HotZlot 2010 - wątek ogólny

Na ten Cold Zlot ?? :wink:

Na V HotZlot - mam jeden obiekt, może się uda w nim zorganizować imprezę - ale o tym dowiemy się w swoim czasie :slight_smile:

Czy Redakcja postawi w tym roku FTP na fotki?

Ciekawym miejscem na kolejny zlot jest “Warszawianka” nad Zalewem Zegrzyńskim… wysoki standard i bardzo dobra baza konferencyjna w ładnej jak na Mazowsze okolicy (sala konferencyjna, basen, spa, gastronomia, duża powierzchnia do wieczornej integracji). Z tego co byłem na 2 zlotach mogę powiedzieć, że ten obiekt w pełni podołałby wymaganiom. Nie wiem tylko jak z prędkością internetu, ale podejrzewam, że jest wystarczająca. No i przede wszystkim środek Polski, więc każdy miałby blisko. :wink:

,Jeśli ktoś ma czas i che zobaczyć “cudaki 3D” zapraszam."

Całkiem dobre, fajny efekt:)

Hej,

@ RoninPn - a jak tam Twoje zdjęcia?? Pangrys w relacji na żywo pisał, że dysk się ugotował i zdjęcia przepadły… :frowning: Udało się odzyskać??

Oczywiście przy okazji serdeczne dzięki dla całej zlotowej ekipy za wspaniale spędzony czas, mnóstwo fun’u oraz wciągające rozmowy. Jeszcze większe podziękowania pod adresem redakcji za cały trud i poświęcenie włożone w organizację tak wspaniałej imprezy jaką był, jest i na pewno będzie Hot Zlot. Dziękuję, że mogłem tam z Wami być !!

Pozdrawiam,

Dimatheus

Warszawianka to moloch jakiego nie dostaniemy na wyłączność.

FTP jest udostępniany od wczoraj - wysyłaliśmy do wszystkich maile w tej sprawie.

Namiary:

ftp.xenium.pl

user: hotzlot

pass: HZ2010!

Prosimy aby założyć nowy folder o nazwie zawierającej nick autora zdjęć.

Nie wiem jak inni, ale ja nic nie otrzymałem.

Hej,

Sprawdzam pocztę i widzę, że nic nie dostałem. Ostatnia komunikacja zlotowa to powiadomienie o konkursie… Może mail jeszcze siedzi gdzieś na łączach… :slight_smile: Tak czy inaczej trzeba przejrzeć zdjęcia i wrzucić najfajniejsze… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

+1

Coś nie tak poszło z mailingiem najwyraźniej.

Czyli kicha jest ogólna :smiley: To dobrze, bo myślałem, że z moim kontem jest coś nie tak :wink:

:smiley: wysyłane chyba były maile w sprawie konkursu na retusz zdjęcia :slight_smile:

o FTP nic nie otrzymałem xD

Ufff, ja w sumie też “już” dotarłem, ale podróż to jakaś masakra była.

Skwar - miazga, na szczęście cały przedział rowerowy był nasz (oprócz mnie męczył się jeszcze lazikar i Kaka’),

więc jakoś tam się porozkładaliśmy po harcersku - znaczy na glebie :slight_smile: i ostatecznie dotarliśmy.

Swoją drogą - pani do Słupska to dojechała?

Także dzięki wszystkim za towarzystwo a organizatorom - za organizację i towarzystwo :slight_smile: .

Do zobaczenia w przyszłości.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam.

To było wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju spotkanie. Dziękuję organizatorom za możliwość udziału w HotZlocie oraz sponsorom, dzięki którym organizacja była w ogóle możliwa. Dzięki także innym uczestnikom za świetne towarzystwo - w samym Zamku na Skale oraz w podróży. Pozdrowienia dla wszystkich!

Ktoś pytał, czy wszyscy dotarli - piszę z domu dopiero dzisiaj, lecz dotarłem planowo, w niedzielę wieczorem. :slight_smile:

Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku. Tymczasem spróbuję zabrać się za wrzucenie możliwie dobrych fotek na serwer. :wink:

Szkoda, że tak krótko trwał zlot. Byłem co prawda aż 4 dni, niemniej, już nie mogę doczekać się następnego! Organizacja i sama miejscówka - totalna rewelacja! Aż trudno jest mi sobie wyobrazić ile wysiłku musiała w tą całą imprezę włożyć redakcja. Oby tak dalej!

Pozdrawiam.

PS: maniooo - dotarła ;-).

Udało mi się wrócić po 22:00 godzinie, a rano następny wyjazd do Augustowa i powrót później niż ze Zlotu :smiley:

Więc dopiero dziś mam okazję przywitać Wszystkich, z którymi miałem ogromną przyjemność spędzić kilka dni w Zamku na Skale.

Dzięki serdeczne Redakcji Vortalu za ekstra zorganizowanie HotZlot2010 :D/ , a także partnerom, sponsorom, dzięki którym spotkanie mogło się odbyć w takiej formie =D>

Pozdrawiam

Docent twierdzi, że mailing poszedł :wink: Na wszelki wypadek wysłałem jeszcze raz.

Gorąco prosimy o jak najszybsze wrzucenie zdjęć - nie chcemy czekać z fotorelacją 3 tygodnie… Dzięki! :slight_smile:

Drugi doszedł.