HotZlot 2010 - wątek ogólny

nie no, logo mogą zmieniać czy grafikę na koszulce, żeby było widać różnicę miedzy poszczególnymi zlotami, koszulki dzięki temu są charakterystyczne ;-), pierwszy zlot to duże logo dp, napis i reklama MS Office i Vista na rękawach (sic! #-o ), drugi zlot to napis i plaża (bodajże), koszulki czarne wszystkie, trzeci też czarne, ale już z licznikiem w MBit/s i formułą chyba, wszystko fajnie, ale jakby zachowały jakość materiału tej koszulki z I zlotu to byłoby świetnie :wink: no i alternatywną kolorystykę, bo kolor czarny to na oko 90% koszulek firmowych :stuck_out_tongue: czarny lubię, ale nie do przesady :smiley: na szczęście jest kremowe Gamikaze :lol:

Zdjęcie wrzucasz przy użyciu znacznika ‘img’ (jest np. w pasku nad treścią, którą wpisujesz, lub ręcznie możesz wstawić poprzez [img*]tutaj_link_do_obrazka[/img*] - oczywiście usuń gwiazdki i wstaw link między te znaczniki :smiley:

Reklamy na koszulkach mi nie przeszkadzają- w końcu to sponsorzy- ale logo DP na przodzie - bez zbędnych bajerów- to jest to :slight_smile:

Jakość koszulki powinna być najwyższa- to w końcu wizytówka firmy :slight_smile: Nie liczy się ilość nagród lecz jakość- to daje dobre wspomnienia.

Nawet całe rękawy w logach sponsorów- nie ma problemu- taki mamy świat- sponsor to sponsor- ale na przodzie zawsze logo DP- tylko i wyłącznie :wink:

@Ufolec

Dziękuję :slight_smile:

Wygłaszanie sądów na podstawie zdjęć jest chyba trochę zbyt daleko idące - przyjedziesz, zobaczysz i wtedy pogadamy :wink:

Dzięki temu w ogóle były te koszulki więc nie ma co narzekać…

m010.jpg

Akurat jakość koszulek z II i III zlotu była wyższa niż tych z I-go - były szyte przez firmę Gruca z lepszej jakościowo bawełny o wyższej gramaturze, gęstszym splocie, lepszym wybarwieniu i z o kilka klas lepszą technologią nadruku :wink: Faktem jest jednak, że i koszulki z I zlotu to nie był jakiś badziew - koszulki te też były szyte specjalnie dla nas. W tym roku będziemy mieli koszulki od dwóch różnych producentów - będziecie mieli okazję w pozlotowej ankiecie wypowiedzieć się, która bardziej się spodobała :wink:

Czarny też jest najczęściej wybierany i uniwersalny - czarne koszulki z I zlotu “zeszły” nam najszybciej mimo, że było ich zdecydowanie najwięcej… Musielibyśmy robić kilka wersji kolorystycznych ale to znacznie zwiększa koszty i powoduje komplikacje (przy 3 kolorach mamy już 15 kombinacji rozmiarów i kolorów). Niemniej jednak ja wszystko dobrze pójdzie w tym roku również będą 2 kolory :wink:

czy czasem koszulki gamikaze nie było ostatnio zamawiane powtórnie ?

bo dostałem w programie gamikazer koszulkę i materiałowo koszulka gamikaze ze zlotu jak i ta która przyszła od was troszkę różnią sie kolorystycznie :stuck_out_tongue:

To chyba raczej kwestia proszku, którego używasz :stuck_out_tongue:

możliwe bo dużo noszą ta gamikazową koszulkę i jak wyjąłem nową z koperty to jakoś tak wyglądała lepiej :lol:

Rozumiem, bo to pierwszy zlot był i ogólnie takie początki zlotowe :slight_smile: szkoda że w późniejszym okresie nie wyszła wersja “bardziej limitowana” (pewnie jeszcze bardziej ludzie by o niej marzyli ![-o<

Świetnie! :smiley: z każdym dniem nowinki na temat tegorocznego zlotu - jeszcze przed jego odbyciem się - coraz bardziej mnie pozytywnie zaskakują, teraz tylko czekać na agendę, a miała się chyba z tym tygodniu pojawić :slight_smile: (nie popędzam, żeby znów na mnie nie było :-P)

ha! dokładnie o tym samym pomyślałem jak dostałem nową koszulkę od Gamikaze :smiley: ale po chwili doszedłem do wniosku - tak, to wina proszku! :smiley:

Dobrze wiedzieć, że będą na zlocie dwie koszulki - ułatwi mi to pakowanie w wersji dostosowanej do zlotu i nie będę brał zbędnych rzeczy. Auto mam już odebrane i mam nadzieję, że przed wyjazdem uda mi się zrobić jeszcze kilka poprawek i dorobić drobne modyfikacje.

Zaznaczam - jak wszystko dobrze pójdzie :wink:

Najwyżej jedna będzie musiała wystarczyć na więcej dni niż jeden :roll:

Panowie lotnicy pamiętajcie o nadbagażu i już na wylocie zróbcie miejsce na prezenty zlotowe, bo później może być kuku za nadbagaż :lol:

Jak będą znowu lodówki to na pewno :wink:

lodówka na szczęście była wysłana kurierem do domu szczęśliwca z tego co pamiętam :slight_smile:

Tak czytam z coraz większym zdumieniem te przepychanki o koszulkach. Naprawdę czy to jest temat?

Np.

Mi się podobają wszystkie. Szczególnie ta z III zlotu właśnie…

Logo Offica i Windows zupełnie mi by nie przeszkadzało. Jak komuś przeszkadza, to może sobie kupić koszuklę w sklepie bez logo. :wink:

Tak samo jak te tematy o “imprezach”. A to czy dłuższa, czy krótsza, dwie czy jedna… czy minibarek alkoholowy w cenie, czy nie.


Ja jadę na zlot dla rewelacyjnych sesji technicznych, możliwości obejrzenai z bliska sprzętu, porozmawiania z ludźmi z dobrych programów, Microsoftu, Intela czy innych firm.

Istotna jest dla mnie agenda zlotu (czekamy! :slight_smile: ) a nie to, czy koszulka będzie taka, czy nie będzie taka, czy może jeszcze inna. :slight_smile:

Pozdrawiam.

Podpisuję się pod tym co napisałeś w 100%

Też niecierpliwie czekam na agendę ale jak się nie pojawi to szat nie będę rozdzierał :stuck_out_tongue: Przynajmniej na miejscu będzie jeszcze jedna niespodzianka :slight_smile:

Zauważyłem że często tutaj ludzie przejmują się całkowicie nieistotnymi i nieważnymi sprawami.

Jak dla mnie możemy dostać worki pokutne :P, ja też jadę tam dla sesji i dyskusji , nie dla giftów .

Ja również codziennie sprawdzam czy jest już agenda :slight_smile: Największa niewiadoma tego zlotu aktualnie.

Gifty oczywiście są fajne, ale niektórym się pokręciły priorytety :wink: Szczególnie tym co kręcą się po hotelu w trakcie sesji… (poza organizatorami oczywiście) [-X

Już nie rób z siebie takiego pokutnika :slight_smile:

Nikt tam nie jedzie dla giftów- chyba że z Wrocławia- wtedy koszt jego podróży wynosi jedynie 50 zł- ludzie jadący( lecący) z trójmiasta czy Warszawy na pewno nie jadą dla giftów- bo jaki sens ma wyłożenie 500zł żeby otrzymać kilka prezentów wartych 300zł ? Pytania o zawartość lodówki ma sens organizacyjny- żeby uniknąć przykrych niespodzianek :slight_smile: Jeśli chodzi o koszulki to jest dyskusja- co zrobić żeby były lepsze- po to jest forum żeby się wypowiedzieć.

PS: Gdyby nie było konferencji też był nie jechał

Zgadzam się z przedmówcami. Gifty są świetne i jedyne w swoim rodzaju, ale sesje technicznej jeszcze lepsze. Pamiętam jak w tamtym roku się złościłem bo podczas sesji musiałem iść na wesele i nie mogłem oglądać transmisji online. Później się okazało, że nie wszystkie sesje się ukazały w internecie. Teraz będę miał okazję się zemścić i osobiście się na nich za karę krzywo popatrzeć :D.

Martwi mnie tylko jedno, czy taki rodzynek jak ja (pierwszy raz na Zlocie) odnajdzie się wśród Was, tzn. starych zlotowych bywalców =)

Chomik , spoko luzik, jeżeli jesteś chętny to integracja przebiega szybko i sprawnie :wink:

Bez przesady, to jest Zlot, a nie obóz Awangarda XXI wieku, gdzie rozliczało się uczestników z pseudo wykładów umoralniających :P.

Jeżeli kogoś dana sesja nie będzie interesować to ma na siłę siedzieć na sali, bo będzie u kogoś wzburzał święte oburzenie ??

Chyba nie tędy droga [-X

Oczywiście mam nadzieję że agenda od początku do końca będzie wypełniona interesującymi sesjami, ale jeśli się trafi taka która kompletnie mnie nie będzie interesować, po prostu ją sobie odpuszczę.