HotZlot 2011 - wątek ogólny

Zacznij używać dodatku typu Gmail Manager albo jakiegoś programu pocztowego :wink:

Sprawdziłem ten progs, przyda się na bank. Myślałem, że będzie kaleczyć czytanie jak na filmikach z Youtube i się zdziwiłem bo bardzo fajnie Maja czyta :stuck_out_tongue:

Hej,

Serdecznie dziękujemy za dodatkowy prezent w postaci licencji na Ivonę. Co prawda wiedziałem o tej niespodziance (tak jak i najwytrwalsi uczestnicy programu rozszerzonego), aczkolwiek sam głos Mai był bardzo miłym zaskoczeniem. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nawet człowiek z GG się się upewniał u Krogulca że się umawiali na koszulki i smycze bo niektórzy się dopytywali o latarki :wink:

Zaraz ankietę wypełnię… :wink:

Ankieta wypełniona i dziękuję za Ivonę - super sprawa! :wink:

Ankieta wypełniona a Ivona się przyda jak najbardziej dzięki wielkie :slight_smile:

Ankietę wypełniłem wczoraj, jak tylko odczytałem maila, ale jeszcze nie podziękowałem za dodatkową niespodziankę - dziękuję w tym miejscu za dobryprogram. :slight_smile:

dobreprogramy obdarowują nas dobrymprogramem :wink: :stuck_out_tongue: Dziękuję za niespodziankę, ciekawa, pożyteczna no i przyjemna dla ucha :slight_smile:

Trzeba również pogratulować samym autorom IVONY, bo świetny głos Mai im wyszedł :slight_smile: dziękuję również za dobryPrezent i za możliwość udziału w tak wspaniałym wydarzeniu jakim niewątpliwie jest sam HotZlot :), za ten kawał dobrej roboty należy się wam, organizatorom, solidny urlop, a po nim, czekamy na materiały wideo ze wszystkich prelekcji by ponownie wsłuchać się w konkrety, no i rzecz jasna na fotorelację, która wywoła w każdym miłe wspomnienia :wink:

Również dzięki jeszcze raz za wszystko. Dla mnie ten HZ był wyjątkowy, bo obfitował w wiele ciekawych rozmów na różne tematy i w wiele wspólnej zabawy przy urządzeniu zwanym Kinect (jak to odmieniać?) (dzięki nocnym graczom, którzy wraz ze mną męczyli minigry do 2.00 w nocy). Było super. A teraz czas dobrać się do FTP’a i sobie to poprzypominać.

Również podziękowania za jeszcze jeden fajny program. Oby do zobaczenia za rok.

Ankieta wypełniona już wczoraj, dziękuję za IVONkę i za cały HZ! :smiley:

Też dziękuję wszystkim za super zabawę :slight_smile:

@wojmal, w minigry drużynowo graliśmy ~3:00 :wink:

Szkoda że dopiero tak późno znaleźliśmy te minigry drużynowe…

no ja dopiero dziś dotarłem do domu po HZ (ze Strzelinka poprzez Niemcy, Belgię, Holandię i Francję do Lublina mi wypadło podróżować)

dzięki wszystkim HotZlotowiczom za dobrą zabawę i pogawędki przy soku jabłkowym, ankieta już wypełniona

więcej napiszę po odespaniu wyjazdu

pozdrawiam

michalk

Patrz jak to zleciało :slight_smile:

Oj szkoda, szkoda.

Kinect to masakra. Dwa dni mnie jeszcze ręce bolały. Ale zabawa super i się przymierzam do zakupu tego narzędzia tortur.

Ja dzisiaj dostałem swoją pierwszą fotorelacje ze zlotu: 200zł i 4 punkty …

Donoszę, że Chrome poprawiło błąd, o którym mówiłem przy okazji motylków. W związku z tym przywróciliśmy skórkę i eksperymentalnie umożliwiliśmy włączenie gry na alternatywnych przeglądarkach. :wink:

Przetestowałem (jedna gra rozegrana :P) pod Chrome 12 - działa :wink:

dpmotylkiufolec110718.png

Melduję, że paczka z nagrodą za konkurs [losowanie wśród czytelników niebiorących udziału w HotZlocie] dzisiaj do mnie dotarła :slight_smile: Dziękuję! =D>

Ja również dostałem swoją nagrodę.

Serdecznie dziękuję.