowali by się tylko np. z DP :wink:

Dokładnie tak jak mówisz :mrgreen:

Zakwaterowanie za darmo, wszystko za darmo, a Ty jeszcze narzekasz. Może jeszcze za bilet komunikacji miejskiej na dworzec Ci zapłacić.

Panowie, po co kruszyć kopie?

Jak ktoś nie chce pojechać, to nic go nie przekona. Jak ktoś chce, zrobi wszystko, żeby dotrzeć. Taki zlot jest ewenementem, o czym pisał Krogulec , i warto w nim wziąć w nim udział. Nie zmuszajmy nikogo na siłę, ani nie przekonujmy, bez sensu, będzie więcej miejsc dla naprawdę zainteresowanych.

Popieram w 100%.

Cytując kolegę. Pytanie mi się nasuwa takie małe.

Kto sie wybiera z mojej okolicy? Środkowo-zachodnia Polska. Ewentualnie zahaczyłbym się z ekipa ze wrocka :lol:

Airborn ale jedną okowitę weselną zostaw w stanie hibernacji na następny zlot :lol: . Nadrobimy straty :twisted:

…i ja również …chce , jedyny problem to 2000km… ale się postaram dotrzeć chociażby na Wrocław,(oczywiście jak sie zdążę zarejestrować bo chętnych co niemiara jak widać ;)) a później może jakiś "slazak " doradzi co i jak na Gdynię :smiley:

I to się nazywa determinacja :wink:

Raczej “dolnoślązak” :stuck_out_tongue:

jak wszystko się ułoży tak jak mam nadzieje że się ułoży to ja bede jechać :smiley:

czy można już się zarejestrować - 6 sierpnia wyjeżdzam do Turcji na 2 tygodnie - jak przyjadę może już być pozamiatane