HotZlot 2011 - wątek ogólny

jak wszyscy wypełnią ankiety “pozlotowe” :slight_smile:

Pamięta ktoś co mówił Tomasz Buk o monitorach HP? Coś, że korzystają z jakieś technologii jako jedynii na świecie.

Nie chodziło czasami o technologię Dreamcolor, która rzekomo sprawia, że monitory HP są lepsze dla grafików od monitorów EIZO, bo wyświetlają 10mld kolorów ?.. :stuck_out_tongue: Gościu marketingowcem był dobrym, ale z tymi monitorami to przegiął :stuck_out_tongue:

No to dostałem pamiątkowe zdjęcie. Miejsce zdarzenia: Kruszyna - droga K21. Jest to mniej więcej 15 km przed celem podróży. 27 km przekroczone - 200 zł i 4 pkt.

Dobrze, że brakło tych 3 km/h :wink:

3 km byłoby ok. Dopiero od 31 jest wyższa stawka:P

Kiedy możemy spodziewać się pod nickiem informacji o V HotZlocie?

Własnie :slight_smile:

Kiedy Będzie Video Relacja ze Zlotu boo normalnie z tego co wyliczyłem ukazywała się

Średnio po 2 miesiacach od zlotu a juz bedzie za nie dlugo 3 miesiące:(

i kiedy pod nickami ukaże sie info o Uczestnictwie w V Hotzlocie???

Widziałem gdzieś wpis Krogulca, że wideorelacja pojawi się do końca tego miesiąca.

Tutaj jest ten wpis:

wideorelacja-t459751.html

Także i ja z niecierpliwością czekam na wideo i fotorelację :slight_smile:

pamiętacie :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=KJ5iVYhQ … re=related

To jest zdecydowanie lepsze i misiek mniej agresywny :stuck_out_tongue:

Jeżeli już o Pandach mowa, to ta mi zawsze poprawia humor

misiek mniej gorzej z … no wlasnie:D

Nie chciałbym się czepiać, ale minął wrzesień, a relacji ni ma :stuck_out_tongue:

@kubut

ale Ty się czepiasz:P

Ja też ciągle czekam… :stuck_out_tongue:

A ja zapomniałem zapłacić tego mandatu co mi przysłali po powrocie z HZ i nic nie przyszło jeszcze. Hmm ciekawe czy przyjdzie jakieś upomnienie. Mają chyba 6 miesięcy na to. Z tym, że ciekawostką jest to, że list nie był poleconym. Tzn był ale listonosz nie odebrał potwierdzenia wrzucił do skrzynki i już. Wiec nie mają potwierdzenia odebrania. Ale jeszcze może przyjść jak się ktoś dogrzebie. Ale nie istotne. Czas pokażę.

Czyżby foto/wideo relacja była odwołana? :o

hehe chyba się redakcja boi, że jak wstawią foto/video i userzy zobaczą jak było kapitalnie w tym roku to za rok serwery nie wytrzymają przy otwartej rejestracji :smiley: