HotZlot 2008 - wątek ogólny

Wtedy już na pewno będzie pozamiatane :wink:

Ale rejestrację uruchomimy przed Twoim wyjazdem więc zdążysz :wink:

Aktualnie nęka mnie bardziej przyszłościowe zagadnienie - czy zloty dobrychprogramów będą się odbywać regularnie, rok w rok, czy też może się zdarzyć, że sponsorzy się wycofają i wtedy nici z imprezy?

Wszystko może się zdarzyć ale nie kracz :wink: Niemniej, mamy nadzieję, że kolejne Zloty będą się odbywać regularnie :slight_smile:

o ile mnie pamięć nie myli, był u nas na forum ktoś o nicku czarnotowidzę. Jakiś kontynuator? :lol:

Jeśli “ogólny klimat” spotkania, zaangażowanie uczestników oraz atmosfera (i to zarówno w części merytorycznej jak i ‘rozrywkowej’) będzie taka jak podczas pierwszego zlotu to o liczbę sponsorów i osób chętnych do uczestniczenia w tym wydarzeniu byłbym spokojny przez najbliższe 50 lat :wink:

A co do podrózy to też muszę przyznać, że stanowiła naturalne i jakże sympatyczne przedłużenie zlotu. :faja:

No to proszę mi tam miejsce zaklepać :stuck_out_tongue:

Jutro już biorę wolne na te dni :smiley:

Jak milusio :smiley: .

Szkoda tylko, że tak daleko… Czemu Organizatorzy nie zdecydowali się np. na piękne, nowoczesne Katowice - widoki, powietrze i klimat - niepowtarzalne. A miałbym bliżej :P. Ale czego się nie robi dla dobrychprogramów… :stuck_out_tongue:

No ale z pociągami to mi nie przypasowało :confused:

Niby do Łodzi mam 50km ale pociąg mam o 20:45…

O 21:35 jestem w Łodzi no i muszę czekać ponad 5,5h na pociąg do Gdyni :o

Będzie ciężko ale da się zrobić :smiley:

No Panowie (i Panie) mam nadzieje że ponownie spotkamy się w tym jakże wyborowym towarzystwie ;D

Dobry pomysł - może jeden z kolejnych Zlotów zorganizujemy w katowickim Spodku :wink:

A PKS? Albo może ktoś Cię podwiezie do Łodzi?

Rozumiem, że na Twój udział też możemy liczyć? :wink:

Jeżeli jest jeszcze jakaś osoba która zastanawia się, a wie, że ma możliwość dotarcia na tegoroczny Zlot, to niech już zacznie szukać walizki.

I Zlot DP był zapewne jedyny w swoim rodzaju z tej racji, iż był właśnie pierwszy.

Jednakże, widząc zaangażowanie towarzyszące organizatorom przy tworzeniu ubiegłorocznego spotkania, domniemam (baa jestem pewny), że i tym razem możemy liczyć na pierwszorzędne sesje techniczne, na doborowe towarzystwo (bo taka jest społeczność m.in. DP) jak i na niezapomniane wrażenia.

Nie ukrywam swojej radości z racji odległości do Jastrzębiej Góry, bo dzieli mnie raptem 300 km :wink:

Nie będę już musiał stać w zakorkowanym Wrocławiu :x

Mam nadzieję, że będzie mi dane uczestnictwo w II zlocie …

… bo to jest chyba największy problem ![-o<

o ile sie nie myle to czesc osob z redakcji jest z wrocka wiec moze ktos bedzie “zupelnie przypadkiem” jechal samochodem z wrocka do gdyni i bedzie mial jakies miejsce wolne?

Niestety, część (czy może nawet większość) redakcji będzie jechać na miejsce kilka dni wcześniej aby wszystko na miejscu przygotować. Nie chciałbym więc deklarować, że będzie taka możliwość… Natomiast z całą pewnością z Wrocławia będzie jechać przynajmniej kilka-kilkanaście osób pociągiem - wystarczy się dogadać, a zawsze to sympatyczniej podróżować grupą :wink:

Osobom, które będą jechać z dalszych rejonów chciałbym też przypomnieć, że w tym roku będzie możliwość zakwaterowania dzień wcześniej. Dzięki temu będzie można spokojnie dojechać na Zlot np. w czwartek wieczorem aby być rano wypoczętym na atrakcje Zlotu, a przy okazji wcześniej spotkać się z częścią uczestników :wink: Koszt dodatkowego noclegu wynosić będzie około 70 zł (szczegółowe informacje podamy przy oficjalnej zapowiedzi).

szkoda tylko ze ja do wroclawia dojade najpozniej o 19:00 wiec czeka mnie 5 godzin czekania na dworcu, ale coz zawsze mozna pojsc do biedronki przy dworcu pks po jakis napoj energetyzujacy a pozniej usadzic sie w moim ulubionym barze na wroclawskim dworcu pkp (bodajze Plus sie nazywa) i popijac kawe :slight_smile: (cieszy mnie, ze to dworzec we wrocku a nie w katowicach :stuck_out_tongue: )

Dlatego właśnie zwracałem uwagę, że można przyjechać dzień wcześniej - może znajdziesz jakieś sensowne połączenie bezpośrednio do Gdyni w czwartek? Wtedy nie będziesz musiał ustawiać wszystkiego aby jechać tym konkretnym, nocnym pociągiem z Wrocławia.

jezeli mi sie uda na zlot zalapac to dojezdzal bede z Drezna i wierz mi ze najlepiej oplaca mi sie jechac do wrocka (za 10 euro mitfahrgelegenheit) a potem dalej

ale coz zdazylo mi sie juz spedzic w pociagu 22 godziny by dotrzec w bieszczady (trasa stargard szczecinski - ustrzyki dolne) wiec i do gdyni dam rade :slight_smile:

Już w kalendarzu odhaczyłem sobie ten termin by się stawić :wink:

Ja przydaje z Krzyżakami na koniach prosto z zamku hehe :stuck_out_tongue:

Dobrze było nie brać urlopu wcześniej :slight_smile:

Pociąg z Wawy zaczyna trasę w Zakopanem, więc Kraków i Katowice mogłyby się z nami zetknąć :wink:

Zawsze możesz się pozwiedzać troszkę naszego pięknego miasta :slight_smile: