HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

idę dziś kupić bilet :slight_smile:

jade z Wrocławia o 23:40 znak rozpoznawczy koszulka z 2 zlotu

Hej,

Poprawka… :slight_smile: W sumie będzie nas szóstka… :stuck_out_tongue:

Ja też mam taką nadzieję. Ale by było pewniej prześlę Ci na PW mój numer komórki - od kubush’a już mam, więc wtedy na pewno się dorwiemy… :slight_smile:

Coraz bliżej, coraz bliżej… Już za chwilę… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja również w Warszawie “zasilę” pociąg numer D 15101 :slight_smile:

Do zobaczenia :wink:

a na jakim dworcu wsiadasz ??

bo my to chyba się przesiądziemy na centralnym, zresztą wszystko wyjdzie w praniu.

Fajnie to oznacza że dojadę z Grysiem i innymi PKP z Poznania do Olsztyna a resztę drogi szybciutko na piechotę …

myślę, że skoro “nasz” pociąg jedzie do Zachodniego, a ten do Olsztyna też rusza z Zachodniego, to sensowym byłoby pojechanie na Zachodni, jako, że tam będzie największa szansa złapania pustych przedziałów.

Na Centralnym może być już z tym problem.

]:->

MK

też sądzę, iż rozsądnym byłaby przesiadka na Zachodnim :slight_smile:

to jeśli ekipa z Katowic zdecyduje się na przesiadkę w Działdowie, to pomachajcie nam z okna, żebyśmy wiedzieli do jakiego przedziału wsiadać :wink:

na zachodnim będzie 20 min na przesiadkę na centralnym ok. 40 min z resztą wszystko wyjdzie w praniu tak jak już to wczesnej napisałem.

Jak oglądałem pogodę to ma być słoneczna tak więc żadnych opóźnień nie powinno raczej być, chociaż to różnie bywa z pkp ;/

No tak przesiadamy się na zachodnim.

Jedziemy 2.40 z Lbn więc o której się umawiamy na poczekalni/ peronie?

Jedziemy tu z dworca przy ulicy gazowej ??

Ja to pewnie razem z Marcinem podjadę, bo za taryfę bym zapłacił ze 20zł a przez krochmalną o 1-2 w nocy jakoś nie uśmiecha mi się iść :smiley:

chyba że ktoś jedzie jeszcze z okolic czubów i chce mnie podwiesić to ja chętnie skorzystam.

A jak ty Piotrek zamierzasz dotrzeć i o której będziesz w lublinie ??

I najważniejsze co bierzemy na drogę jakie picie i szamę ??

Z głównego dworca PKP a czy gazowa ulica się nazywa to nie wiem :stuck_out_tongue:

Jak dotrę to nie wiem czy mnie ktoś o 2 zawiezie. Przyjadę może wcześniej na czuby i pojedziemy z Marcinem? :stuck_out_tongue:

Szama to jakieś kanapeczki biorę a picie to ponoć już nie można browaru legalnie w pociągu?

Zwolniło mi się jedno miejsce w samochodzie, więc jeżeli jest ktoś zainteresowany przybraniem się najlepiej ze śląska proszę o kontakt :wink:

Jeszcze raz zapytam. Wybiera się ktoś pociągiem D 35500 z Zakopanego do Olsztyna. Ja dosiadam się w Kutnie. Może ktoś z Kutna się wybiera na zlot?

Ja, ze względów komunikacyjnych z pewnością wsiądę na dworcu Warszawa Centralna

Ja również wsiądę na Centralnym.

Metrem szybko dojadę na Centralniaka, a na Zachodni albo wlokacy się autobus, albo taryfa.

No to znowu będziemy czarowali podczas podróży Magiku :wink:

Nie zapomnij tylko kluczy (o ile z pierwszego zlotu pamiętasz co mam na myśli) :wink: :smiley:

Pamiętam :smiley:

Mam wolne miejsca w samochodzie…

wyjeżdżam z Bydgoszczy zachacze o Toruń

ktoś chętny ?