HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

dosyć zabawny wydźwięk ma pisanie o tym kto powinien a kto nie jechać na zlot przez osobe mającą zero postów :wink:

Jeszcze szukamy - mamy na oku dwa miejsca ale nie do końca jesteśmy do nich przekonani. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje - proszę o PW :slight_smile:

czy w tym roku zlot będzie bardziej na południu Polski czy znowu na północy?

Wszystko już było góry, morze, mazury hmm a co myślicie o jakimś dużym mieście Warszawa, Wrocław, Kraków, ale wiekszość jest z tych okolic wiec to chyba zły pomysł. A jak z terminem zmieni się? Czy lipiec nadal aktualny.

A co to ma za urok ??

Miasta większość ma już dosyć na co dzień :slight_smile:

A może połączenie tego wszystkiego w jedno,Solina w Bieszczadach :slight_smile: Góry są,woda jest,miasto małe bo małe ale jest :smiley:

Popieram.

Przypuszczam, że nawet Hotel Arłamów:

http://www.arlamow.com.pl/

Nie jest w stanie spełnić wymogów organizatorów, a innej lokalizacji o podobnym standardzie w Bieszczadach po prostu nie ma.

Choć jak dla mnie ze względu na bezpośrednia bliskość lokalizacja była by idealna.

Najlepsze są podróże, integracja przedzlotowa, a także samo “wyjechanie gdzie indziej” :slight_smile:

Miło by było poznać odwiecznego “łowcę głów”

Swoją drogą miło by było powspominać młodzieńcze lata nad Soliną :smiley:

http://www.wzwjawor.pl

Nie wiem jak pod względem mediów, ale miejsce …

Z tego co doczytałem się przy drugim HZ (pierwszym moim) to to, że jest to zlot dla czytelników DP, a nie tylko dla najaktywniejszych forumowiczów. Najpierw są zapraszane vipy :wink: a dopiero potem otwarta rejestracja dla wszystkich… uważam, że zasada “kto pierwszy ten lepszy” jest bardzo sprawiedliwa, bo w innym przypadku na zlot nie miałyby szansy dostać się osoby, które nie spamują forum… a tylko użytkownicy którzy zarejestrowali się na forum jako pierwsi i tym samym miały najwięcej czasu na zwiększenie ilości postów… kto pierwszy ten lepszy i jest sprawiedliwie. Poza tym jak ktoś zmobilizował się do tego żeby usiąść i załapać się do tej pierwszej 200 to musiał mieć nie tylko refleks, ale i dużą motywacje, a w moim odczuciu to też ma znaczenie jak bardzo komuś zależy na tej konferencji. Pozdro. :slight_smile:

Nie chcę mieszać ale czas nagli…

Nie mamy jeszcze 100% potwierdzenia ale znaleźliśmy nowy hotel i jest b. duża szansa, że termin 9-11(12) lipca jednak wypali :slight_smile: Lokalizacja - południowa Polska.

Szczegóły - jeżeli się dogadamy - pod koniec przyszłego tygodnia :slight_smile: Na razie nie chciałbym nic więcej zdradzać ale miejscówka jest rewelacyjna :wink:

Termin jest pewny na 99,5% ale może jeszcze ulec zmianie na 16-18 lipca…

No to zaciskamy mocno kciuki aby sie zrealizowalo te nie pewne 0,5%. Domyslam sie co do obiektu, ale narazie :x

Zapowiada się ciekawie :slight_smile:

To nie zgadłem z tym Camp David ?? :stuck_out_tongue:

Południowa Polska bardzo ciekawa lokalizacja, już nie mogę się doczekać :lol:

Południowa Polska?

Ja mieszkam na południu.

Może gdzieś blisko?

:wink:

oj żeby to był początek lipca bo to tylko 3 miesiące i zlot :smiley: :smiley:

no i ciekawy jestem tej lokalizacji, gdzie tym razem przyjdzie nam pojechać

oj, chyba cięcia kosztów się szykują na ten rok :slight_smile: :wink:

czekamy wspólnie na końcówkę przyszłego tygodnia i dalsze szczegóły : )

Hotele, która są w stanie pomieścić więcej niż 200 osób można policzyć na dosłownie palcach jednej ręki i doskonale je znamy - więc nie ma sensu aby wysyłać ich propozycje… Zresztą wybór miejsca to nie tylko liczba miejsc noclegowych ale kompilacja całego szeregu czynników - lokalizacji, standardu, ilości sal konferencyjnych, internetu, infrastruktury integracyjnej, cen, wolnych terminów itd. itd…

Inna sprawa, że w tym roku tak czy siak chcielibyśmy zrobić Zlot na trochę mniejszą liczbę osób niż rok temu ponieważ było już nas po prostu za dużo. Ideą Zlotu jest możliwość integracji, przy więcej niż 200 uczestnikach nie mamy szansy aby z każdym indywidualnie i na luzie porozmawiać, przekroczona jest po prostu ta subtelna granica, której przekraczać byśmy nie chcieli…

Niemniej jednak ilość uczestników determinują przede wszystkim możliwości danego obiektu - bo tak czy siak “bierzemy” po prostu tyle miejsc ile się da… :wink: