HotZlot 2011 - wątek ogólny

Też udało mi się już dotrzeć :slight_smile:

Chciałem bardzo podziękować za możliwość bycia na zlocie :slight_smile: Wszystko było idealnie zorganizowane :slight_smile:

W tym roku udało mi się zostać wylosowanym, teraz mam motywację aby za rok zasłużyć na zaproszenie :slight_smile:

Propozycja, może udało by się zebrać tytuły utworów jakie wykonał Detox?

Jedyne co mam na razie to komentarz z relacji: http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot,264 … komentarze

Pozdrawiam

Pozdro

Jestem już w domu, nawet niem wiem kiedy ten czas minął.

Serdeczne podziękowania dla:

-organizatorów i sponsorów za imprezę na najwyższym poziomie,

-Kstarski i Zbigniew2003 za podwózkę,

-Hotzlotowiczom za mile spędzony czas.

Do zobaczenia za rok.

Podziękowania za możliwość bycia na zlocie.

Dokładnie. Również jeszcze raz dziękuję redakcji, sponsorom i uczestnikom. Było naprawdę Hot :slight_smile:

I również dołączam się do pytania co z fotkami ?:slight_smile:

Abbyy Finereader mial nalepkę “Not for resale”, prawda?

Nie pamiętam a pudełka już nie mam :stuck_out_tongue:

Wiem że można wygrać dysk zewnętrzny, wystarczy zarejestrować program na stronie :slight_smile:

Dodane Cz, 7 lipca 2011, 21:46

Gdyby ktoś nie zauważył komentarza Docenta na stronie zlotu to wklejam :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę i świetnie spędzony czas. Mam nadzieje, że będzie dane mi spotkać się z wami za rok :slight_smile:

Jednak niestety rzeczywistość powróciła bardzo szybko dla mnie: pociąg z warszawy do Radomia mi uciekł a po wejściu do domu okazało się, że Bóg zawezwał moją babcię do siebie :frowning:

Fajnie że można było fotki na gorąco oglądnąć

Prawda, i nie miał ale ma :smiley:

dysk do wygrania był/jest po rejestracji acrionisa;p

ah racja, mój błąd, włożyłem wszystkie papierki w te od Fine Readera i stąd pomyłka :wink:

I tak nie wygrasz, nie masz szczęścia do konkursów :slight_smile:

raczej konkursy nie maja szczęścia do mnie;p

I w każdej chwili może nie mieć, bo to się raczej łatwo odklei ;).

Prawdą, ja jednak swojej nie mam zamiaru odklejać :slight_smile: , każde otrzymane oprogramowanie wykorzystam dla własnych potrzeb w 100%

Ja zacząłem od instalacji Black Mirror III :smiley:

Całkiem pochlebną recenzję zebrał w nowym CD-Action

Fotki wrzucone na FTP, można ssać i używać do woli :slight_smile:

@arlid

Przyznaję bez bicia, pierwszego dnia popełniłem ten niewybaczalny błąd, ale potem się zmitygowałem i uskuteczniłem permanentną separację owych dokumentów w trybie natychmiastowym :stuck_out_tongue:

Wczoraj rozpakowując plecak usłyszałem sapanie od swojej połowy, że nie mam w zestawie koszulki takiej jakie miały hostessy ciekawe czy da się takową załatwić :stuck_out_tongue:

Ala zniknął dzisiaj z biurka pokrowiec na telefon :lol:

to jest dobre pytanie :stuck_out_tongue: