HotZlot 2011 - wątek ogólny

I ja też :wink:

PS a mój avatar ktoś tam widział? Nie żeby to jakieś mega ważne było ale skoro wszyscy tam są to głupio by było się tam nie widzieć :stuck_out_tongue:

Edit: znalazł się avek :wink:

Ja swój widziałem już za pierwszym wejściem w relację :smiley:

mała literówka na stronie HotZlotu :slight_smile:

63860783.jpg

vanshei , To musi być jakaś pomyłka bo przecież mamy HotZlot 2011 :wink: :smiley:

Dobry moment zegara trafiłeś, szkoda, że właśnie nie było akurat 2011 :slight_smile:

Powrót do przeszłości :wink:

A z tym 2011 dobry pomysł, może redakcja jakoś cofnie trochę ten zegar do screena tylko :smiley:

mhm… raczej polecieliśmy 18000 lat w przyszłość :wink:

:oops: :oops: :oops: ale wtopa :oops: :oops: zaraz poprawka

:lol:

96706181.jpg

Ale widać, że jest przerabiany, bo jest “1 minut” i 1 “sekund” ;-), ale to już ostatnie szlify musisz położyć.

Lizard , tak jest cały czas, ten tekst się nie zmienia raczej :?:

zmienia się :slight_smile: sprawdzałem

GGMbW.png

to spróbuj coś wyczarować :stuck_out_tongue:

Dodane So, 2 lipca 2011, 13:58

źle podlinkowana strona OCZ w Transmisji

jest http://www.dobreprogramy.pl/www.extrememem.com

Jak myślicie, jaką będziemy mieć pogodę na zlocie. Z tego co widzę to kolorowo nie będzie.

http://www.pogodynka.net/pogoda/polska/slupsk/wiecej

nie bedzie tak zle chyba :smiley:

Kolorowo to na pewno będzie, choć niekoniecznie z powodu pogody :wink:

Ci co byli w Rynie mieli już przedsmaki takiej pogody na Zlocie i jakoś nie narzekali :slight_smile:

Pogoda ducha najważniejsza… Poza tym pogoda jest zmienna. A we większości konferencje i cały zlot nie jest pod chmurką wiec większej różnicy nie będzie ale wiadomo lepiej aby była ładna pogoda.

pogoda nie ma znaczenia od niedzieli do środy rano (nawet lepiej jak w poniedziałek rano przy rejestracji nie będzie upałów :P), ale w środę popołudniu są kajaki! :slight_smile: jak będzie zła pogoda, to wiele osób z tego powodu zrezygnuje (albo z innych powodów ;))…

Hej,

Dokładnie - impreza integracyjna odbywała się pod dachem, ale i tak było wesoło. Szczególnie że maszyna losująca w pewnym momencie “nieco” się zatarła i musiała zostać zmieniona. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Spakowany już jestem, chyba o niczym nie zapomniałem :slight_smile: A jutro od samego rana w podróży. Do zobaczenia na zlocie :slight_smile:

Mam to samo. :slight_smile: 5 zł za piwo? Może być! 10zł? też by mogło. Naprawdę nie robi mi różnicy, czy wydam na Zlocie 10 zł (2 piwa) czy 20 zł (też 2 piwa, ale po 10 zł).

Ja nie jadę tam pić! Pić mogę w domu, sesji technicznych w domu nie mam. Spotkań z redakcją również!

Leszku - Oczywiście, że Zlot, to nie pijalnia piwa, ani kompleks SPA & basen. Rozumiem, że “młodzi i napaleni” też przyjeżdżają na Zlot, ale… są też tacy jak ja - a podkreślam to do wielu już lat - dla mnie przede wszystkim liczą się się sesje, spotkania z redakcją, ludźmi z firm IT… i oni (tacy jak ja) uczestniczą w sesjach.

Naprawdę Zlot to poważna impreza i - jak zauważyłem do tej pory - nigdy nie było problemu z frekwencją na dobrej sesji!