HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

dzięki za jasną i klarowną wypowiedź :slight_smile: fakt, tak jak wspomniałeś cała masa czynników musi mieć wpływ na zorganizowanie zlotu w danym hotelu/ośrodku, tym bardziej gratulacje że się co roku się wam to udaje zorganizować :wink: no i keine grenzen, żadnych granic, najważniejsza jest integracja i dobra zabawa wymieszana z dobrymi prelekcjami :slight_smile:

Czyli w tym roku będzie jeszcze ciężej się dostać niż w zeszłym…

…choć z drugiej strony może i dobrze, przynajmniej zostanie zachowany “elitaryzm” Zlotu. :wink:

Pozostaje trzymać kciuki zarówno za miejscówkę zlotu jak i dostanie się na sam “Hot Zlot”.

Rzeczywiście w ubiegłym roku był problem żeby się zintegrować z wszystkimi 220 uczestnikami zlotu,

w tym roku pozostaje poznać całą resztę której w ubiegłym roku czas nie pozwolił poznać.

Chyba że w tym roku będzie jeszcze więcej prelekcji i prezentacji.

Ja mam nadzieję że program będzie tak napięty jak w Jastrzębiej Górze :slight_smile:

Trochę szkoda tej poprzedniej miejscówki, bo fajna była. :slight_smile: Ale południe Polski zdecydowanie upraszcza mi transport, co jest z mojego punktu widzenia wielkim plusem. :smiley:

Nie tylko Tobie :slight_smile:

A jaka była poprzednia miejscówka, bo się doczytać nie mogę?

w jakim sensie ?

Wiadomo już coś więcej prócz południa Polski? :wink:

Tak.

Wiadomo że Hot Zlot będzie w lipcu i będzie mniej miejsc niż w 2009 roku …

Tajemnica :stuck_out_tongue:

Z kolejnych wieści - jesteśmy po spotkaniu w nowym obiekcie (tym “na południu Polski” o którym pisałem 31 marca). Kwestie formalno-prawne jeszcze się dogrywają dlatego nauczeni doświadczeniem nie chcielibyśmy już go ogłaszać ale nie wiem co musiałoby się zdarzyć żeby to uległo zmianie :slight_smile: Tak więc na 99,9999999999% :wink: “południowa Polska” i termin 9-11 lipca. Zlot będzie na około 160 osób bo więcej nie zmieścimy.

Kolejne info jak tylko podpiszemy umowę.

2,5 minuty chyba w tym roku nie wystarczy na rejestracje. Im wieksza otoczka tajemnicy tym pozniejsza rozkosz delektowania sie impreza wieksza!

Tym razem ja będę przemierzał Polskę wzdłuż na zlot (no, mam nadzieję :wink: ). Integracja będzie dłuższa :mrgreen:

Nie będą to ani Biesy ani Czady, bo tam jak dzwoniłem to lipiec cały zajęty… no to zostaje małopolska i śląsk :slight_smile:

jest jeszcze kotlina kłodzka i okolice

Daleko ode mnie… :frowning:

A szkoda…

Bardzo fajnie bo dawno nie byłem w tamtym rejonie polski :slight_smile:

Trzeba rezerwować w moim przypadku ze 2 tygodnie wolnego, bo pewnie będzie tak jak to było przy poprzednim zlocie w Rynie i okolicach spędziłem jeszcze 5 dni :slight_smile:

zobacz na mapie gdzie leżą Żary woj. Lubuskie a gdzie leży Ryn woj. warmińsko - mazurskie, a byli i tacy co z zagranicy przyjechali :slight_smile:

Kilometry przestają mieć znaczenie, gdy chodzi o HotZlot :wink: