HotZlot 2011 - wątek ogólny

Osobiście cię zapewniam, że nie będziesz :wink:

Tekst

powinien zadziałać :wink:

vanshei - nie no, z tobą i z pozostałymi dwustoma zlotowiczami oraz z redakcją portalu i z wszystkimi wykładowcami/wystawcami po jednym symbolicznym piwie wypiję, ale nic poza tym…

:expressionless:

Ostatni Mohikanin , ojtam ojtam żarty żartami :wink:

Hej,

Też mam podobną, bo u mnie sytuacja była analogiczna. Tyle że rezerwacja i wszystko jest w mail’u, więc jakaś podpinka jest… :slight_smile:

Powinniśmy z M@sterem być około 17-tej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja również nie miałem problemu z zarezerwowaniem miejsca w Antonio, bez żadnych zaliczek i niczego takiego.

Swoją drogą trochę nas ten pensjonat będzie okupować tą jedną noc :slight_smile:

hehe, miejmy nadzieję, że nie przyjęli więcej rezerwacji niż mają wolnych łóżek :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie będzie problemu. Najwyżej będziecie spać po dwóch…trzech w jednym łóżku:P

Z hotzlotowiczkami zawsze :slight_smile: ale z hotzlotowiczami nigdy w jednym łóżku :slight_smile:

Pytanie do redakcji: czy i kiedy będzie transmisja z przygotowań do HotZlotu 2011??

Pisali ze dla użytkowników/uczestników w niedzielę.

Już pojawiają się zmiany na stronie http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot. Jeszcze dzisiaj pewnie pojawi się relacja z przygotowań :slight_smile:

Na razie pojawiły się 4 wpisy liska - więc już się zaczęło :wink:

Ło mamo, co za czujność! ;-]

@McDracullo: Liska? :stuck_out_tongue:

Ja tam widzę wpisy Krogulca, chyba, że coś się na szybko zmieniło. :wink:

No bo był lisek! :stuck_out_tongue: Bankowo! :stuck_out_tongue:

Dodane 01.07.2011 (Pt) 17:12

Mam pytanie - jak z zasięgiem Plusa w obiekcie? Mogę liczyć na brak kresek??

Czyżbyś miał nadzieję na brak zasięgu?? :stuck_out_tongue:

Zasięg Plusa musi być, obowiązkowo!

Właśnie dopiero teraz zauważyłem OCZ wśród partnerów. To dobrze, będę miał komu ponarzekać na wieczystą gwarancje pamięci przenośnych :smiley: - koszt wysyłki (najbliżej do Holandii) do nich to koszt takiego samego pendrive.

Teraz dopiero nie mogę się doczekać :smiley:

a ja mam pytanie o Głosy przy zdjęciach dodawanych w tej relacji na żywo :slight_smile:

Czy wśród głosujących będą losowane jakieś nagrody czy czemu te głosy mają służyć ? :slight_smile: