HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

Mam inne pytanie, jak wiadomo zlot każdy jest nie powtarzalny i wnosi coś nowego.

Czy chcieli byście mieć sesję IT/Kreatywną związaną z fotografią cyfrową?

Próbuję namówić jednego producenta na przedstawienie nam kierunków odnośnie zarówno wytwarzania

jak i użytkowania aparatów fotograficznych.

Jeśli da radę to będzie mowa o “małpkach”,

kompaktach zaawansowanych i o lustrzankach.

Nie wiem czy to ma sens zawracanie im głowy,

mam nadzieję że się wypowiecie i przy okazji zachęcicie do takiej prelekcji ich dział marketingu.

Możliwe że uda mi się jeszcze namówić zawodowych fotografów

aby się podzielili z nami na zlocie swoimi spostrzeżeniami.

A w zestawie powitalnym lustrzanka od Sony :wink:

a po co być na zlocie że tak spytam? bo ja nie śpię z kompem ;(

Pooglądaj sobie relacje z poprzednich zlotów i sam odpowiedz sobie na swoje pytanie.

:smiley:

Czy mi się zdaje czy już na ten temat rozmawialiśmy na PW? :wink:

Niestety z poprzednich ankiet wynika, że nie może to być pomijalny aspekt. Na razie szukamy kolejnego obiektu. Jeżeli ktoś ma informacje odnośnie hotelu/ośrodka, który potencjalnie byłby w stanie pomieścić 120-200 osób, posiadał odpowiednią infrastrukturę i był zainteresowany wypromowaniem się przy okazji organizacji w nim HotZlotu, proszony jest o kontakt na PW.

A czy zdradzicie co mialo nas czekać jaki hotel albo lokalizacja miała być ta co niestety nie wypaliła?

Nie za bardzo rozumiem jaki to miałoby mieć sens?

ludzka ciekawość :slight_smile:

A mi może uda się wybrać na ten HotZlot :slight_smile: w końcu…

Oczywiście, to wszystko zależy jakie będę miał plany.

Pozdrawiam.

Witam

Bardzo cieszy mnie to że Vortal się szybko rozwija i przed Wami kolejna taka impreza. Mam jednak propozycję która moim zdaniem znacząco poprawi “sprawiedliwość” podziału miejsc.

Denerwuje mnie kiedy widzę osobę mającą 20 postów i 3 zloty… Ilu osobom taki ktoś pomógł? ile problemów rozwiązał? Wyjazd na hot zlot powinien być nagrodą dla aktywnych użytkowników a nie tylko tych co wchodzą na forum 4-5 razy w roku żeby się dowiedzieć gdzie w tym roku prawie za darmo pojadą… Zorganizowanie hotzlotu kosztuje, sporo kasy i jeszcze więcej wysiłku, a jaki wpływ na rozwój forum ma taki ktoś? Potem okazuje się że nie ma miejsc bo zapisują się osoby nie angażujące sie w istnienie serwisu. Ktoś kto rozwiązał kilkaset problemów nie może jechać bo jest kilkadziesiąt osób które w sumie mają mniej postów od niego…

Proponuję aby w pierwszej kolejności(jak było) zaprosić najbardziej aktywnych, potem otworzyć rekrutacją dla użytkowników o ilości postów np >500, a jeśli zostaną miejsca to np 15 czerwca dla wszystkich pozostałych.

Pozdrawiam

Przecież tak jest, a nie inaczej :stuck_out_tongue: :wink:

Sam kiedyś otrzymałem zaproszenie na zlot :slight_smile:

Tak, i zacząłby się masowy spam i nabijanie postów [-X

Merfik zlot nie jest tylko dla użytkowników forum, ale i dla użytkowników vortalu DP, oraz serwisów Gamikaze i Techit. Tak że Twoje sugestie niewiele wnoszą co do kwestii “sprawiedliwego” podziału miejscówek na zlotach.

:slight_smile:

Spamem zajmują się moderatorzy(zresztą bardzo dobrze), a wydaje mi się że ktoś komu by zleżało żeby przyjechać na zlot zaangażował by się aktywniej w życie forum…

Rok temu było inaczej, najaktywniejsi otrzymali zaproszenia ale nie było ograniczenia dla pozostałych

Owszem nie jest to tylko dla userów forum dp, ale jak to nazwałeś użytkownicy vortalu DP powinni chociażby przez pomoc innym na forum odwdzięczyć się za to że mogą pobierać tyle przydatnych programów, czy wziąć udział w takiej imprezie jak HotZlot…

A i ten limit jaki proponowałem nie musiałby być tylko z tego forum ale jak wspomniałeś Tehit i Gamikaze również…

merfik1 powiedz mi jedno jaki masz w tym interes zero postów na forum konto od wczoraj, i tak wszystko już wiesz o wszystkim, to chyba fikcyjne konto co? Limit od 500 postów no więc się nie załapiesz, chyba że się mocno sprężysz.

Taki mam w tym interes że naprawdę zależy mi na istnieniu i rozwoju tego Vortalu. Co do HotZlotu to niestety choćbym miał i kilka tysięcy postów i tak nie mógłbym przyjechać, nie będzie mnie wtedy w Polsce :frowning:

merfik1 , myślę, ba! jestem tego pewien, że wszystkie zaproszenia które rozdaje redakcja są przemyślane więc nie rozumiem sugestii.

Ale nie wiadomo jeszcze kiedy jest hotzlot mnie prawdopodobnie tez nie będzie… ;/

Po za tym podczas ostatniej rejestracji była selekcja (a przynajmniej takie były zapewnienia), kto ma jechać z tej “dodatkowej puli”, a kto nie.

To pierwsza sprawa, druga: połowa miejsc(mniej więcej) to byli właśnie ci zasłużeni. Wszystkim nie dogodzi, zresztą jak bumerang pojawiają się takie głosy, czego ci a nie inni…

Dajmy chłopakom czas, na pewno zorganizują super miejsce :slight_smile:

Cierpliwość jest cnotą :slight_smile:

O wigrus , się pojawił :stuck_out_tongue:

Jak zawsze zresztą :slight_smile: Ostatnio postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale na pewno podołają zadaniu.

merfik1 , ciężko mi sobie to wyobrazić, że cokolwiek podczas zlotu było nieprzemyślane, co dopiero mówić o tak ważnej sprawie jak rozdział miejsc.

PS: wigrus , zniknął Ci drugi Zlot z podpisu, ja rozumiem, że to, że tamto, ale dobrze pamiętam, na pewno byłeś :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czy redakcja szuka jeszcze miejsca na zlot, czy czeka jeszcze na “propozycje”??

Jak masz propozycje lokazlizacji to pisz do Krogulca.