HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Siema, ja jestem z Leszna (WLKP) ale ni mam prawka.

Mimo że do samej rejestracji jeszcze trochę czasu; to ktoś z okolic Leszna będzie się wybierał?

Może i nie jeszcze tej drogi na najnowszych mapach, ale kilka dni temu postawili na skrzyżowaniu (z krajową 21) takie coś:

th_Inne-DSCF1715_1303829849.jpg

th_Imprezy-DSCF1712_1303829874.jpg

Jadąc w stronę Ustki nie sposób tego nie zauważyć.

Jeśli się załapię to jadę z Gdyni samochodem, 3 miejsca wolne.

Kurde jeszcze nikt nie wie kto się dostanie a temat ma 3 strony z czego większość postów to off top

Zamiast narzekać raczej się przyzwyczaj do tego, że w tych wątkach panuje luźne podejście do tematu. Co do tego kto nie wie - to akurat Mordzio jest pewniakiem i już wie :stuck_out_tongue:

@Maevel_EU z Leszna może nie ale z Poznania

  • oczywiście jeśli redakcja DP i organizarorzy Hot Zlotu pozwolą-

to będę razem z Pangrysem starał się wyjechać z Poznania.

Sprawa będzie do dogadania w czerwcu.

Tylko że ja nie jechałbym z Poznania :stuck_out_tongue:

‘… a ze słonecznej kalifornii przez atlantyk, byle do celu’ ;-]

btw. W razie czego, to również dołączyłbym do podróży pociągowej z Poznania :wink: rok temu wyjątkowo jechałem z Warszawy :stuck_out_tongue:

Szczegóły, tak jak napisał Ronin, omawiane będą w czerwcu :slight_smile:

Ja będę na wakacjach jakieś 60 km od Doliny. Od towarzyszki małżonki już dostałem dyspensę że będę mógł się urwać na 3 dni :slight_smile:

Skoro żona pobłogosławiła to już masz 50% sukcesu, pozostałe procenty to uzyskanie wjazdówki na spotkanie :lol:

eee… ja nie mam żony - to nie mam nawet 50% szansy lol

:razz: Panowie- tak jak Krogulec napisał najlepiej jest przyjechać pociągiem dzień wcześniej i przenocować się w Słupsku za 30 zł od osoby w pokoju 2 osobowym i następnego dnia po przespanej nocy dojechać do Strzelinka i móc wypoczętym uczestniczyć w konferencjach zlotowych :o

np : http://www.pokoje.slupsk.pl/galeria

Za 30zł znajdziesz bez problemu pokój w Ustce, całe mieszkanie za ok 120-150zł. Z Ustki mogę zabrać 4 osoby na zlot, jak będzie potrzeba to i dwa kursy można zrobić :slight_smile:

Mordzio na Prezydenta :slight_smile: =D> =D> =D>

Jak znasz link do tanich noclegów w Ustce to poproszę :slight_smile: Oczywiście, że lepiej przenocować w Ustce niż w Słupsku i to nawet kilka nocy przed HotZlotem :stuck_out_tongue:

Oczywiste, że nic pewnego z dostaniem miejscówki na HotZlot, ale lepiej wcześniej wszystko zaplanować jak szczęście dopisze i praca pozwoli:)

Obawiam się, że 30złotowa opcja w tym terminie nie będzie możliwa z powodu, że cały ten obszar zaczyna coś o nazwie wysokiego sezonu, a co za tym idzie ceny idą w górę.

Nie ma się czego obawiać, wystarczy dobrze poszukać. Wydaje mi się, że najlepsza będzie opcja wynajęcia całego mieszkania w 5-6 osób. Dla zmotoryzowanych najlepsze oferty będą na osiedlu przewłoka i w okolicach ulicy Wilczej, są to osiedla domków jednorodzinnych, większość z miejscem parkingowym.

Z rezerwacją miejsca trzeba się spieszyć, prawdopodobnie 1-2 lipca odbędzie się X Jubileuszowy Ustecki Festiwal Sztucznych Ogni.

To może trzeba wynająć od razu X+++ miejsc i zrobić “wstęp” do Zlotu w Ustce? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wstęp ? a nie lepiej wpaść do Doliny i pomóc redakcji w rozładunku paczek ?:wink:

Dla przypomnienia, tak to wyglądało rok temu:

20100706095949_40271.jpg&width=450&height=338&noBar=1

20100706114301_28882.jpg&width=450&height=338&noBar=1

mordzio powiem, że wyglądało gorzej :stuck_out_tongue:

Jak będzie trzeba to zmasowane pokłady siły roboczej na pewno z okolicy ruszą z odsieczą.