HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Czytałem parę(naście) stron wcześniej, że rezerwujecie bilety na pociągi-nawet dla 2 klasy trzeba obecnie rezerwować? Jak rok temu jechałem na drugi koniec Polski to nic nie rezerwowałem i problemu nie było. Jak jest obecnie?

Nie na 2 klasę nie trzeba rezerwować, kto pierwszy ten lepszy :wink:

chociaż niektóre połączenia składające się z 2 klasy mają możliwość rezerwacji biletu, odpowiednia informacja powinna znajdować się na stronie pkp z rozkładem pociągów, jednakże procent takich połączeń jest niewielki

Ja się jeszcze raz ogłaszam jadę z Krakowa oto trasa

http://mapa.targeo.pl/1_Krak%C3%B3w,Wro … targeo-top

Mam do przebycia demoniczne 666 km (to chyba jakiś znak). Także osoby chętne na trasie

Kraków-Dąbrowa Górniczna(Katowice)-Częstochowa-Piotrków Trybunalski-Łódź-Włocławek-Toruń-Chełmno-Chojnice-Słupsk

niech dadzą znać. Ewentualnie w sprawie powrotu też można pisać. Kogoś się zawsze zgarnie. Dajcie znać bo samemu na takiej trasie to smutno jechać :slight_smile:

Jak ktoś jest w pobliżu trasy to niech da znać jest szansa się dogadać jakoś. Na obecną chwilę jadę sam także szukam chętnych. Nie miałem czasu nawet się zgadać bo dowiedziałem się dzisiaj że jadę (dogrywka losowania) także pewnie i tak pojadę sam bo każdy już sobie coś załatwił. No ale pisze bo może ktoś jeszcze nie ma pomysłu jak się dostać.

Chyba będę też śmigał na tej trasie - także może się gdzieś spotkamy po drodze (o której planujesz wyjazd?). Ja jeszcze rozważam trasę na Wrocław -> Poznań -> Słupsk - ktoś mi mówił, że się tam drogi poprawiły, ale jeszcze muszę sprawdzić informacje.

Mam jeszcze jedno miejsce na powrót ze zlotu do Warszawy, albo miast po drodze (jeden z nas zostaje w Toruniu :slight_smile: )

post z informacjami: hotzlot-2011-organizacja-dojazdu-t442113-465.html#p2859239

Jeszcze 4 dni! !!

Nie ma problemu gowain planuje jechać wcześniej z jakimś zapasem choć nie ukrywam, że pierwszy dzień zlotu to będzie męka po takiej trasie. Więc planuje w niedziele wieczorem wyjechać. Który odcinek trasy jest najbliżej Ciebie i gdzie moglibyśmy się spotkać? Wyjazd planuje z zapasem ok.5 godzin trasa optymalnie trwa 10 godzin. Także około 20:00/21:00 wyjeżdżam z Krakowa. Ale mogę być wcześniej później i tak z nikim nie jadę. Pojechałbym w sobotę i się gdzieś przekimał ale niestety autko będę mieć w niedziele dopiero. Więc jestem zmuszony na ostatnia chwilę jechać ale może jakoś przetrwam pierwszy dzień zlotu. 2 red bule 3 litry piwa i będę trzymał pion :slight_smile:

Tu: http://mapa.targeo.pl/,23,19.20944,50.42016?l=1b1ee1e23a336867 by było najprędzej, bo ja muszę do Katowic pod Spodek odbić, po 2 pasażerów :stuck_out_tongue:

Godzinę wyjazdu jeszcze dyskutujemy :slight_smile: Także dam znać.

