HotZlot 2011 - wątek ogólny

No szkoda, że nie ma chętnych ja dzisiaj dostałem telefon także nie wiedziałem w ogóle, że jadę i pewnie każdy już do tego czasu jest ustawiony. No trudno może się jeszcze ktoś znajdzie. W razie czego można się zgłaszać do ostatniej chwili :slight_smile:

Dodane 29.06.2011 (Śr) 21:45

Dzięki gowain napisałem tam zobaczymy może się ktoś zgłosi jeszcze.

Szkoda, że w tym roku Redakcja nie prowadzi relacji na żywo z przygotowań, tak jak rok temu :d Ale rozumiem-brak czasu :stuck_out_tongue:

Powoli, przecież rok temu relacja zaczęła się w momencie przygotowań na miejscu, bodajże trzy dni przed, więc jeszcze wszystko przed nami. Jak dobrze pamiętam, strona z relacją ma być odświeżona w piątek - podejrzewam, że wtedy pojawią się również wpisy od redakcji, zapewne już z Doliny Charlotty.

a faktycznie, nie wiem co mi się ubzdurało, że wcześniej się zaczęła.

Dobra to ja teraz w innej sprawie kto pisze się na browca integracyjnego przed zakwaterowaniem dla tych co będą wcześniej? Bo jak coś to ja się zgłaszam i zbieram chętnych :slight_smile:

Na browara będziesz miał czas po sesjach [-X We wtorek się go opijesz za wszystkie czasy :stuck_out_tongue:

Balonik przy rejestracji, nie ma przebacz :wink:

@DjLeo: Rozumiem, że jak ktoś się teraz nie zgłosi to zostanie wykluczony i co za tym idzie pozostanie mu tylko piwne piractwo? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Krogulec dobrze gada ale cóż zrobić na rozluźnienie psychiczne czemu nie bo fizycznie to nic nie da :slight_smile:

Balonik przy rejestracji lol

Sporo osób przyjeżdża już dzień wcześniej i po wstępnej integracji mogą być wczorajsi… sądzę, że alkomat mógłby zwariować :slight_smile:

Mówisz o tych co nocują w Słupsku (bractwo z Pensjonatu Antonio :stuck_out_tongue: )?

Hej,

O kurcze - to chyba trzeba wątrobę szykować. :stuck_out_tongue: A swoją drogą - płaciłeś zaliczkę, czy gościu też powiedział, że nie trzeba i że całość należności będzie płacona na miejscu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ale będę odstawał z moim brakiem pociągu do piwa :x :stuck_out_tongue:

Bardzo miła Pani powiedziała, iż pieniądze na miejscu zapłacę, nie trzeba zaliczki dawać. Mam nadzieje, że nie okaże się na miejscu, iż nie będzie wolnych pokoi, bo np. harcerze przyjechali i zarezerwowali całość :lol:

A propos, na którą jesteś w hotelu?

Jest nas dwóch w takim razie :stuck_out_tongue:

Weźmiecie sok jabłkowy z pianą/bitą śmietaną i nikt się nie kapnie :stuck_out_tongue_winking_eye: A piwem które zostanie ja się chętnie zaopiekuję ^^

http://www.pensjonat.slupsk.pl/img/f01.jpg :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mamy w końcu potwierdzenie tytułu brakującej sesji:

“1 tera flop w pececie”

Prowadzący: Tomasz Buk (HP)

Zapowiada się interesująco :wink:

Coś czuję że w pierwszy dzień będzie krucho z koncentracją nocna podróż z 10 godzin autem jednak męcząca jest :slight_smile: Ale damy radę. Tylko bądźcie ostrożni na drodze!!!

Jakby co to ja tez jestem w niedziele w pensjonacie Antonio :smiley:

Tylko, że pociąg przyjeżdża po 20 dopiero, ale noc długa jest przecież :stuck_out_tongue: