HotZlot 2010 - wątek ogólny

Możecie jeszcze na FTPa ze zdjęciami się zalogowac?

Tak

Chyba jakieś chwilowe kłopoty były. Już wszystko w porządku.

Ja niestety nie mogę się zalogować :frowning:

ooo to Ty Panie Karolu, ale dlaczego wmówiłem sobie, że miałeś nick Aaaa czy jakoś tak?

Jeszcze raz dziękuję, było suuuuupppeeeerrrr!

Pozdrawiam

Zdjęcie “Fuji” z Piratem i Papugą “Skoczka”

każdy by tak chciał …

szkoda że tego nie można wstawić na konkurs [-X :frowning:

Stół zastawiony strawą na mecz finałowy MŚ :hahaha:

image_id: 3084

Ja wrzuciłem paczkę ze zdjęciami obrobionymi i wykadrowanymi do oglądania na monitorze. Nie mam jpg wysokiej rozdzielczości - mam tylko surówki w formacie PEF/RAW. Jeśli komuś spodoba się jakieś zdjęcie i zapragnie go w większej rozdzielczości to proszę o kontakt - coś wymyślimy :stuck_out_tongue_winking_eye:

a ja dzis odebralem nagrode od MS-u, Win 7 Ult. Wiec jak widać Patryk Góralowski dotrzymał słowa z hotzlotu i nagrody przekazal. Pisze to bo kilka osób kazało mi o to walczyc :slight_smile:

Działa Wam ten duży plik AVI z folderu RoninPn/101_FUJI?

Nie, nie działa.

do mnie również już doszła paczka od Patryka, ale nie ma mnie w domu więc jeszcze nie sprawdziłem, ale powinna być w środku siódemka ultimate :wink:

Brawa dla organizatorów za wspaniałą imprezę, jestem pełen podziwu, ponieważ wszystko zostało jak zawsze zresztą zorganizowane z zegarmistrzowską precyzją. Szczególne wyrazy szacunku należą się Redakcji która podczas imprezy przecież ciężko pracowała ;-). HotZloty to jest to co pamięta się do końca życia. Fotki wrzucę dzisiejszej nocy, ze względu na konwersje z rawów oraz strasznie wolny przesył. Myślę, że na sobotę rano wszystko powinno się wysłać.

Pozdrowienia dla Wszystkich uczestników HotZlotu :slight_smile:

Jeszcze raz, ogromne podziękowania dla Redakcji i wszystkich zaangażowanych w organizację tego cudownego przedsięwzięcia :-D.

Jeśli chodzi Ci o plik DSCF1062.AVI (około 600MB) to u mnie bez problemu działa :slight_smile:

:smiley: jak się okazuje, zdjęcie zrobiłem o 21:25, czyli mamy w połowie rację lub w połowie brak racji. :hahaha:

Tak poza tym, zapraszam do pobierania zdjęć z mojego katalogu na serwerze Xenium.

Zdjęcia są w oryginalnej rozdzielczości o dość dużej wadze, doszedłem do wniosku, że nie ma potrzeby robić podwójnej pracy, tzn. wrzucać mniejsze i czekać na info komu przesłać duży format.

Pozdrawiam i życzę miłego wspominania podczas oglądania zdjęć :smiley:

image_id: 3089

Jejku no wspomnienia są niesamowite, zasysam ciągle zdjęcia z FTP-eka po trochu i już ponad 6 GB… a jeszcze zlotowicze z Lublina nie wrzucili zdjęć.

Ja chcę HotZlot jeszcze raz!! :slight_smile:

Niestety, moje fotki w dalszym ciągu nie dotarły na serwer ponieważ zmuszony jestem do korzystania z edga. Jak tylko Multimedia upora się z problemami technicznymi rozpocznę upload.

Witam.

Mam pytanie do osób będących na zlocie.

Wie ktoś z Was, jakie konfiguracje miały kompy z kafejki Vobisu?