Zostajecie na program rozszerzony? Jeśli tak to może szykować się powrót w kolumnie :slight_smile:

W razie czego mam jeszcze 2 wolne miejsca na powrót ze zlotu - po programie rozszerzonym - wracam do Torunia. Chyba, że ktoś ma zaklepany nocleg w niedzielę, to może się z nami zabrać również w niedzielę :wink:

McDracullo ja zostaję także kolumna jak najbardziej wskazana. Czyli gowain się troszeczkę cofasz do Katowic i dalej w trasę z 2 ziomkami. No to luzik mogę się podpiąć do Was. Kwestia zgadania się w jakimś miejscu np w Dąbrowie Górniczej i o jakieś konkretnej godzinie ja do Dąbrowy mam z 1,5 godziny jazdy także szybko dość. Na początku trasy łatwo się zgadać, w połowie i dalej może być dużo trudniej. Mogę również ja po nich podjechać mam i tak po drodze to bym sobie a4 pojechał. I z nimi do Ciebie. Daj znac jak będziesz wiedział coś wiecej bo czasu jest mało. :slight_smile: Jeśli ktoś z moich okolic chce się zabrać to dalej aktualne, Kraków i okolice lub na trasie także zapraszam.

Moja paczka chyba w całości podstawowy program. Z Pszczyny zabieram Songokuu, a z Katowic Barta i Questa - także w większości już wszystko ustalone. Prawdopodobnie będę o 22 wyjeżdżał z Bielska czyli 23:00 Katowice i do tego miejsca co wskazałem jeszcze jakieś 30min. Czyli 23:30 możemy się spotkać, jeżeli to nie za późno dla Ciebie. Ja planuję S1 lecieć po 140km/h - w miarę szybko i oszczędnie jak na mój samochód, bo 2 dni temu cisnąłem tamtędy na Warszawę.

Będę miał CB pożyczone, także będziemy mieli dużo łatwiej :wink:

No niestety, będę jechał przez Stargard Szczeciński TLK38504 o 22:25 z Katowic. Trzeba się trochę przespać przed zlotem a tylko w tym pociągu udało mi się znaleźć wolne miejsce do leżenia.

Luz ale nie kumam dlaczego S1 przecież krąg robisz jaki jest sens tak jechać jak możesz wyślij link z trasą np z targeo.pl jaką chcesz jechać. Bo z tą S1 to coś nie bardzo. Wiesz ja nie mam potrzeby pędzić ale jak coś to nie widzę problemu :slight_smile: Byle by dojechać bez bilecików płatnych :slight_smile: Ale jak bym za Wami jechał to by było mi bardzo dobrze :slight_smile:

Dodane 30.06.2011 (Cz) 11:39

Mi już tam nie zależy raczej ze mną się nikt nie zbierze bo za późno się dowiedziałem także trudno. Mogę pocisnąć w kolumnie nie widzę problemu.

Cosik takiego mniej więcej: http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,19.14128,50.16320?l=76028af7bd54a076

Sorki, chodziło mi o krajową 1 nie S1 :slight_smile:

gowain , o widzę że kolega przez Wągrowiec będzie jechać :stuck_out_tongue:

Gdybym wiedział wcześniej to bym się zabrał z Tobą, a tak jadę PKP z Poznańską ekipą :slight_smile:

Tego jeszcze nie wiem :stuck_out_tongue: Bo pewnie Automapa poprowadzi trochę innymi drogami, ale jak nie daleko to DjLeo będzie miał prawdopodobnie wolne miejsca - bo chyba będziemy w miarę razem jechali - to kilka kilometrów podskoczyć to nie problem. Musiałbyś do niego pisać - chyba, że bilet już masz :stuck_out_tongue:

Nie mam jeszcze biletu ale już dogadani jesteśmy na PKP :wink:

Dobra gowain mi to pasi o tej godzinie będę tylko gdzie się spotkamy może tutaj

http://mapa.targeo.pl/9_Maja_1A,19,19.1 … ae90b38614

obok trasy którą będziesz jechać wiec się nasze drogi krzyżują pod tym blokiem bym na Was czekał.

A jak masz komplet to może mi jednego kolegę odstąpisz żeby mi było raźniej :slight_smile:

Dodane 30.06.2011 (Cz) 12:21

To nie kupuj :slight_smile: vanshei i jedz ze mną ja mam wolną pakę :slight_smile:

DjLeo , ja jestem chętny przecież!

Sprawdz PM :slight_smile:

Czyli co n30 łykam Cię na trasie?