HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

ptaszyna27 , jaka Ty obeznana jesteś :lol: Jak tak patrze wszyscy z Lublina lub okolic :stuck_out_tongue:

a to akurat nie problem, wystarczy odpowiednio wcześniej ustalić datę i zarezerwować, ja ze swojej strony byłem tam 2 razy z marszu i zawsze miejscówki były,

co do mnie to odpada mi przyszły weekend, ale następny jak najbardziej jest realny

ale nie będę obstawał przy akurat tej knajpie, może być inna dowolna, zależy jak tam innym pasuje i czy ogólnie mają chęć spotkanie się przed zlotem

]:->

na mnie nie liczcie bo ja siedzę na wsi :slight_smile: i jakoś mi się nie uśmiecha odwiedzać lublin.

z resztą w pociągu będzie niezła integra :slight_smile:

A czemu nikt z mojego rodzimego miasta się nie wypowiada? ;> Czyżbym był jedyną osobą z pięknej Łódeczki? :slight_smile:

Mi znowu odpada ten następny weekend. Ja bym chętnie się spotkał ale po 10 sierpnia.

Może wybiera się ktoś z Białegostoku lub okolic? Jeśli tak piszcie na pw :wink:

Ja jadę taką trasą:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Radziej%C3%B3w&daddr=Wolno%C5%9Bci+2,+11-520+Ryn+(Hotel+Zamek+Ryn)&hl=pl&geocode=%3BFTMJNwMdacNIASFQObnRVSIRNQ&mra=ls&sll=53.27951,20.03725&sspn=1.570038,3.532104&ie=UTF8&ll=53.281637,20.033569&spn=1.569918,3.532104&z=8

Jeśli ktoś jest chętny na podróż Seicento Van-em to mam jedno miejsce.

Ja jade oglądać następce mojego w przyszłym tygodniu. Jeśli kupie i byłbyś zainteresowany to chętnie wezmę kogoś. Co to będzie - jeszcze nie wiem, ale więcej miejscowe :wink: (w końcu radziejów od Ciechocinka to kawałek jest).

Hmmm… No ale do Ciecha musiałbym jakoś dojechać. Pomyślę…

A jedzie ktoś z Lęborka lub szeroko pojętych jego okolic (od Słupska po Wejherowo, bo z 3miasta to wiadomo, że jadą), bo jak nikt to może się uśmiechnę do que_pasa i jak będzie miał wolne miejsce to z Gdyńki pojadę.

Jedzie ktoś z nami autem z Poznania ??

Mam jedno wolne miejsce a Corsie …

http://mapa.targeo.pl/1_Pozna%C5%84,Jug … targeo-top

ant0n i inni - kupiłem furę - mam jeszcze 4 wolne miejsca w Palio Weekend. Wyjeżdżam z Ciecha, okolice mogę obskoczyć.

No to gratki :wink: A o której miałby być wyjazd z Ciecha? Musiałbym sprawdzić jak mogę tam dotrzeć.

@PW (mogę odpisywać po dłuższym czasie).

Jak ktoś z Torunia jest zainteresowany to również zaspraszam @PW.

Wybieram się samochodem z “samego południa” Polski :wink:

http://maps.google.com/maps/ms?doflg=pt … 876709&z=7

Jeżeli ktoś chętny się przybrać to proszę o kontakt. Mam 3 miejsca wolne. Podróż powinna wyjść ekonomicznie (czyli taniej niż pociągiem) małym autkiem :wink:

Wyjeżdżam w czwartek 27 sierpnia późnym wieczorem tak żeby ok. 8 rano być na miejscu. Powrót w niedzielę późnym wieczorem.

hermanluk , siemka :slight_smile: Jestem z Łodzi :smiley: To co? Można prosić o podrzucenie? :smiley: :smiley: W sumie dwóch osób z łodzi. Ja i Orion pewnie.

Zostało mi ostatnie miejsce w samochodzie.

@Paszczak: zabrałbym Ciebie ale coś nie po drodze mam :wink:

Dołączam się do prośby paszczaka000 :slight_smile:

Jestem z Rybnika, chętnie się zabiore.

Wybiera się ktoś z okolicy Rzeszowa ?

Ja z Ustrzyk Dolnych mam do Zamku Ryn jakieś 700km i trasa wstępnie taka:

Ustrzyki Dolne -> Przemyśl lub Rzeszów -> Stalowa Wola -> jakoś tam do Warszawy -> dalej to już totalnie nie wiem gdzie jestem

ale samochodem raczej w ostateczności bym wolał, bo strasznie daleko i w sumie chyba najdrożej,

ale opcja ta wchodzi w grę gdyby ktoś chciał się dołączyć na trasie (samochód bez rewelacji, Toyota Yaris bez klimy :P)

względnie czy ktoś ma miejsce w samochodzie z Rzeszowa/ Lublina / Krakowa, albo czy jest jakaś ekipa pociągowa z tych miast ?

czytałem forum i wstępnie wiem, że są, ale wolałbym to zweryfikować

Mam nadzieje, ze ktos rozumie co tu napisalem :slight_smile: