HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Nie ogarniam o co chodzi z tym maszynistą :stuck_out_tongue:

Tylko ja jadę pociągiem TLK28500 z Lublina/Warszawy?

Ok, mam już raczej ostateczny obraz mojego dojazdu.

Będę miał od 2-3 miejsca wolne w aucie, trasa Poznań-Szamotuły-Czarnków-Piła-Słupsk-HotZlot. Drogę powrotną zapewniam tylko do Słupska (dalej jadę przez Koszalin do Świdwina, jakby ktoś chciał się zabrać, nie widzę przeciwwskazań).

Koszt, zależnie od auta i liczby osób: min. 70 zł/liczba_osób, max. 90 zł/liczba_osób trasa Poznań-HotZlot

Wybaczcie, że tak się powtarzam o tym, po prostu chcę mieć pewność, że

  1. info będzie aktualne

  2. warto, aby ktoś, kto na trasie się znajdzie “w potrzebie”, mógł się z nami zabrać

PS Losowych autostopów nie łapię, tylko zapowiedzianych ;p

PPS Trochę smutno tak jakoś ten maszynista wygląda :stuck_out_tongue:

@Piotrek_20 Siema Piotras :wink:

Jadę PKP z Wrocławia, widziałem że jakoś miesiąc wcześniej Kubut napisał, że również zabiera się ze stolicy zDlonego Śląska. Ktoś jeszcze ?

raczej wk** ,zdegustowany sytuacją polskiej kolei

No ja tez jadę ze stolic Dolnego Śląska, ale samochodem i mam komplet niestety.

Kubut zapisał się do mnie, po tym jak niespodziewanie zwolniło się u mnie jedno miejsce (jeden z pasażerów zdecydował się jednak na usługi PKP).

Siemanko, siemanko :wink:

ja jadę pociągiem TLK35502 z krakowa do gdyni a potem TLK58101 z gdyni do słupska . ktoś jedzie takowymi?

Jeżeli ktoś potrzebuje i jest chętny to z Gdyni w poniedziałek mogę zabrać kogoś do celu - mam 5 miejsc, max 6 ale wtedy plecaki każdy przy sobie trzyma bo miejsca na nie będzie dużo (chociaż możliwe że by się zmieściły do bagażnika) miejsca nie są w bagażniku, samochód jest 7 osobowy (spokojnie nie ma ścisku i jest klima jakby było gorąco :slight_smile: ).

Wyjeżdżam też w najbliższy piątek po południu (1.07) do Torunia, później Malbork i dopiero Gdynia w sobotę w nocy albo w niedziele w południe - mogę zabrać kogoś do Torunia w piątek ale tam zamierzam sobie pozwiedzać itp także jakby ktoś tutaj chciał się zabrać to już do ustalenia.

Wyjeżdżam z Będzina, ale Sosnowiec czy tam Dąbrowa Górnicza lub gdzieś z Katowic (z rozsądnej lokalizacji) mogę kogoś zabrać.

BGM oraz neotrim jadą tym pociągiem oni wsiadaja w kielcach i skarzysku kamiennej:D a co do jazdy pozniej z gdyni do słupska(miejsca złotu) popytaj lazikar , mi proponował ze mnie zabierze z gdyni, ale juz mi sie plany zmienily i bede jechal busem

Ja będę jechał pociągiem z Katowic o 21:34.

Ktoś jedzie też tym pociągiem?

Bezpieczniej było by jechać razem, szczególnie w nocy :slight_smile:

Dla jadących z Wrocławia samochodami - wszyscy wyjeżdżacie w nocy z niedzieli na poniedziałek? Jak tak, to możemy w kolumnie pojechać, nie dość, że bezpieczniej, to w razie awarii zawsze więcej głów i rąk do pomocy.

O której wyruszacie i dokładnie skąd? Planujemy być po 23 w okolicach jakiegoś centrum handlowego nieopodal A4-ki.

Ja jeszcze nie wiem, myślałem, żeby trochę później jechać, ale w sumie jak reszcie pasażerów będzie pasowało, to czemu nie…

Mogę wziąć jeszcze dwie osoby (3 to za ciasno) w drodze powrotnej do Torunia (okolic) lub gdzieś po drodze (np. Świecie, Tuchola, etc.). Wracam w czwartek. Mam również dwa miejsca w tamtą stronę jednak wyjazd już w Niedzielę rano.

Chyba że ja mogę zaproponować dojazd autem. Były by trzy miejsca wolne. Z tego co liczyłem to koszt benzyny 280 zł w dwie strony do podziału.

Auto to Tico, ale w stanie bardzo dobrym, bez problemu mogące dojechać z ta i z powrotem :slight_smile:

Jedynie to komfort nie za wysoki, Panamera to nie jest, ale najgorzej nie jest :slight_smile:

Mógłbym zabrać kogoś ze śląska, Gliwce, Zabrze, Katowice i okolice.

Zostaję na programie rozszerzonym, a potem wracam do Torunia :slight_smile:

Tutaj jest moje ogłoszenie: hotzlot-2011-organizacja-dojazdu-t442113-360.html#p2854069

Gdynia -> HotZlot

HotZlot -> Toruń :slight_smile:

A ktoś może wybiera się pociągiem z Częstochowy bezpośrednim do Słupska, godzina 22.45 ?? Czy samotnie będę podróżować :wink:

Ja chyba bede jechac, jesli jest to pociag ktory wyjezdza z Katowic o 21.34.