HotZlot 2011 - wątek ogólny

To mówisz, że już zaczęli rozsyłać… :stuck_out_tongue:

Nic tylko czekać na nagrodę :slight_smile:

Niech zgadnę, Biały Bór ?

Biały Bór ma i dobre strony, dobre paliwo mają na tamtejszym Orlenie. A przynajmniej mieli kilka lat temu.

Nie… Kawałek przed Słupskiem, prawie u celu…

Nas też trafiło na ok.30 km przed Słupskiem, jednak nie mam informacji czy foto i bonusy już dotarły :smiley:

Tam to mnie uwiecznili :evil:

tego sponsorzy nie pokrywają ? :stuck_out_tongue: :wink:

Niestety :stuck_out_tongue: Z tego co wiem to Patryka Góralowskiego z Microsoftu też gdzieś koło Słupska ustrzelili…

BTW, i jak tu jeździć na wakacje nad polskie morze? Pogoda do luftu, drogo, dojazd drogami piątej kategorii i jeszcze nie zamawiane “pamiątki z wakacji” na deser. To zagłębie fotoradarowe wokół Słupska to jakaś totalna masakra…

Felerna miejscowość to Suchorze

Jak wracaliśmy “śmietnik” stał w tym samym miejscu

Jeszcze żadnego bonusu nie dostałem. Dzwoniłem do poprzedniego właściciela i na ten moment cisza:) Może odrzucili, bo zostały uchwycone dwa samochody??

parasite85 - nadzieja matką… :stuck_out_tongue:

Ej…może trochę optymizmu??

Ja byłem na wakacjach koło Darłowa i stamtąd jechałem na HZ. I chyba mnie ustrzelili gdzieś w połowie drogi piątej kategorii, biegnącej miedzy Darłowem a Słupskiem :frowning: Nigdzie nie widziałem takiego zatrzęsienia fotoradarów co tam …

A pogody oczywiście, nie miałem za specjalnej .

Swego czasu w Człuchowie dawali czadu z fotoradarami. Tata ma dwie pamiątki z tej miejscowości… Po za tym, też przed Słupskiem coś stało (śmietnik) ale nie pamiętam miejscowości.

Może kurczak zasłonił fotoradar czy coś… Przekonaliśmy się, że kurczaki ze Słupka są zdolne :smiley:

No to ja dzisiaj też dostałem bonusa z wycieczki - 300 zł i 6 punktów karnych otrzymanych w Zielin (koło Bytowa).

Fajnie. Nie dość, że auto nawaliło (100 zeta poszło) to jeszcze teraz te 3 stówy. Trochę drogi był ten powrót.

A Krogulec ostrzegał w jednym ze swych postów… :slight_smile: :wink:

i sam dostał fotkę patrz post wyżej :wink:

wiem, czytałem na bieżąco dyskusję i wspominał o tym nawet wcześniej (gdy tylko przyjechał na miejsce zlotu ;-)), stąd też było jego ostrzeżenie dla tych dopiero zbierających się w okolice świata ze zwiększoną ilością sprawnych i często niewłaściwie ustawionych foto-reporterowych maszynek :slight_smile:

ps. ostatnio urwała mi się rączka od torby podróżnej, jakie szczęście że Sapphire (oraz Campus również) zaopatrzył nas w karabińczyk, którym mogłem ponownie połączyć/zaczepić urwany pasek/rączkę z torbą :slight_smile:

tego typu gadżety muszę przyznać, że są super, przykładowo świetnie wykonanego, czarnego kubka TechIT używam do dziś w pracy (a zmieniałem ją już dwa razy od czasu zlotu w 2009 roku), otwieracz do butelek od Plix’a również przydatny i wygodny i nie obciąża za mocno pęku kluczy od domu, przykładów może być więcej, ale te są dla mnie chyba najbardziej dosadne, mała rzecz, a cieszy : ), nie mówiąc już rzecz jasna o tych większych :slight_smile: