HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

haha, no dokladnie - teraz mi się przypomniało :smiley: jaka wtopa:P jechaliśmy w bezprzedziałowym i ja siedziałem jakieś 5 rzędów dalej niż reszta i się nie zorientowałem :lol: ale później ile smiechu było :slight_smile:

Jak dobrze mi się wydaje to jest nas 5 na pociąg z Lublina o 2.48: wigrus , andrzej928 , Mariosti* , kolega Marcin (nie wiem jaki ma nick na forum) i ja, więc jesteś 6? :PP

3 znajomych jeszcze jest na liście rezerwowej.

Hallo hallo,

Ja też jadę z Lublina!,

Czyli jeden przedział jest nasz :lol:

Z Lublina jadą:

  1. Piotrek_20

  2. michalk

  3. wigrus

  4. andrzej928

  5. Mariosti

  6. kolega Marcin jakiś :stuck_out_tongue:

  7. Ptaszyna27 :slight_smile:

8…

pozostałych chętnych prosimy dopisywać się do listy. i niech ujawni się kolega Marcin jakiś :stuck_out_tongue:

Ja do Olsztyna będę jechał pociągiem D 15101, czyli z wami. Proszę o dopisanie na listę.

ps. Będę wsiadał w Mławie

ja jade 23:40 z Wroclawia z przesiadka w Bydgoszczy, w Olsztynie 9:27

ktos jeszcze na tej trasie?

Limak , Cześć.

Oczywiście, że pamiętam. Powrót z I Zlotu.

Fajnie, że jest nas trochę więcej z Katowic.

Jeszcze się nie przyglądałem połączeniom, ale zapewne

jedziemy razem.

O! ptaszyna27 dobry pomysł : Lista !

KATOWICE jadą pociągiem :

1.Limak

2.Fracha

3.bartekk_

4.Maryś

Proszę o dalsze uaktualnianie listy.

KATOWICE jadą pociągiem :

1.Limak

2.Fracha

3.bartekk_

4.Maryś

  1. Rulik

Może warto było by edytować 1 post w tym wątku i tam umieszczać miasto i listę jadących? Ułatwiło by to szybszy dostęp do informacji a jednocześnie nie było by takiego “śmietniczka” :wink:

Zostały 2 miejsca, w tej chwili jedzie ze mną “olmeca”.

W obrębie trójmiasta każdego odbiorę z domu.

Ja wprawdzie z Żywca, ale na pewno przez Katowice Połączeń też jeszcze nie sprawdzałem. Może jedzie ktoś jeszcze z Żywca lub Bielska Białej?

My w ten pociąg przesiadamy się w Wa-wie. Jedzie ktoś jeszcze z Wa-wy tym pociągiem D 15101 o 6.10?

@l udzie co jadą z Lublina

a z Olsztyna ruszamy zlotowym autokarem?

bo ja nie zaznaczyłem w rejestracji, że rezerwuję autokar,

jeśli autokarem to proszę o info gdzie mogę dodać rezerwację autokaru

@krogulec

mogę spróbować wkręcić moją firmę na jakieś stoisko degustacyjno-promocyjne, jeśli jest taka możliwość

MK

;O to widzę że z Lublina będzie sporo ludzi :smiley:

Tak, planujemy zlotowym autokarem.

Możesz spróbowac napisać na rejestracja@hotzlot.pl aby zarezerwować autokar, lub Krogulec Cię wpisze jeśli są jeszcze w ogóle miejsca w autokarze?

Jest nas 7 osób, jeszcze 1 brakuje to pełnego przedziału :slight_smile:

Biorąc pod uwagę firmę w której pracujesz brzmi zachęcająco :wink: Skontaktuję się z Tobą później pod PW ale tel. bo ten wątek poświęcony jest organizacji dojazdu.

michalk , a jaką firmę reprezentujesz? :slight_smile:

CO do list, to jak nie da się edytować pierwszego posta, to dobrze by było kontaktować się do pierwszej osoby, która zrobiła listę z danego miasta. Śmietniczka nie będzie, a jakiś porządek i owszem :slight_smile:

Edyta:

dobra już wiem jaką :stuck_out_tongue:

Hej,

No to czas na aktualizację… KATOWICE - jadą pociągiem:

1.Limak

2.Fracha

3.bartekk_

4.Maryś

  1. Rulik

  2. Dimatheus

Czyli mamy jeszcze 2 miejsca wolne w przedziale… Oczywiście, jeśli będą wolne, bo z tego co widzę, to pociąg tnie z Zakopca nad morze, więc może być nieco zawalony - oby nie… ![-o<

I pytanie do Krogulca - w sekcji Dojazd na stronie zlotowej znaleźć można tekst: “Uwaga! Liczba miejsc w autokarach będzie ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.” - zarejestrowałem się, zrobiłem przelew, więc jestem na zlocie. :multi: Ale skąd mam wiedzieć, że załapałem się na autokar zlotowy??

Pozdrawiam serdecznie,

Dimatheus

…Słodyczy ci u nas nigdy za wiele :smiley:

Wracając do wątku transportowego, to wpadłam na genialny (jak zawsze) pomysł, żeby wszyscy, którzy dojeżdżają na Zlot pociagiem wsiadali do pierwszego wagonu.

No chyba, że jest innej klasy lub przeładowany, to do drugiego.

Wtedy łatwiej będzie się każdemu spotkać, odnależć… i nie ważne skąd kto jedzie…

PS. Hasło: Żyrafy wchodzą do szafy :smiley:

Prosimy zachować ostrożność używania hasła do starszych pań w celu uniknięcia kłopotów z dotarciem na zlot…

Myślę, że nasza lista spotka się na peronie i będziemy szukać wolnego przedziału :slight_smile:

ptaszyna27 , Zawsze można włożyć koszulke zlotową z poprzedniego zlotu, np. :slight_smile:

to nie takie słodycze chyba :stuck_out_tongue:

Słodycz tak, ale z procentem w tle :wink:

Właściwą. :smiley:

A co z Toruniem? Skąd jedzie nasz transport? I ile osób jedzie :wink: Ktoś jest chętny na podróż samochodem?

EDIT:

Raczej goryczy :stuck_out_tongue: