HotZlot 2010 - wątek ogólny

Z tego co słyszałem, to bardzo różne. Od i3 po i7, z dyskami HDD i SDD.

Spoko. Dzięki za odpowiedź:)

ZLot świetny jak wszystkie pozostałe, brawa dla organizatorów, pozostaje czekać na relacje i kolejny zlot w przyszłym roku :smiley:

Ankieta wypelniona 8)

W tym emailu z ankietą wkradł Wam się błąd (a właściwie trzy) :-). Napisaliście: Organizatorzy HotZlot 2010,

TRZECIEGO zlotu czyte LL ników dobr YE programy, TechIT i Gamikaze :wink:

Wiem, wiem, czepiam się…

A no rzeczywiście… :stuck_out_tongue:

Nawet nie zauważyłem :wink:

Bo nikt nie czyta maili HotZlotowych. To już dawno ustaliliśmy. ;] Gdyby było inaczej Krogulec nie musiałby tutaj wszystkiego powtarzać. ;>

O przepraszam, ja czytam :D. Ale to, że inni nie czytają to może i prawda :wink:

Wydaje mi się, że to wynika raczej z tego iż większość osób po prostu kliknęła w link do ankiety i nie doczytała stopki maila ;p

Oczywiście że zauważyłem, ale nie chciałem się czepiać- też co chwile robię literówki- i to jeszcze jakie :wink:

Dziś z Truxem kontynuujemy integrację HotZlotową w Warszawie w klubie Ferment od godz. 22.30 przy soku jabłkowym- jeśli ktoś z was mieszka w Warszawie to zapraszam :wink:

:biggrin: :D/ :biggrin:

Impreza trwała do godziny 5 nad ranem, - Trux szalał ( a mówił że wpadnie tylko na godzinkę) :wink:

beduin75@

Godzinka się trochę przeciągnęła, przez sok jabłkowy :wink:

PS.Niech żyje Hotzlot i imprezy jemu towarzyszące :slight_smile:

Szkoda tylko, że ta radość nie przekłada się na komentarze pod wideorelacją (i innymi materiałami po Zlocie). Później musimy żenująco tłumaczyć się partnerom jak to jest, że było 160 osób, a pod takim materiałem raptem 95 komentarzy (do tego wielu powtarzających się osób), skoro Zlot jest dla najbardziej aktywnych czytelników. Naprawdę nie ułatwia nam to zbierania kasy na kolejny Zlot…

Mam wielki żal do wszystkich, którzy byli, a nie poświęcą minuty i nie napiszą nawet słowa… Jest to krępujące, że trzeba prosić o takie oczywiste wydawałoby się rzeczy…

(sorry trux, że padło na Ciebie - akurat był to ostatni post)

Trux dopiero doleciał do Irlandii- właściwie dla niego dopiero teraz zakończył się HotZlot :wink: - ten to poszalał :wink: Wcześniej nie miał dostępu do kompa- stąd brak komentarzy :slight_smile:

:stuck_out_tongue: Wiem robię za adwokata- :wink: :smiley:

Wiem, że generalnie mało jest komentarzy- w szczególności na temat poszczególnych prezentacji- ale użytkownicy są jeszcze w szoku po nadmiarze informacji jakie otrzymali na HotZlocie i jeszcze te informacje analizują :wink:

trux to jedna z wielu takich osób - nie pisałem tego pod personalnie tylko jego adresem… Rozumiem, że taka czy inna osoba może mieć sensowne wytłumaczenie ale chodzi mi to o generalne zjawisko, które jest mega demotywujące…

Hej,

No wcale się nie dziwię - delikatnie rzecz ujmując taki brak wdzięczności… :frowning: Zastanawiam się, czy podobnie kwestia wygląda z wypełnianiem ankiety pozlotowej. Jeśli tam więcej osób się “udzieliło” to może warto byłoby puszczać mail’ing dotyczący artykułów i materiałów pozlotowych z informacją, że komentarze są jak najbardziej wskazane. Wiem, że to rozwiązanie, które nie powinno mieć miejsca, ale może przynajmniej nie trzeba będzie tłumaczeń przed sponsorami…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Najważniejsze jest to, aby istniał dialog pomiędzy osobami tworzącymi DP, a użytkownikami.

Dobrze Krogulec@ że poruszyłeś ten aspekt, i nie mam żalu że padło akurat na mnie.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie wortalu wymaga sponsorów i kasy od nich.

PS.Beduin75 @ już wyjaśnił powody mojej nieobecności w świecie wirtualnym, więc ja już nie będę tego kontynuował.

Dzięki za HotZlot 2010

pozdrawiam

Ja się przyznaję do niedopatrzenia, że podziękowałem za udział w Zlocie tylko na forum, a nie pod newsem na vortalu. Już to nadrobiłem, bo wiem, że to ważne w kwestii sponsorów. Kto jeszcze tego nie zrobił - komentować! Zwłaszcza, że nie da się “przejść” obojętnie obok newsa z tak świetną wideorelacją. :slight_smile:

A co do ankiety - również wypełniona, jak tylko przeczytałem e-mail o niej.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

To ja już wiem dlaczego Krogulec zawsze powtarza mi na jabberze to, co było w mailu zlotowym. Ciekawy nawyk :slight_smile:

Chciałbym podziękować Redakcji, oraz Zlotowiczom za udział w tej fantastycznej imprezie. Fajnie było Was zobaczyć po roku kontaktów wyłącznie wirtualnych. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok! :slight_smile: