HotZlot 2011 - wątek ogólny

Radek68 , już nie przesadzaj z tą powagą bo to nie stypa dla informatyków ;).

Jest czas na wszystko …

Zdecydowanie @ Fiesta :wink: :stuck_out_tongue:

Może komuś się to przyda. Utworzyłem kalendarz z agendą zlotu. Można sobie to zaimportować np. do smartfona via kalendarz Google. Plik w formacie iCalendar.: http://dl.dropbox.com/u/34145736/HotZlot-Agenda.ics

Do zobaczenia na zlocie. :slight_smile:

O kurde…jeszcze trzeba się spakować! :o

Oj, kubut, kubut…mam nadzieję, że nie zaśpisz:P

Spoko, spoko-wstałem :smiley: Ledwo bo ledwo, ale myśl o zlocie mnie zwaliła z łóżka :smiley:

Dzięki za Twoją pracę, ale myślę, że podobnie jak w latach poprzednich, także teraz organizatorzy przygotują kartki z agendą, a nawet mapą budynku, żeby trafić na sesje czy obiad we właściwe miejsce. :wink:

Takie kartki to wyśmienity pomysł, mam już dość chaosu na uczelni gdzie nikt nam w planie nie napisał gdzie są zajęcia - same godziny i szukaj do woli :stuck_out_tongue:

Otóż to! Jest czas na na basen, imprezę, piwo i na sesje.

Nie rozumiem porównywania sesji tematycznych do stypy… poważne tematy na sesjach nie dla wszystkich są nudne.

Tak, jest agenda i mapa w każdym zestawie powitalnym. Masa innych rzeczy też. :wink:

nawigacja w wersji papierowej :wink:

Chyba to pytanie nie padło wprost, ale piszę, bo może kogoś interesować. Hotel honoruje karty płatnicze, więc za wszelkie dodatkowe atrakcje będzie można w ten sposób uregulować należność lub też dopisać do rachunku za pokój i zapłacić jednorazowo przed wyjazdem.

Fajny pomysł bo lubię mieć wszystko w telefonie :slight_smile: Szkoda że nie ma tematów prezentacji ale i tak jest spoko :slight_smile:

Jest ktoś może zainteresowany grą w pokera? :slight_smile:

Bo tak ostatnio grywam w Texasa :stuck_out_tongue:

Oczywiście wieczorem :slight_smile:

Jak tak to pisać, rano zajrzę jeszcze na forum i wezmę “ekonomiczne” żetony :slight_smile:

Pozdrawiam

Edit

Zwracam honor są tytuły prezentacji ale nie zauważyłem :wink:

Miałem bliziutko i jestem po Zlocie. Na programie rozszerzonym niestety znów nie mogłem zostać. Sam Zlot (jak zwykle) zajefajny, impreza się udała, organizatorzy i sponsorzy stanęli na wysokości zadania. :wink:

Ja byłem 30 minut później w domu :smiley: Zlot się skończył, pogoda się psuje.

Kurde już w domu, szkoda…

Ale co tam dziękuję wszystkim za Zlot, rewelacja w 200% :slight_smile:

Może by tak nowy temat o zakończeniu i powrotach? “HotZlot 2011 - rozstania i powroty” :roll:

Dziękować, bo choć napisałbym wiele słów, to to i tak nie odda klimatu jaki tam panował. Coś niesamowitego… :slight_smile: Ave5 , jak to się stało, żeśmy się nie spotkali? Czyżbyś miał kartę w identyfikatorze ?? :stuck_out_tongue:

Dotarłem do domu, dziękuję organizatorom i uczestnikom za kolejny super zlot, było na prawdę extra!

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim po raz n-ty :slight_smile:

Czy w tym roku redakcja też udostępni FTP do wymiany fotkami? :slight_smile: