HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Spoko widzę na mapie, że to koło Reala to możemy tam na parking podjechać, jeżeli będzie wszystko zgodnie z planem to ok 8:15 :wink: Czekaj koło głównego wejścia to nie będziemy się szukać.

Taki też jest plan i mam nadzieję że uda się go wcielić w życie :slight_smile: Na wszelki wypadek biorę 2h zapasu.

U nas czysto teoretycznie zakładając jazdę 10 godzin z Katowic do Słupska wyjazd o 23:00 to powinniśmy być o 9:00 wiec 3 godziny zapasu w sam raz żeby się kimnąć z 2 godzinki w aucie.

Dodane 01.07.2011 (Pt) 12:10

Jeszcze raz wszystkich przestrzegam i życzę spokojnej jazdy, zresztą sobie również. Ci co jadą taki kawał drogi i to przed samym zlotem tak jak mówi redakcja i inni naprawdę lepiej się spóźnić.

Jak coś mogę podesłać na PW swój numer telefonu :slight_smile:

Już się dogadaliśmy :wink: Zajedziemy po niego bo w sumie i tak po drodze a jeszcze się kolega zgubi gdzieś i dopiero będziemy go szukać :wink:

Może napiszę to tutaj, żeby nie było rozczarowań - autko mamy zapełnione. Będziemy jechać we 3. Biorąc pod uwagę gabaryty pojazdu (pug 206), doszedłem do wniosku, że na taką trasę, jest to zarówno optymalna, jak i zalecana wartość. Biorąc pod uwagę także to, że każdy z nas zgarnie wór nagród :wink: to problemy z drogą powrotną (komfortem jazdy) są niejako zagwarantowane :slight_smile: Możecie przekreślić nadzieje na pozytywną odpowiedź na PW w sprawie transportu na HZ :slight_smile: pozdrawiam

Ja na szczęście jadę ciut większym autkiem i wiozę tylko jednego uczestnika także miejsce jest. Trasę podawałem kilka stron wstecz. Jadę z Krakowa po 21:00 i tak naprawdę startujemy wszyscy z Katowickiego Spodka o 23:00 no i dalej to jak już automapa poprowadzi albo gowain na przedzie. Bo zamierzam jechać w jego tunelu aerodynamicznym. Będzie przecierać szlaki i mrugać awaryjnymi jak pieski będą suszyły pałki.

fajnie macie chłopaki autkiem się wieźć, ja się busem muszę tłuc:D

Co za problem underface jak jesteś z Rzeszowa to się dostań do KRK albo Katowic i cie zabiorę :slight_smile: w dalsza drogę.

taki ze mam już bilet kupiony;p

Osoby wybierające się tym połączeniem powinny wziąć pod uwagę opóźnienie jakie może wystąpić. Jechałem wczoraj nim do Ustki i odjazd opóźnił się o godzinę już nawet szukałem innego połączenia, ale w końcu przyjechał. Realnie w Ustce byłem o 8:17 a planowo powinienem być o 7:15.

Na otarcie łez korzystającym z PKP można powiedzieć, że jak się pociąg spóźni to dostaną zwrot za bilet :slight_smile:

Tak tylko w IC i ponad 2 godziny :smiley:

w jakim mieście wsiadałeś ze opuźnienie już sięgało godziny? ja również jutro się wybieram tym busem :smiley: i chciałbym wiedzieć czego można się spodziewać :smiley:

No to z innych zasłyszanych doniesień z frontu PKP - na wtorek jest planowany strajk, ale jeszcze nie ma potwierdzenia czy wszędzie.

Przewozy regionalne tylko.

Czy ktoś kto zostaje do czwartku i ma wolne miejsce na powrót w kierunku Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice bądź w pobliżu ??

Chętnie się załapię i dorzucę do paliwa :slight_smile:

Wsiadałem w Łęczycy, kierowca wspominał, że to przez korki na śląsku.

max1910 , ja startuje z krakowa więc powinno być w miarę punktualnie. A powiedz mi jeszcze jak z komfortem w autobusie dużo ludzi nim jechało

Autobus z klimatyzacja i toaletą, prawie w całości był zapełniony, kierowca bardzo miły. Jedynie do czego mogę się doczepić to do tego opóźnienia, reszta w porządku.