HotZlot 2010 - wątek ogólny

Jak tak wszyscy chwalą plecak, to pochwalę i ja: świetny plecak! :wink:

Przywiozę Ci niebieską smycz Intela z Rynu :slight_smile: Będę niedługo w Trójmieście, więc może ustawimy się na sok jabłkowy? :slight_smile:

Na priv Ci prześlę namiary do siebie.

No cóż, ja również muszę pochwalić plecak. Jest naprawdę świetny i pojemny. Gratuluję Redakcji wyboru :slight_smile:

Podziękowania prosimy kierować raczej pod kątem Belkina - to ich zasługa :slight_smile:

Podziękowania poszły :wink:

Czego to ludzie nie wymyślą…

Bo Ania choć raz chciała być wyższa od Ciebie :wink:

img0142m.jpg

Czy może być coś piękniejszego niż uśmiech dziecka ? :slight_smile:

Zadowolenie szefa to najlepszy dowód na udaną imprezę :slight_smile:

hehehe :slight_smile: beduin75, masz rację, radość redakcji ze zorganizowania wspaniałej imprezy jest dowodem na to, że się udała, zgodnie z planem :slight_smile:

ps. Widzię że pod nickami pojawiły się kolejne rzymskie cyfry z numerem zlotu :smiley: ale chyba nie u wszystkich jeszcze (pewnie sukcesywnie są dodawane).

Powtórzę kolejne pochwały co do plecaka. Bardzo pakowny dostałam go akurat tuż przed wyjazdem do Niemiec :smiley: Nie wiem jak bym sobie poradziła bez tego plecaka naprawdę pakowny :smiley:

Przydał się też kubek Tech IT :d mama niedawno chciała mi go zwinąć do pracy bo jej się tak spodobał :smiley:

Zdjęcia szefa z udanej imprezy jest najlepsze :slight_smile:

Pozdrowienia

Dobrze, że woda wyszczupliła mój wielki bęben :stuck_out_tongue:

Mi kubek “Tech IT” świetnie służy w firmie (firma z branży IT właśnie :-)), natomiast szkoda że w tym roku nie ma czego na ścianę powiesić (w ub. roku były wspaniałe dyplomy od HP dla uczestników), no ale teraz mamy głowę Kingstona :lol: Ktoś wie co z zapowiadanym kiedyś zdjęciem od Fujitsu w 3D? Będzie je można gdzieś nabyć, albo cuś? :slight_smile: miło jest mieć pamiątkę z tak wspaniałej imprezy, aczkolwiek wspomnienia nie znikną przez dłuuugie lata :slight_smile: zwłaszcza, że mamy sporo momentów uwiecznionych przez dzielnych fotografów :wink:

Hej,

Krogulec , jaki tam bęben - toć to mięsień piwny. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja stawiam na ciążę spożywczą.

Jeszcze jeden zlot da rade wpisać pod avatarem, ale co jak już będzie zlot “VI”? wtedy do nowej linii będzie przechodzić podpis pod zdjęciem :]

Głównie, to moderatorzy będą mieli ten przypadek, zarówno Areh, jak i dla przykładu na screenach boczi, a także inni:

boczizloty1.png

Jak to jest z Norton 360 4.0? Bo ja w plecaku znalazłem roczną licencję na 3 stanowiska). Oprogramowanie też było w plecakach? Bo w moim nic takiego nie znalazłem. Może przez przypadek nie została włożona. :slight_smile:

Hej,

W plecakach była tylko licencja - żadnego nośnika nie było. Wersję instalacyjną ściągasz ze strony Symantec’a i aktywujesz posiadanym kluczem. I tyle. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zarówno plecak Belkina jest bardzo dobry (chociaż nie mam laptopa, ale na książki i mnóstwo innych rzeczy - świetny), jak i oprogramowanie Symanteca. Ściągnąłem, zainstalowałem i aktywowałem Nortona 360 na drugi dzień po powrocie ze Zlotu i jestem bardzo zadowolony z działania.

Oczywiście pozostała zawartość HotZlotowego plecaka również niczego sobie. Takie gadżety (jak np. maskotka Kingstone’a) ciężko dostać gdziekolwiek indziej, nie mówiąc już o wartości takiego zestawu. Jeszcze raz dzięki sponsorom, że “wrzucili” coś od siebie do “worka” dla każdego uczestnika oraz w ogóle, że zaangażowali się w całą imprezę. Pozdrawiam! :slight_smile:

Kubek TechIT od razu w dniu powrotu został mi w ramach rekompensaty zabrany przez tzw lepsza polowe - na zasadzie dla mnie tez się coś należy :lol: Ale chociaż jedną kawę udało mi się w nim wypić :roll: