HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

Mam bilety na pociąg relacji Zagórz-Warszawa-Olsztyn przez Rzeszów i Lublin. Będąc pierwszym na pokładzie wahadłowca proszę resztę załogi o dosiadanie się :). Znak rozpoznawczy: książka Lema “Eden” w zielonej okładce (będę ją eksponował na postojach :slight_smile: )

Do zobaczenia.

to musisz zająć dwa przedziały bo w lublinie dosiada się banda 7-8 osób :smiley: zajmij je w pierwszym wagonie tak jak mówiła ptaszyna chyba że to będzie 1klasa to w drugim :slight_smile:

OK, w takim razie zajmuje dwa przedziały w pierwszym wagonie drugiej klasy licząc od lokomotywy (albo innego tam parowozu) :wink:

No to będę jechał z samą elitą :D, więc atmosfera będzie odpowiednia :).

Jestem jeszcze ciekawy ile osób przesiada się w warszawie do pociągu: D 15101

Warszawa Centralna Przyjazd: 05:50 Odjazd:06:02

Jako, że Zlot tuż tuż zapytam jeszcze raz o to czy ktoś jedzie tym samym pociągiem co ja.

Jak ktoś też startuje z Poznania (pociągiem) albo dosiada się na trasie niech da znać

(zawsze się jakieś miejsca zarezerwuje :wink:)

abdfea28c28af6ea.gif

boczi dosiadasz się w Toruniu?

Sam zastanawiam się czy jechać jednak autem z Poznania czy jednak pojechać PKP …

Ale Krogulec by mnie ubił gdybym teraz zmienił zdanie :slight_smile:

hehehe nie no tak źle to chyba nie będzie ;D w razie czego daj znać jeśli zmienisz zdanie.

Bez przesady :stuck_out_tongue: Jedno miejsce w autokarze mamy jakby co (ale tylko jedno) :wink:

Hej,

Z Katowic będzie jechać nas szóstka i docelowo znajdziemy się w pociągu, o którym piszesz - relacji Warszawa -> Olsztyn. Zastanawiamy się tylko, czy przesiadać się w Warszawie czy w Działdowie - pewnie wiele zależy od tego, jak sprawa z miejscami będzie wyglądać. W końcu ten pierwszy pociąg tnie całą Polskę - z Zakopca do Gdyni - więc może być dość tłoczno… Oby nie!! ![-o<

I już coraz bliżej… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja jak wsiądę w Zagórzu do mojego pociągu, to będę na 90% jedynym pasażerem :slight_smile:

Jednak dotrę na Zlot samochodem, także niestety nie.

Niektórzy nie będą się przesiadać tylko rozpoczną podróż wsiadając do tego pociągu. To też się liczy? :wink:

No to już jest nas 3 w Poznaniu :smiley:

No to miejsce siedzące już masz :wink:

Ja z pewnością także będe ubrany w koszulkę DP (czarną) jednak z I Zlotu (większe, rozpoznawalne logo :slight_smile: )

Ja na dworcu w Krakowie, później w pociągu którym jedziemy, również będę paradował w tej kultowej koszulce z I zlotu… :slight_smile:

akurat byłem w Zagórzu w środę i widziałem ten pociąg - 2 wagony 2 klasy i tyle, resztę doczepią w przemyślu / rzeszowie, a następne na stacji w lublinie

sprawdzę to w poniedziałek, czy jakieś będą u nas doczepiać to w razie czego się zajmie u nas jakby nie było już miejsc w tym co podjedzie

Lizard, siedziałem cały tydzień w Ustrzykach Dolnych (Viking na Jasieniu koło sanktuarium), szkoda, że wcześniej nie sprawdziłem, żeś Ty stamtąd :frowning: to bym się odezwał

ale nic to, spotkamy się w pociągu

]:->

Kto jedzie ze Szczecina?

:slight_smile: Dla mnie to w ogóle niesamowite, że tam jakikolwiek pociąg jeszcze jeździ :slight_smile: U mnie w Ustrzykach to aż 2 pociągi dziennie (w zasadzie jeden, tylko tam i z powrotem).

Do zobaczenia w pociągu :slight_smile: jeszze tylko 6 dni :slight_smile: