HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

djfoxer , a jak Ty jedziesz? W tamtą stronę wcześniej tak? A powrót - pociąg?

Przybijesz grabe ze wszystkimi z redakcji! :lol:

Nadal mam wolne miejsce z 3miasta na HZ.

Nietety to nie ten, wygląda na to że czeka mnie 13 godzin jazdy w samotności :expressionless:

To ten sam pociąg - TLK38508

Katowice - 21:34

Częstochowa - 22:45

Też chyba będę nim jechał.

W niedziele wyjazd z rana, nocleg w Pensjonacie Antonio. W obie strony pociągiem. A jak jedziesz Ty?

Wielkie dzięki - ale i uścisk dłoni by wystarczył :stuck_out_tongue:

Rzucam to do druku za chwilę w drukarni cyfrowej - co by ładniej wyglądało :stuck_out_tongue:

Do jadących pociągiem TLK38508 na trasie Katowice-Słupsk:

Trzeba by się jakoś umówić żeby się spotkać w pociągu :slight_smile:

@Krogulec

Jeżeli redakcja zaakceptowała pomysł gowain-a to może warto by było wspomnieć o akcji naklejkowej w newsch DP.

Naklejka jest fajna, ale niestety nie mam gdzie wydrukować tak zeby miało to sens.

W czarno-białym wydruku lepiej będą wyglądały same napisy, więc skorzystam z plików od Krogulca, chyba że ktoś z Was jest chętny do stworzenia wersji PRO dla czarno-białych drukarzy :slight_smile:

kstarski , a nie możesz zabrać tego do jakiegoś fotolabu?

Jakby ktoś był chętny - mam miejsca wolne z trójmiasta

Raczej pociągiem, a jakim wracasz? Jak możesz podać numer :stuck_out_tongue: Zostajesz na program rozszerzony?

W takim razie do zobaczenia w pociągu, o ile się nie rozmyślisz :slight_smile:

Na PW się zgadajmy :slight_smile:

To w Bielsku idzie posłać mailem pliki do druku i odbiór wydrukowanych prac jest za godzinkę, a w Radomiu albo w Warszawie miałoby się nie dać? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie rozmyśle, jedyna opcja ze nie będę nim jechał to że znajdę jakiś lepszy środek transportu.

Na jakiej stacji będziesz wsiadać strzałeczka, w Częstochowie?

A Ty pebal na jakiej stacji będziesz wsiadał?

Będzie ktoś jeszcze jechał tym pociągiem?

Ja w Katowicach, ale o ile się da, będę chciał wykupić kuszetkę.

Jadę z Krakowa na zlot jest ktoś chętny się załapać. Można się zgłaszać do ostatniej chwili wyjazd w niedziele wieczorem. Czekam na kontakt po drodze też mogę kogoś zgarnąć. Dzisiaj zostałem wylosowany także na szybko wszystko.

Dodane 29.06.2011 (Śr) 21:52

Ja jadę z Krakowa nie chcesz się zabrać?

Dodane 29.06.2011 (Śr) 21:58

Ja się piszę na browca jak najbardziej :slight_smile: