HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

:stuck_out_tongue:

Zapominam, że niektórzy mają “rzut beretem” do miejsca zlotu.

Co prawda nie mam rzut beretem do miejsca zlotu, ale prawdopodobnie będę w Ustce od 1 lipca więc również mogę dojechać i pomóc. :slight_smile:

ja również podbijam do Ustki i zawijam się z Mordziem więc i pomoge jaa:)

Od jutra do 5 czerwca będą wysyłane imienne zaproszenia. Rejestracja dla osób, którzy nie otrzymają imiennych zaproszeń rusza od 6 czerwca. A wielkie losowanie już 13 :slight_smile: Wiadomo, coś na temat konkursów, gdzie będzie można wygrać zaproszenia na HotZlot?

Zgadza się, jeśli dobrze się poszuka i popyta, to i naprawdę tanio można w domku znaleźć wolne pokoje :slight_smile: ja ze znajomymi 3 lata temu właśnie na ul. Wilczej wyłapaliśmy 3-osobowy pokój po 20 zł od osoby, w sezonie :slight_smile: podczas gdy któryś z sąsiadów chciał 50 zł od osoby :slight_smile:

Do 30 Czerwca jestem pod Kołobrzegiem, może sobie przedłużę pobyt…?

Albo będę dymał na piechotę te parę dni do Doliny … :slight_smile:

Chętnie się zabiorę z kimś z Warszawy. Ewentualnie sam będę jechał, ale ostatnio nie daję już rady tyle kilometrów jednorazowo jeździć, zwłaszcza w takich upałach.

Hej,

Czy ktoś będzie wybierał się samochodem z Katowic bądź okolic? Jeśli tak, czekam na informację. Mam prawko, więc zawsze można się z driver’em zmienić - w końcu droga dość długa :slight_smile:

Oczywiście PKP nie mogło zawieść - pociągu powrotny do Katowic już się zmienił - teraz odjeżdża o 15:39. Ale za to pojawił się pociąg bezpośredni o godzinie 10:42 (na miejscu o 22:10). Podobnie pojawił się bezpośredni kurs do Słupska - co prawda objazdówka na max’a (ponad 14 godzin jazdy), ale wyjeżdżając o 21:34 o 11:48 jest się na miejscu. :slight_smile: I jeśli będę jechał pociągiem, to właśnie tym kursem. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to teraz może ja (zaproszenie już mam - tak więc jadę).

Będę jechał samochodem z pod Wrocławia. Mam trzy wolne miejsca. No chyba, że wolicie cisnąć się w trzy osoby z tyłu.

Auto - Renault Scenic rok 2002. Autko sprawdzone na dalekich trasach, duże i wygodne i z klimą :). Przydałaby się choć jedna osoba z prawkiem bo ode mnie to ponad 450 km.

Jak ktoś ma ochotę zabrać się ze mną to zapraszam, bo samemu to kijowo będzie się jechać tyle km.

Acha co do powrotu to zostaje na program rozszerzony, tak więc będę wracał w czwartek.

Shaki81 - gdyby nie to ze zostajesz to pewnie bym sie zgłosił.

Ale w takim razie prawdopodobnie będę jechał swoim samochodem, z Brzegu (pod Wrocławiem/Opolem). Jeszcze nie jestem pewien czy samochód czy pociąg, ale jakby co to można się wstępnie zgłaszać :slight_smile:

@Shaki81

Chętnie bym się zabrał, in spa, spod Wrocka a że sam jestem na rozrzażo… rożneszo… roższano… na dłuższy pobyt to bym i może wrócił.

Acz jestem bezprawkowy ;(

:wink:

@ MaXDemage

Nie ma problemu - drugi kierowca już jest, więc jak masz ochotę to zapraszam.

Dla miłośników awiacji rusza nowa linia z południa Kraków i Wrocław do Gdańska http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Sam … 48296.html

Biorąc pod uwagę czas dojazdu z Krakowa może to być niegłupia opcja (przynajmniej w jedną stronę). Pytanie tylko czy połączenie zgra się czasowo na tyle aby w Gdańsku załapać się na SKM do Słupska.

@Dimatheus

Mam samochód i jestem z Gliwic. Tylko planowałem jechać pociągiem. W tej chwili już nie wiem jak to zorganizować;)

@Olmeca, jesteśmy ustawieni w Trójmieście, jakoś z tego swojego łódzkiego zad…ia dotrę :), ale miejscówkę u Ciebie w gablocie rezerwuję - z przodu (tym razem) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami - potwierdzam. Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się nazbierać na napełnienie klimatyzacji :lol:

Hej,

Jeśli faktycznie będziesz jechał pociągiem, to po prostu będzie nas nieco większa grupka - Ty, ja i M@ster. :slight_smile: Oczywiście wszystko domówi się, gdy będzie do zlotu nieco bliżej i gdy będzie wiadomo, kto z okolic GOP’u udaje się na zlot. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Może ktoś będzie jechał pociągiem do Słupska na HZ trasą Białystok -> Warszawa -> Słupsk?

Ktoś z Krakowa wybiera się na HZ ? :smiley:

@Dimatheus ,parasite85 ,M@ster jakby co ,to dołączam do grupki PKP :slight_smile: