HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

Jesteśmy jesteśmy:-) miejsce w pociagu z Lublina napewno sie znajdzie:-) My już dobrze Cie ugościmy:-)Takze w imieniu wszystkich zapraszamy do Lublina:) Przed 3wyjazd:)

Niewiarygodne, ten pociąg wyjeżdża z Zagórza (30km od Ustrzyk Dolnych) poprostu coś nieprawdopodobnego…

Niestety droga powrotna z 4 przesiadkami, albo o godzinie 17h13 dopiero… ale może się jakieś odwiedziny w okolicy wykocą, więc powrotem na razie się nie przejmuje.

Do zobaczenia w takim razie w pociągu :slight_smile:

Witam,

Chętnie zabiorę jeszcze 2 osoby do samochodu we Wrocławiu , co by nie było nudno.

Mile widziane osoby z prawem jazdy. Podróż jest długa i chcąć ustrzec się przed płaskodupiem , pragniemy regularnie się zmieniać’. :wink:

Samochód jest 5-osobowy, ale jedzie ze mną już Quest-88, a w takiej długiej podróży tworzenie tłoku nie jest dobrym pomysłem, więc biorę w sumie tylko 4 osoby :]

Terminy jeszcze nie ustalone. Kontakt: GG 7775809, mail shutman [at] tlen kropka pl

Howgh.


EDIT: UWAGA , prawdopodobnie zostaję na zlocie dzień dłużej, także jak ktoś chciałby wrócić szybciej to pewnie będzie musiał wrócić innym transportem. Aczkolwiek to nie jest jeszcze w 101% pewne.

kusząca propozycja :smiley: z tym że nie posiadam prawa jazdy… :frowning:

Uwaga! Ważna wiadomość dla wszystkich, którzy zaznaczyli opcję wyboru autokaru. Dla wszystkich będą miejsca. Zgłoszeń na przejazd w relacji Olsztyn - Ryn jest tak dużo, że zamówimy nie 2 ale 3 autokary (chyba, że nagle zrezygnuje z tej opcji 40 osób :wink: ) Na powrót wystarczą już na szczęście tylko 2.

Gorąca prośba - jeżeli ktoś po zastanowieniu nie zamierza korzystać z przejazdu zlotowymi autokarami - prosimy o kontakt. Będziemy niebawem wysyłać maile m.in. w tej sprawie.

2 tygodnie czekałem na to info. Wielkie dzięki. Do zobaczenia na zlocie.

Witam!

Wybiera się ktoś z Kutna na zlot? Ja jadę pociągiem 4:29 (28 sierpnia) z Kutna do Olsztyna.

Na 99% jadę samochodem z pod Białegostoku także będę miał wolne miejsca

Trasa: http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s … .56781&z=9

Witam,

Wybieram się PKP z Rzeszowa. Prawdopodobnie przez Lublin, bo tam dużo osób ponoć się ma dosiąść. Jeśli ktoś też jedzie z Rzeszowa i ma ochotę na wspólną podróż - proszę o kontakt.

pozdrawiam

Przemek Dziak

Jadę z Wrocławia.

Mam w aucie już 2 osoby poszukuję trzeciej.

Jadę dużym komfortowym autem z klimą :slight_smile:

Chętnie zabiorę 1 osobę z Wrocławia lub na trasie Wrocław-Ryn

Chętnych proszę na gg 1658027 lub gsm 501 868 442

woYtas

zapraszamy przez Lublin :slight_smile:

Jesteś 8 osobą na Liście i mamy akurat dwa przedziały kompletne :slight_smile:

Z Lublina jadą:

  1. Piotrek_20

  2. michalk

  3. wigrus

  4. andrzej928

  5. Mariosti

  6. Marcln3k,

  7. Ptaszyna27 :slight_smile:

  8. Pdziak

Dopiszcie mnie :slight_smile: Jadę tym samym pociągiem, ale już z Zagórza wyjeżdzam.

Witam!

Czy ktoś wybiera się na zlot pociągiem D 35500? Ja dosiadam się w Kutnie o 4:29 (28 sierpnia). Jeśli ktoś chciałbym się dosiąść to proszę o kontakt. Razem zawsze raźniej jechać.

Pozdrawiam!

Dawid MAX1910

Witam,

jedzie ktoś może samochodem z wolnym miejscem z/przez Bydgoszcz?

Dodane Pt, 7 sie 2009, 12:42

Rok temu regulaminu nie było:) Tak silną traumą się odbiło na Tobie nasze małe spożywanko?

Imho palenia nie było, a alkohol na przednim siedzeniu to inna sprawa. Ostatnio się policja przyczepiła o to przy kontroli :wink:

Odezwał byś się wcześniej, dojechał do torunia to wyruszylibyśmy znów razem :wink: Teraz bardziej komfortowe warunki. :wink: (w drodze powrotnej mam dwa miejsca)

Miejsce nadal wolne, Pangrys wyjechał na wczasy więc moga być problemy z kontaktowaniem sie.

Jak by co mam z nim stały kontakt, w celu dogadania wyjazdu pisać na PW lub mail: roninpn@o2.pl.

Ja bede jechal polaczeniem z Krakowa D 35500 i chcialbym we wtorek kupic bilety.

WIec jesli ktos rowniez wsiada do tego pociagu i ma juz bilety, prosze o info, co by sie zaladowac do jednego przedzialu.

GG: 1997300

Dzień dobry:) Chciałbym złożyć rezerwację:)

Witam

Aktualizuje listę wyjeżdżających z Katowic:

1.Limak

2.Fracha

3.bartekk_

4.Maryś

  1. Rulik

  2. Dimatheus

  3. kubush

do zobaczenia!!

W drodze powrotnej niestety nie ma już tego połączenia…

20403257.jpg