HotZlot 2010 - wątek ogólny

Moje zdjęcia już poszły na serwer. Do masowej zmiany rozdzielczości zdjęć musiałem użyć - Fotosizer (rozmiar: 1024 x 768), a wysłałem za pomocą WinSCP.

Pozdrawiam

Doszedł

Podziel się zdjęciami z HotZlotu!

2010-07-14 19:12

Do mnie dotarł dopiero (i tylko) za drugim razem (wnioskując wedle powyższych faktów).

Zakładam, że jest to drugi mailing puszczony dodatkowo przez Krogulca. Niestety pierwszy chyba sie rozszedł po łączach i znikł.

Dodaję przeróbki zdjęć 3D autorstwa Przedstawicieli Fuji Film Polska jeśli ktoś nie posiada okularów anaglifowych.

edit: mail odnośnie zdjęć doszedł ale chyba drugi… jeśli uda mi się odtworzyć twardziela to jeszcze coś tam dorzucę.

Ronnin, a próbowałeś odzyskiwać zdjęcia z kart? Czy one po wyczyszczeniu od razu poszły do zapisu?

Te z kart mam, ale nie mogę się dostać do tych z HD - dysk się ugotował, chyba tak samo jak poprzedni - widać że są partycje w “zarządzaniu dyskami” ale system ich nie widzi chyba mam jakiegoś Virusa…

pewnie to “Ahmed” bo dysk piszczał tak jak by chciał powiedzieć

na początku coś jak by “Infidel”

a potem coś jak by “Silence” … “I’ll Kill You”

i ucichł …

Właśnie wróciłem do domu. Jak w czwartek wyjechałem na zlot tak po tygodniu w czwartek wróciłem. Po zlocie z Truxem zwiedziliśmy Pragę dzięki zlotowiczowi Aaaa, który zawiózł nas samochodem.

Dziękuję wszystkim za zlot, który tak jak poprzednie był niesamowity. W tym roku była lepsza integracja i było jeszcze bardziej super! :slight_smile:

FileZilla zasysa już zdjęcia z FTP-a na pamiątkę.

Super, że się dobrze bawiliście w upalnej Pradze. Niestety nie dałem rady się wyrwać na piwo.

Właśnie nad tym pracuję :smiley:

image_id: 3078 image_id: 3079 image_id: 3080 image_id: 3082 image_id: 3083

Zdjęcia te co mam lecą na FTP…

jeśli coś uda się jeszcze odzyskać doślę nieco później…

Dobrze że istnieje FireFTP do Firefox’a bo pobierać po jednym zdjęciu to by była makabra :stuck_out_tongue:

Bardzo prosimy aby wrzucać zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości.

A po co to? Przecież można skorzystać z jakiegokolwiek klienta FTP (ja np. skorzystałem z tego wbudowanego w Unreal Commander’a)

Po co mam instalować jakiś soft na jeden raz, jak mi wystarczy prosty dodatek do liska :wink:

ja również zmieniłem rozdzielczość zdjęć do 70% oryginału a to ze względu na zbyt słabe łącze

Cóż, no to na kolejnym zlocie się nie zobaczymy.* :slight_smile:

*Krogulec nie prosi, Krogulec wymaga

A ja nie wrzucę żadnego zdjęcia bo zrobiłem na zlocie aż 3! :smiley: Wszystkie wątpliwej jakości :lol:

Mam do was jeszcze pytanie - poszukuje mejla do Sławek Sochaja z Opery, może ktoś z Was ma?

Slawomir Sochaj

Communications Manager

Tel: +48 717 196 061

Email: ssochaj@opera.com

Blog: http://my.opera.com/slaweks/blog/

Golden Line: http://www.goldenline.pl/slawomir-sochaj

Dzięki Ufolec. Napisałem do niego na blogu i już wszystko jasne :slight_smile: Mejla jakoś nie mogłem znaleźć :confused: