HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

sądzę że pomocne będzie zdjęcie satelitarne

jakość nieciekawa ale idzie obczaić gdzie to dokładnie :smiley:

http://maps.google.pl/?ll=54.524905,16. … 9&t=h&z=16

Albo słabo widzę, albo na stronie nie ma. Zapytałem na forum. Ale chyba zapytam w hotelu.

No tak bez GPS ani rusz :stuck_out_tongue:

Wystarczą namiary na Strzelinek, a pod bramę zaprowadzą cię tablice reklamowe :wink:

No cóż, człowiek robi się wygodny :wink: Ale prawda jest taka że przez GPS często nie myślę nawet gdzie jestem :confused: W razie czego poproszę o znaki dymne tych, którzy dotrą na miejsce wcześniej :wink:

czy otwierales tą stronę operą? jeżeli tak to jakiś błąd jest bo mi też się mapa nie wyświetliła, pod Chrome już było ok;p

Zabrzmiało to jakbyś miał przylecieć jakimś pojazdem z przyszłości sterowanym przez autopilota :wink:

Mam do przejechana 490km i 19 pkt. na karku, więc autopilot przydałby się w rzeczy samej. Zakwaterowanie odbywa się od 12:00 do 14:00, więc czy to ma znaczenie czy pojawię się o 12:00, czy 13:30? Pytam ze względów organizacyjnych, choć mam nadzieję że pojawię się u bram tego przybytku punkt 12:00 :slight_smile:

54°31’24.573"N, 16°57’25.085"E

Godzina przybycia nie ma znaczenia - masz wtedy więcej czasu na odświeżenie się po podróży przed sesjami.

Dziękuję za informację :slight_smile:

No stary! To trzymam kciuki za bezpieczną podróż. Ja mam coś ok. 300 km, więc też mogą być “przygody”.

Ja trzymam kciuki za to, żebyś w trasie nie zdobył więcej niż 5 pkt. My mamy koło 300km no i ja mam już tylko 2 pkt. :lol:

uuu to my to chyba padniemy bo ja mam 770km :slight_smile: także ostro

Znaczenie ma o tyle, że jeżeli przyjedziesz o 13:30 będziesz miał tylko pół godziny na rejestrację i zakwaterowanie. O 14:00 jest obiad, a zaraz po nim oficjalne rozpoczęcie Zlotu. Przyjeżdżając wcześniej można trochę odsapnąć po podróży - wziąć prysznic, skoczyć na basen itd.

Generalnie lepiej założyć sobie przyjazd do 12:00 - zawsze będzie wtedy jakiś zapas jakby coś wypadło nieprzewidzianego (korki na drodze, roboty drogowe, objazdy, awaria samochodu itd.)… Nie ma też co lecieć na złamanie karku - z dwojga złego wolimy aby ktoś się spóźnił niż zrobił sobie coś złego.

Nie chwaliłeś się. :o Ja mam puste konto, więc mogę prowadzić. :wink:

Przypomnę że mogę kogoś zgarnąć po drodze Darłowo- Ustka :slight_smile:

Ja też mam jeszcze miejsca ze Szczecina albo po drodze jakby coś :wink:

W Dąbiu będę w niedzielę koło 18, o której byś ruszał w poniedziałek ??

Mamy ruszać fiesta , o 8 spod biedronki na piastów.

A czym tu się chwalić? I tak tych punktów było więcej.

Dla wszystkich zapunktowanych, podróżujących przez Włocławek, Toruń, Świecie… Uwaga na km 207, 143, 121 :lol:

Dla wszystkich jadących przez Toruń - jeśli macie możliwość - zapytajcie się na CB jak wygląda sytuacja w Toruniu i Lubiczu - nieraz nawet w godzinach szczytu lepiej jechać przez miasto (dobrze oznakowane).

Ja niestety Szczecina prawie kompletnie nie znam. Nocleg mam na Łubinowej w Dąbiu.