HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

Co Ty powiesz? :stuck_out_tongue: Proszę NIE CYTUJCIE wcześniejszych, archiwalnych już wręcz postów*. Aktualne jest tylko to co na stronie hotzlot.pl w sekcji Dojazd: http://hotzlot.pl/Dojazd.aspx (komu jak komu ale Tobie Madafaker nie sądziłem, że trzeba o takich rzeczach pisać :P)

Przypomnę, że PKP zmieniło w lipcu rozkład jazdy i stąd niektóre połączenia się pozmieniały - pisaliśmy o tym w tym wątku. To co cytujesz jest więc od dawna nieaktualne. Aktualnie rekomendowane połączenie do Krakowa to pociąg o 13:42 z Olsztyna (osobowy 7022) z przesiadką w Iławie na ekspres (EX 83414) do Krakowa. Planowany przyjazd 22:22, czas na przesiadkę blisko 30 min.

Wcześniejsze połączenie o 13:13 jest przez nas nie zalecane ze względu na niebezpiecznie krótki czas przesiadki w Warszawie (tylko 7 minut).

A i jeszcze autokar zlotowy będzie odjeżdżać z Rynu o 11:00, a nie o 10:55 :wink:

* - dotyczy to nie tylko kwestii dojazdu - wszelkie wcześniejsze informacje jakie pojawiały się w wątkach zlotowych mogą być nieaktualne, mogły być luźnymi planami czy wręcz spekulacjami. Aktualne i wiążące są TYLKO I WYŁĄCZNIE informacje na http://hotzlot.pl.

Mały update, mnie możecie wykreślić z listy.

Hej,

Mam nadzieję, że ta aktualizacja wynika ze zmiany sposobu dojazdu, a nie z rezygnacji ze zlotu. A po aktualizacji zostaje nasza szóstka… :slight_smile:

  1. Limak,

  2. Fracha,

  3. Maryś,

  4. Rulik,

  5. Dimatheus,

  6. kubush.

A do pozostałej piątki 2 pytania:

:arrow: Pociąg, którym będziemy jechać - relacji Zakopane - Gdynia Główna - na dworcu w Katowicach powinien być o 00:25 i do 00:47 powinien czekać na peronie. Stąd pytanie, o której i gdzie się umówimy?? Wypadałoby nieco wcześniej, by móc władować się do pociągu, jak tylko wjedzie na peron (większe szanse na miejsca siedzące)… :slight_smile:

:arrow: Czy będziemy przesiadać się na drugi pociąg w Warszawie czy spokojnie dojedziemy do Działdowa i tam będziemy oczekiwać na przesiadkę?? Dlaczego pytam - jak będziemy mieć w pierwszym pociągu miejsca, to szkoda byłoby je tracić, przesiadając się na pociąg w Warszawie, bo zapewne będzie on ładnie załadowany. A z drugiej strony w Warszawce sporo osób będzie cięło na zlot, więc i towarzystwo byłoby większe. Pytanie więc, co przeważy… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

  1. ja będę na dworcu ok godziny 00:00, może umówimy się na peronie ??

  2. popieram pomysł przesiadki w Działdowie, a w razie czego w pociągu z Katowic będziemy mieli jeszcze czas na zastanowienie się

Hej,

Więc też postaram się być na dworcu przed północą - w sumie mam do niego 15 minut pieszo… :slight_smile: A żeby łatwiej się znaleźć może zostawimy sobie namiary?? Na PW wysyłam Ci mój numer komórki… :slight_smile:

Czyli jak na razie dwie osoby za Działdowem - faktycznie, zawsze w pociągu można zadecydować bądź zmienić plany… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

@ Lublin

Jako, że pracuję rzut beretem zaczepnym od dworca PKP, to mogę zakupić bilety wcześniej, jeśli ktoś chce, nie wiem jak to jest z dostępnością całodobową kas na dworcu.

Dla mnie żaden problem zakupić większą ilość biletów.

MK

Jade samochodem z Bydgoszczy mam wolne miejsca jeśli jest ktoś chętny zapraszam zawsze dla niektórych to wygodniej niz pociągiem i na podzialke wyjdzie taniej :slight_smile:

P.S

ewentualnie mogę zabrać kogoś po drodze

Czy mogę czuć się już wpisany na listę?

Tak Tak Ty już sie czujesz wpisany :slight_smile:

mam nadzieje ze złośliwosc rzeczy martwych to tego czasu nie dadza o sobie znac i nie bede musial sie wybierac pociagiem :stuck_out_tongue:

wojmal , ja będę jechał SKM z Lęborka o 06:00 do Gdyni, a potem pociągiem 07:24 do Olsztyna.

jlasinski , w takim razie do zobaczenia w Gdyni :wink: postaramy się zapewnić silnie moderowaną podróż :stuck_out_tongue:

Airborn , do zobaczenia :), będę w zeszłorocznej koszulce, no to zapowiada się ciekawe kilka godzin “rozmów kontrolowanych” :smiley: :stuck_out_tongue: .

no ciekawe właśnie jak to będzie z dostępnością, bo ja dopiero będę w Lublinie 27 w lublinie.

O takie bilety to nie ma co się martwić.

Mam prośbę. Jak już wsiądziecie w Gdynii, to zajmijcie przedział, bo ja dosiądę się dopiero w Gdańsku. Z tego co wiem, to Kaka’ chyba też. To będzie chyba największe zagęszczenie moderatorów na m2.

Areh , to oczywista oczywistość :wink:

No racja racja :D, będę musiał uważać co mówię bo co trzech moderatorów to nie jeden :P. Btw. w woli ścisłości jedziemy II klasą?

Tak. Na pierwszą szkoda kasy, a atmosferę i tak odpowiednią zrobimy.

To nie wszystko. Prawdopodobnie będzie z nami jeszcze jeden admin :smiley:

Z Wejherowa :stuck_out_tongue:

A jest jeszcze ktoś niepewny formy transportu? Ja wyjeżdżam z Kłodzka(Dolnośląskie)