HotZlot 2011 - wątek ogólny

Czy w poddziale: “UCZESTNICY HOTZLOT 2011” znajdą się awatary wszystkich uczestników, czy tylko wybrańcy się znajdą na tej honorowej liście?

Hej,

Tak - tyle że zmieniają się co jakiś czas. Pewnie jak teraz odświeżysz stronę, pojawią się inne awatary. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za info :wink:

@vanshei: Głosy związane są z konkursem Wilkinsona:

http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot,Wilkinson

Ryan , o dzięki jakoś ten slider konkursowy umknął mojej uwadze :slight_smile:

edit : http://www.dobreprogramy.pl/Koszulki.html

Do wyboru do koloru widzę :smiley:

Jakoś kurcze nie mogę trafić na mój awatar na stronie relacji w uczestnikach. Cały czas pojawiają się mniej lub więcej te same awatary, a mojego nie mogę uchwycić :roll:

lisek bo, gdyż ponieważ takiego maila w domenie dobreprogramy.pl posiada krogulec ;p


z tego co mi wiadomo (albo nie wiadomo) jeżeli użytkownik wysyła coś na własny koszt do producenta to producent powinien mu zwrócić koszta wysyłki

raz na blogu DP było fajnie to opisane w postaci mini felietonu


ja również własnego jeszcze nie zobaczyłem;p


Chyba trzeba iść spać, żeby przez te 2 nocki nadrobić straconą noc na jazdę;p

Ja bym powiedział, że chyba musimy iść spać teraz i obudzić się dopiero przed samym wyjazdem, żeby tym nadrobić wszystkie nieprzespane/niedospane noce na Zlocie :stuck_out_tongue:

Fajna sprawa z tym konkursem :slight_smile:

33pc6zq.png

To dopiero ciekawe :slight_smile:

Już powinny być wszystkie.

Chyba, że kogoś pominąłem :slight_smile:

jak sie pomyliłem to wybaczcie :smiley:

p.S. już wiem źle odczytałem nadawców emaila dlatego mi się źle skojarzyło;p

Hehe… underface czujny :stuck_out_tongue: Już się widziałem, thx :stuck_out_tongue_winking_eye:

A może userbara Zlotowego ktoś chce? :roll:

uczestnikvzlotu.png

Chętnie bym skorzystał, gdybym znów miał możliwość posiadania podpisów na dp :frowning:

Ostatni Mohikanin , good job :smiley: skorzystałem ;p

underface - świetnie! Zaraz na PW wyślę ci warunki licencyjno-patentowe i nr konta bankowego, na które będziesz mógł (zapewne bardzo chętnie) przelać opłatę licencyjną…

:^o

Nie wiem jak to jest rozwiązane, ale na pewno widziałem napis lisek :slight_smile: Na pewno jest to związane z zakrzywieniem czasoprzestrzeni :slight_smile:

underface , o i mój avatar widzę :smiley:

Wstawiłem inną wersję, bo tamta była zbyt “ciężka” i naruszała Regulamin Forum; zmieniaj szybko, zanim cię który moderator zaatakuje :wink:

Ja też skorzystam :slight_smile: