HotZlot 2010 - wątek ogólny

[-X :smiley:

Raczej jedna i druga strona nie byłaby zainteresowana konfrontacją. Większość pytań które mógłby zadać ktoś z załogi Tlen czy AQQ możemy zadać sami :wink:

Dokładnie, uważam że minimum te 5 - 6h trzeba pospać aby nie ziewać na sesjach albo nie przysypiać na tyłach z niewyspania. Dlatego mikew_86 musisz brać pod wagę też to, że nie każdy ma parę kilometrów dojazdu na Zlot (jak mieli na przykład ludzie z Olsztyna) albo bezpośredni dojazd. Ja jechałem z niezDarkiem z okolic Zielonej Góry i w samym Poznaniu musieliśmy czekać ponad 4 godziny na kolejny pociąg do Olsztyna (przynajmniej był czas na integrację w Poznaniu :P). Ja po samej podróży byłem już wymęczony (wyjechałem z domu o 22 w Olsztynie byliśmy po 9 rano a w Rynie wylądowaliśmy koło 12!). W drugi dzień Zlotu byłem wręcz zmuszony opuścić jedną sesję i poszedłem się przespać, bo na stojąco już zasypiałem :expressionless:

Ostatnio bardzo podobała mi się sesja pana z Intela i ogólnie jestem fanem tej firmy :wink: Ale skoro Intel już był rok temu to może zaprosicie kogoś z Google?

Pozdrawiam!

ja myślę że w tym roku powinien być ktoś z AMD/ATI tak dla równowagi…

Sesja intela nie miała niestety nic wspólnego ze sprzętem to był bełkot pana od marketingu który nie miał żadnego pojęcia o sprzęcie :frowning:

na drugim zlocie byli panowie z AMD/ATI, bardzo dobrze przygotowani i ogólnie w porządku goście :slight_smile:

Zaproponowalbym na pojawienie sie na spotkaniu ludzi z ESET, aby wiecej daetali swoich produktow zdradzili. I moze skoro w zeszlym roku byli panowie z Opery to tym razem czas na kolejnych przedstawicieli innej przegladarki - w tym wypadku dobrze by sie wpasowalo Google jak juz bylo wczesniej proponowane.

W Polsce ESET nie ma za bardzo ludzi na takie konferencje (technicznych ale i umiejących poprowadzić fajną prezentację) - oddział w naszym kraju dopiero co powstał i pracują w nim głównie deweloperzy… Trzeba by ściągać kogoś z centrali na Słowacji - tam jest wiele osób z naprawdę dużą wiedzą ale to oznaczałoby konieczność zapewnienia tłumaczenia symultanicznego co byłoby ciężkie do przeprowadzenia i bardzo drogie. Krótko mówiąc ESET raczej nie pojawi się (przynajmniej podczas tej edycji). Na tym etapie jednak nic tak naprawdę nie jest ani wykluczone ani przesądzone :wink:

Co do przeglądarek i procesorów (o których wcześniej była mowa) - czas pokaże :stuck_out_tongue:

myślę że większość zlotowiczów zna język angielski więć można się obyć bez tłumacza… no chyba że ludzie z centrali mówią tylko po słowacku… w co raczej wątpię…

Jak nie ESET to może Kaspersky?

co do przeglądarek to także jestem za google.

może i większość zna ale co z uczestnikami co jednak nie znają angielskiego bądź tymi co władają nim w ograniczonym stopniu,

mają sobie odpuścić sesję… bo nie jest dla nich, IMO dyskryminacja

CD Projekt Red - może coś nowego o Wiedźminie drugim zdradzą

Techland - tu przede wszystkim Nail’d no i Dead Island

Techland był rok temu akurat :wink:

Pozdrawiam!

Jedah, który jest redaktorem na gamnikaze o tym wie, bo był na zlocie :stuck_out_tongue:

Tym razem też mogą być. Sesja była naprawdę interesująca.

Byli też z HP, a z rozmów, które wtedy z nimi prowadziłem jednoznacznie wynikało, że są również dobrze przygotowani.

Chętnie i miło odpowiadali na każde pytanie. :slight_smile:

Do tej pory mam czerwoną koszulkę HP :smiley:

Co do ewentualnych propozycji, to bardzo chętnie i w tym roku widziałbym ludzi z Microsoftu. Mam sporo pytań… 8)

:o

Może ma IV zlocie zrobić konkurs w ciekawszą grę niż oklepane-“szczelanie do kolegi”- np. F1, FIFA czy Age of Empires III ?

:-({|=

:D/

PS; Proponuję Nową Zelandię- podobno jest tam dużo zieleni :wink:

:mrgreen:

Ten wątek przewija się co roku, administracja chce zostać przy grze freeware.

Chyba “strzelanie” :wink: A zastanawiałeś się kto poniesie koszt licencji tylko dla dwudniowej zabawy? OpenArena jest dostępna za darmo na wolnej licnecji i pewnie dlatego ta gra króluje na Zlotach. Jeśli już zmieniać grę to może na, jak proponujesz, jakąś strategię, np. Battle for Wesnoth, FreeCiv albo po prostu w szachy :stuck_out_tongue: Z wyścigówek też by się kilka znalazło ale można by pograć też w jakiś klon Wormsów, np. Wormux lub Headgewars itp. albo w jeszcze coś innego.

Pozdrawiam!

Hej,

Pomijając już kwestię licencji gry, tytuły strategiczne raczej też odpadają. Dlaczego?? Bo nie byłoby czasu na rozgrywki. Każda z tur w Open Arenie trwa - jeśli dobrze pamiętam - 5 - 7 minut. Czas ten w przypadku gry strategicznej musiałby być kilkukrotnie dłuższy. Konieczne byłoby więc zrezygnowanie z jakiś stałych pozycji w zlocie, by przeprowadzić turniej. A chyba przecież nie o to chodzi…

Pomysł lokalizacji zlotu trafiony w 10’kę - przynajmniej jak dla mnie. :slight_smile: Myślałem właśnie o rejonie Gór Stołowych i tu taka niespodzianka. :o Jeśli chodzi o sam program i partnerów, to świetnie by było, gdyby w końcu udało się “drapnąć” nVidię - na pewno byłoby bardzo ciekawie, tym bardziej że walka o najszybszą grafikę trwa w najlepsze. :slight_smile:

Serdecznie pozdrawiam,

Dimatheus

Przecież wymieniłem gry na GPLu :wink:

Ale z tą strategią to rzeczyywiście lipa ale OpenArene można by zamienić na np. Urban Terror, która wydana jest też na wolnej licencji i podobna jest do Counter Strike, choć do całego schematu jednak najbardziej pasuje OpenArena - szybka akcja, totalna rozwałka i po krzyku :slight_smile:

Pozdrawiam!

Szachy już były :smiley:

http://www.dobreprogramy.pl/ImagePublic … ot/178.jpg