HotZlot 2010 - wątek ogólny

A czy jeżeli zajdzie potrzeba, będzie można bez problemu wyjechać wcześniej rano w niedzielę np. o 8? Wiem, nikt mnie na siłę nie zatrzyma, chodzi mi tylko o to, czy będzie miał mnie kto odprawić w razie czego?

A sądzisz, że wstaniesz na 8? :stuck_out_tongue:

Z jastrzębiej ludzie wyjeżaddżali nawet w nocy z soboty na niedziele (tak mi sie przynajmniej wydaje).

No raczej, taka godzina mi nie straszna, nie znasz moich możliwości. :stuck_out_tongue:

Pytam w razie czego dla jasności.

Witam wszystkich,

uff po ciężkim roku (obrona - 8) )postanowiłem nadrobić zaległości :slight_smile:

Gratuluje wszystkim i życzę miłej zabawy

Pozdrawiam

Ja również dostałem dziś bardzo zaskakującego pozytywnie e-maila o tym, że zostałem wylosowany. Jeszcze tylko przelew i do zobaczenia w lipcu na HotZlocie! Gratuluję także pozostałym wylosowanym osobom. :slight_smile:

Tego typu pytania proszę zadawać w wątku na temat dojazdu.

Decyzję trzeba podjąć teraz. Najlepiej aby nie była ona zmieniana ale jeżeli już tak by się stało to paradoksalnie lepiej aby zrezygnować z przedłużenia pobytu niż się na nie decydować w ostatniej chwili. Powód jest prozaiczny - z niedzieli na poniedziałek nie mamy już Zamku na wyłączność i po prostu może nie być wolnych miejsc, a o ile pamiętam w pobliskim Lądku Zdroju są wtedy “Dni Lądka Zdroju” albo jakaś inna impreza o tym charakterze…

J.w.

Można, nie ma najmniejszego problemu. Trzeba się tylko wymeldować w hotelowej recepcji, zwrócić kartę i uregulować ewentualny rachunek za produkty spożyte z minibarku w pokojach o ile się z niego korzystało (tego jednak nie polecam bo ceny są astronomiczne).

Hej,

kstarski , wacek4 - ale Wy macie fart. :slight_smile: A swoją drogą - jak tam lotek?? Szóstka trafiona??

Gratulacje dla wszystkich, którym się poszczęściło i do zobaczenia za 15 dni… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja też miałem szczęście w losowaniu i będę na zlocie 3 raz :slight_smile: Ale się udało, cieszę się :slight_smile:

A mi się nie poszczęściło i bardzo żałuję, gdyż w lipcu mam 2 tygodnie wolnego :/, trudno może następny zlot.

Do Redakcji:

Mam wielką prośbę, jeśli wszystko będzie w porządku, a tak zakładam, to czy możecie mój nick na identyfikatorze wydrukować zaczynając od wielkiej litery? Życzyłbym sobie tak: Szuri21. Zresztą tak się zawszę rejestruję. Początkowo myślałem, że wszystkie wylosowane nicki są z małej pisane, ale jednak są i takie pisane z wielkiej :stuck_out_tongue: Wiem, wiem, czepiam się :stuck_out_tongue:

Na każdym zlocie nicki na ID były zapisane tak samo jak na forum :slight_smile:

Spoko nie ma problemu. Zasugerowałem się listą osób dolosowanych, gdzie byłem malutki :stuck_out_tongue:

Kiedy będziecie zbierać awatary? Bo nie wiem czy wyrobie się ze zmianą… ![-o<

@Krogulec

Tak spytam z ciekawości - jakie komputery w tym roku zaserwuje Vobis? Chodzi mi o procesor i grafikę :slight_smile:

Zobaczymy na Zlocie :wink: (sam jeszcze nie wiem)

Zastanawiam się nad dodatkowym dniem, czy poczyniliście jakieś plany na wieczór? Czy na miejscu gdzieś można obejrzeć finał mistrzostw świata? Co się zawiera w cenie dodatkowego dnia?

Jak wygląda sprawa powrotu w poniedziałek? Muszę być ok 13:00-13:30 na lotnisku :slight_smile:

Najkrócej rzecz ujmujac: :slight_smile: :slight_smile: :smiley:

ponieważ:

HotZlot 2010 - losowanie rozstrzygnięte!

i w związku z tym: Do zobaczenia na ZLOCIE.

=D>

Edit:

P.S. Piszę dopiero dziś, gdyż przez tydzień byłem odcięty od cywilizacji i internetu, wiadomość przeczytałem dosłownie 10 minut temu.

Jutro wpłacam pieniążki.

FAQ, FAQ i jeszcze raz FAQ :wink: Czytać :stuck_out_tongue:

http://www.hotzlot.pl/Faq.aspx - konkretnie pkt. 16

Co do finałów to oczywiście, że będzie taka możliwość. Ponieważ w tym czasie planowane jest ognisko na świeżym powietrzu planujemy wystawienie gdzieś w pobliżu plazmy abyśmy mogli sobie jednocześnie oglądnąć finał - na tym etapie nie mogę jednak zagwarantować, że to na 100% wypali. Jeżeli nie to będzie można oglądać mecz w samym Zamku. Staramy się jednak przygotować wszystko pod pierwszą opcję.

@Krogulec

“Można, nie ma najmniejszego problemu. Trzeba się tylko wymeldować w hotelowej recepcji, zwrócić kartę i uregulować ewentualny rachunek za produkty spożyte z minibarku w pokojach o ile się z niego korzystało (tego jednak nie polecam bo ceny są astronomiczne).”

Czy zawartość lodówki w pokojach od początku jest płatna ? Pytam bo w większości hoteli początkowa zawartość lodówki traktowana jest jako powitalny drink- następne wymiany butelek są płatne- rozumiem , że to sprawdziliście :slight_smile: