HotZlot 2010 - wątek ogólny

W związku z tym, że Hotzlot odbędzie się niedaleko granicy czeskiej, przydało by się zrobić wypad do naszych sąsiadów.

Do Pragi z Wrocławia, lub w inne miejsce można się dostać pociągiem. Mam na myśli dwu dniowy pobyt.

To jest na razie plan ogólny, który wymaga dopracowania.

Kto jest za ?

Aktualizacja:

Celem podróży będzie Nachod (czeskie miasteczko oddalone o 3 km od Kudowy-zdrój)

Start 11.07, powrót 13.07 do Wrocławia.

Nocleg w hostelu (30-50 zł / za os)

PS.Wycieczka dla ludzi o mocnych nogach i wątrobach :stuck_out_tongue:

Jestem za :slight_smile: Po Hot Zlocie jedziemy do Pragi? :smiley:

Wielka prośba - czytajcie FAQ (tym razem pkt. 10)

Zawartość lodówki będzie płatna - nie wiem skąd wziąłeś to, że “w większości hoteli zawartość lodówki jest traktowana jako powitalny drink” - czy to jakiś żart - jeżeli tak to sorry ale nie złapałem o tej porze… :wink: We wszystkich tego typu polskich obiektach jakie są mi znane zawartość lodówek jest płatna i to zazwyczaj słono płatna - to dla hoteli dodatkowe źródło zarobku. Powitalnym drinkiem jest zwykle woda - i to nie z lodówki :wink:

Reasumując - ostrożnie z lodówkami i jak ktoś skorzysta to niech “nie zapomni” :stuck_out_tongue: uregulować rachunku (w Rynie było kilku “zapominalskich” - zostali “zwindykowani” po Zlocie :wink: )

Kiedy będzie uzupełniona agenda? Chodzi mi o wpisanie kiedy konkretne i kto przeprowadza sesję zamiast sesja 1 czy sesja 2.

Aha no i na stronie głównej HotZlotu dodajcie do dolnego paska Intela jako głównego sponsora. Bo jeszcze się obrażą i zostawią nas z niczym :stuck_out_tongue: A tak na poważnie to wypada i już. Tylko bez bulwersu. Wiem, że Intel to sprawa świeża bo do niedawna pisaliście, że tylko Microsoft i Vobis są głównymi partnerami.

@Krogulec

“Wielka prośba - czytajcie FAQ (tym razem pkt. 10)”-

-Przepraszam nie czytałem- zaraz zasiadam do lektury :slight_smile:

“We wszystkich tego typu polskich obiektach jakie są mi znane zawartość lodówek jest płatna i to zazwyczaj słono płatna - to dla hoteli dodatkowe źródło zarobku”

  • Bardziej znam Europejskie Hotele- w Polsce w Hotelach nocuje rzadko :slight_smile: W niektórych hotelach początkowa zawartość lodówki jest w cenie- ale nie ma reguły :slight_smile: Kiedyś na tym popłynąłem w przepięknym Hotelu w Austrii- musiałem zapłacić 130 Euro- i już nie był taki piękny :slight_smile: Dzięki za informację :slight_smile:

Hej,

Zgadza się. Z tego, co pamiętam, w Rynie za głupiego Snickers’a chcieli 7 PLN. O reszcie już nie wspominając. A opróżnienie tych kilku rzeczy z barku, oznaczało wydatek 120 - 180 PLN… :o

Czyli jednak się zdarzyli. Nieładnie… [-X

Super, że kolejne firmy włączają się w Hot Zlot - jedno jest pewne: będzie jeszcze lepiej, niż poprzednio. Po prostu przerastacie samych siebie!! =D>

Pozdrawiam,

Dimatheus

W przyszłym tygodniu.

Dobrze, że nam powiedziałeś :stuck_out_tongue: Lista partnerów była aktualizowana w nocy - nie wszystko da się jednak podmienić od razu :slight_smile:

Pamięć musieli mieć wyjątkowo słabą bo z tego co pamiętam recepcja przy wymeldowywaniu pytała czy ktoś korzystał z mini barku :wink:

Hej,

Dobrze pamiętasz - tak właśnie było… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pieniążki już wpłaciłem, choć dojdą dopiero w poniedziałek:

przelew_na_hotzlot_2010.gif

Mam nadzieję, że to nie przeszkadza (chodzi o 3 dni na wpłatę), zwłaszcza że

Pozdrawiam.

beduin75 , jeszcze nigdy nie miałem mini-barku w cenie :wink: (woda to nie mini-bar :stuck_out_tongue: )

Hej,

Zależy… :slight_smile: Robiłeś przelew zapewne w piątek wieczorem lub w sobotę, a ostatnie sesje wychodzące ELIXIR’u (Elektroniczna Izba Rozliczeniowa) w PKO BP startują w piątek o godzinie 14:30. Następna jest dopiero w poniedziałek o 8:00 - i wtedy z Twojego konta zejdą pieniądze. W Multibanku pierwsza sesja przychodząca odbywa się o 12:00 i wtedy pieniądze powinny być widoczne na koncie Xenium jako środki nierozliczone, a po zaksięgowaniu ich przez bank, jako środki dostępne.

Pozdrawiam,

Dimatheus

W takim razie polecam Hotel w Egipcie-w mieście Makadi Bay

http://www.eccoholiday.com/oferta/1335/termin/136052

Pierwsza zawartość lodówki jest bezpłatna :slight_smile: Nie ma w niej co prawda alkoholi- ale jest po kilka butelek pepsi, mirandy, wody i soków :slight_smile:

Ja tam cały czas nie wiem kiedy wypiłem tego małego RedBula za 12zł :slight_smile:

Dodane 26.06.2010 (So) 22:42

To co to za lodówka? :stuck_out_tongue:

Bardzo proszę o zgłaszanie takich rzeczy wyłącznie na maila rejestracja [at] hotzlot.pl - najlepiej od razu z potwierdzeniem przelewu. Możemy później przegapić, że ktoś pisał w jakimś wątku czy komentarzu, że wpłacił w ostatniej chwili.

ROFTL - chyba kiepski przykład wybrałeś :wink: To co podajesz to oferta wczasów w systemie All Inclusive gdzie i tak po dodatkowej dopłacie 370 zł/os. (pakiet Ultra All Inclusive) jest dopiero mowa o “bezpłatnym mini barku” - trochę się to kłóci z tym co wcześniej pisałeś… Warto wspomnieć, że hotel ma 5 gwiazdek i jest w gorącym klimacie - kilka soczków raz na tydzień i woda to żadna łaska jak na ofertę “Ultra All Inclusive”… (pomijam już, że pisałem o polskich hotelach - nie robimy Zlotu w Egipcie)

Zresztą:

Zawartość lodówki w Rynie - nawet po cenach “sklepowych” nie kosztuje 5 zł - chyba oczywiste więc dlaczego “nie jest bezpłatna” :stuck_out_tongue:

Proponuję zakończyć już wątek mini barków/lodówek…

Dobry dowcipny temat o zawartości lodówki, beduin proponuje zapoznanie się bardziej z ofertą polskich hoteli to nie będziesz takich bzdur pisał. W swojej pracy już miałem jednego takiego co właśnie myślał, że zawartość lodówki to gratisy od hotelu więc ją opróżnił i później było zdziwienie jak dostał nagłe wyrównanie za spożycie.

Tak jak pisał Krogulec - Egipt ma się nijak do naszych realiów i standardów. To porównanie to był strzał w kolano :lol:

Żaden z polskich hoteli nie oferuje minibarku w cenie. Żaden! Więc nie ma co tu dalej rozkminiać :wink:

A jak wygląda przejazd z Wrocławia autokarem jeśli taką opcję wybrałem? O której godzinie i w jakim miejscu należy się zebrać? :wink:

http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Dzięki, jestem dzisiaj nieprzytomny i nie dopatrzyłem :wink:

Tez jestem zadowolony z koszulki z pierwszego Zlotu- tu nasuwa się pytanie- jak coś jest dobre to po co zmieniać? W dodatku logo DP jest świetne i charakterystyczne

  • w prostocie jest siła i klasa :slight_smile:

Widziałem na zdjęciach koszulki z III Hotzlotu i powiem tak- pachną Ukrainą :slight_smile:

Koszulki co roku powinny być takie same- z ewentualna zmianą po 5 latach.

Ale o gustach podobno się nie dyskutuje :slight_smile:

Wydzielono z HotZlot 2010 - organizacja dojazdu. Krogulec