HotZlot 2011 - wątek ogólny

Dzięki wielkie januszek :slight_smile: Już się pobiera :slight_smile: Już się nie mogę się doczekać wypróbowywania i wspaniałych albumów :smiley:

Pozdrawiam :wink:

Dla zainteresowanych Detox’em - na serwer właśnie kopiuje się film (ponad 23 minuty co zajmuje 1,5 Gb w .avi) będzie do ściągnięcia rano, w tej chwili szacowany czas około 6 godzin. Końcówka filmu, to własny utwór Detoxa, jednak jest po konwersji urwany w połowie, dlatego też jutro zacznę kopiować oryginalne pliki MTS byście mogli mieć nagranie i w lepszej nieco jakości i w całości.

Do odtwarzania plików .MTS można pobrać np. darmowy program Splash (AVCHD player) Lite 1.6.1

Przy oglądaniu proszę o zrozumienie, filmowałem z wolnej ręki więc trzęsawki są nieuniknione :stuck_out_tongue:

Tak więc cierpliwości, a jutro można pobierać film i powspominać, myślę że niezapomniany wieczór z Detoxem dzięki Microsft’owi :smiley:

Poza tym w moim katalogu jest kilkaset zdjęć do pobrania, wielu z Was odszuka siebie na tych zdjęciach.

Miłych wrażeń życzę

Pozdrawiam :slight_smile:

Co do Detox’u - ktoś wie może czy wydali jakąś płytę? Może z własnymi utworami? :slight_smile:

Siebie odnalazłem :slight_smile: I to nawet na niejednym.

Szukaj pod nazwą MarVels. Jako Detox grają covery, jako MarVels swoje kawałki. Przynajmniej kilka lat temu tak było. Planowali wydać jakąś płytę, ale co z tego wyszło - nie chce mi się szukać bo jak dla mnie nie reprezentowali sobą nic ciekawego.

@Areh - Nie ten rodzaj muzyki czy co?

@Golden Finger - A jak z jakością dźwięku? Jestem ciekaw bo właśnie siorbie z FTP twój film.

Posłuchaj, sam oceń.

Żeby za dużego OTa nie robić, to dziękuję wszystkim za zdjęcia.

Wieszak - z tego co pamiętam, na basenie pstrykałeś sporo fotek, a wśród tych które wrzuciłeś na serwer jest tylko kilka.

Dla mnie do przyjęcia, nie jest to rewelacja, jednak sam musisz ocenić, ale należy słuchać albo poprzez słuchawki albo na zewnętrznych głośnikach innych niż notebookowe, przynajmniej u mnie są marnej jakości.

W katalogu Detox pliki_mts jest końcówka z całością utworu własnego Detox’a - plik 00218.mts

Pozdrawiam

Faktycznie, nic ciekawego…

Wydaje mi się że lepiej im wychodzą covery niż ich własne utwory…

Dzięki za świetny zlot, spotkanie, konferencje, rozmowy.

Dziękuję również za zdjęcia.

Pozdrawiam

Hej,

Ale żeśmy się w tym roku napstrykali fotek. :slight_smile: Do tej pory na serwerze FTP - nie uwzględniając oryginalnego materiału video z koncertu by Gold Finger - jest już 12,8 GB zdjątek. Ciekawe, czy ktoś będzie jeszcze cokolwiek wrzucał…

Swoją drogą chciałem jeszcze raz podziękować za możliwość uczestniczenia w kolejnym już zlocie. Ukłony w stronę partnerów (za wsparcie, bez którego taka impreza nie miałaby racji bytu) oraz redakcji (za wysiłki włożone w przygotowanie i nadzorowanie tego, co się dzieje), a także wszystkim zlotowiczom (za godziny dyskusji, żartów i dobrej zabawy).

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak do tej pory żadnej, ale rozmawiałem z ich “menago” i chłopaki intensywnie pracują w studio nad całą autorska płytą, więc w najbliższym czasie może coś z tego będzie :wink:

chciałbym zaznaczyć, że każdy uczestnik HotZlotu dostał klucz do programu IVONA Reader wraz z polskim głosem IVONA Maja.

więcej szczegółów w mailu od redakcji

Właśnie wypełniłem ankietę i pobieram :slight_smile: Zobaczymy jak ten program działa :stuck_out_tongue:

Ciekawe jak wiele osób zadawało to pytanie, które nie długo wreszcie zostanie rozwiązane - Komisja do rozwiązania tej zagadki już pracuje i nie długo opublikuje swój raport :lol:

Ankieta wypełniona, część zdjęć oglądnięta i tylko żal, że już całą imprezę mamy za sobą.

I oto cały raport

http://www.dobreprogramy.pl/Pangrys/Lat … 26579.html

Biała księga będzie później :slight_smile:

Bardzo gorąco dziękuje Organizatorom i Redakcji za zaproszenie na tą wspaniałą imprezę. Dziękuje wszystkim , dzięki którym ten zlot jest tak wspaniałym przeżyciem.

No to ładny dowcip udał się wam :slight_smile:

dokładnie:D ja to 2 razy plecak sprawdziłem żeby znaleźć ta latarkę :smiley:

Nie ma to jak szybciej się dowiedzieć co mam na mailu z forum dp, niż z samego maila :slight_smile: Również wypełniam :slight_smile:

Hej,

Do tego stopnia, że prelegenci Gadu-Gadu pytali, czy oni jakieś latarki do zestawów powitalnych dawali. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus