HotZlot 2011 - wątek ogólny

Ciekawe, ciekawe, ja też słyszałem podobne pytanie od mojej lepszej połowy. :slight_smile: A futerał od Opery już jest przez nią w użyciu, zresztą i tak mój telefon okazał się za duży.

Ja spódniczkę z Opery w prezencie dostanę hehe :wink: Miałam osobiście odebrać na zlocie, ale nie dało rady się pojawić.

Wszystkie dane z konkursu online wysyłamy na adres docent@dobreprogramy.pl? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Właśnie o jakim wy FTP mówicie? Bo jakoś nie wyczytałem nic oficjalnego…, chyba, że przeoczyłem. jak tak to sorki :wink:

na mailu masz info

Proszę o nie upublicznianie namiarów na serwer - każdy dostał maila. Krogulec.

Mój też :?

Apropo tego ubioru hostess to bym tez taki chetnie dla swojej polowki zalatwil :smiley:

Tyle chętnych, że przydałby się jakiś konkurs tylko dla użytkowniczek portalu z nagrodami w postaci tych bluzek. :wink:

A z tego FTP można sobie swobodnie ściągać?:>

W mailu napisali: “Jest to też dobra okazja, abyście mogli wzajemnie wymienić się zdjęciami.” - więc wg mnie to tak :stuck_out_tongue:

Nie pogardziłabym :stuck_out_tongue: Chociaż pewnie na takie konkursiwo to nas kobitek tu za mało

Właśnie wysyłam moje zdjęcia na FTP za pomocą programu WinSCP. Mam nadzieję, że któraś z fotek przyda się redakcji dobreprogramy. Choć szczerze pisząc to fotografik nie jest ze mnie za dobry.

Przy okazji chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować za kolejny HotZlot. Z którego jestem w stu procentach zadowolony.

Pozdrawiam.

Moja połówka jak zobaczyła plecak z Campusa to cytuje: “Wow fajny mam plecaczek” :? Także wiele się nie nacieszyłem, dobrze że jej pendriva nie pokazałem :slight_smile:

Ściągnąłem ponad 3300 zdjęć z FTPka i ważą ponad 7GB :wink:

Dlatego moja zawsze dostaje koszulke (specjalnie zawsze jeden rozmiar zamieniam na S) - w tamtym roku za bardzo ją rozpieściłem, gdy dostała spódniczkę :stuck_out_tongue:

Ja o jedno i drugie musiałem walczyć :wink: Koszulka, smyczka, karabińczyk i coś tam jeszcze złagodziło zapędy… do czasu pzybycia paczki z Sony :expressionless:

poprawka już się dowiedziała i po pendrive-ie :frowning:

@DjLeo: Moja śledziła relację na żywo, jak się okazało, jest już zarejestrowanym userem dp i komentowała co niektóre wpisy :wink: Kiedy wróciłem do domu sama z siebie pomogła mi rozpakować plecak. I wtedy musiałem odpowiedzieć na pytanie: “A latarka gdzie?!” :stuck_out_tongue_winking_eye:

Drodzy współzlotowicze… czy nie pamiętacie może jak się nazywała ta funkcja w MS Office Excel 2010 dzięki której tworzy się te fajne albumy? Kupiłem sobie wczoraj Office 2010 i nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeżeli pamiętacie, to dajcie znać jak się to nazywa i jak to znaleźć. Z góry dzięki :wink:

@neotrim: Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że musisz zainstalować excel-tool: http://www.silverlight.net/learn/pivotv … xcel-tool/

ps. i jak właśnie sprawdziłem, działa także z Excel 2007 :slight_smile: