HotZlot 2011 - wątek ogólny

Jak zawsze w takich przypadkach im szybciej tym lepiej. Z własnych doświadczeń wydaje mi się, że na jakieś 3 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy najpóźniej. Ale o szczegóły dopytaj na podanym w FAQ mailu.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dziękuję organizatorom za zaproszenie na tegoroczny HotZlot 2011- ale w tym roku nie będzie mi dane w nim uczestniczyć z powodów zawodowych jak i organizacyjnych.

Udanych prezentacji i integracji :slight_smile:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Im szybciej tym lepiej - później po prostu może nie być miejsc (dotyczy to nie tylko autokaru, ale i hotelu, który cieszy się dużym wzięciem).

A generalnie to… prośba aby nie kombinować tylko pomyśleć dobrze przed wypełnieniem formularza bo każda zmiana to niepotrzebne zamieszanie i dodatkowa praca dla nas.

Wiem, wiem że to niepotrzebne zamieszanie, ale po prostu miałem jechać samochodem z kumplem, który się ostatecznie wycofał z HZ i to mi trochę zmieniło plany :wink:

Dziękuję za zaproszenie :slight_smile:

Są jeszcze rozsyłane? Można się ich jeszcze spodziewać? :smiley:

tacy źli ludzie jak my zaproszeń nie dostajemy :stuck_out_tongue:

Źli znaczy leniwi? :smiley:

nazywaj to jak chcesz :stuck_out_tongue:

sam nie wiedziałem, że mam 3000 postów :smiley: haha

Z czego większość to off topy :stuck_out_tongue:

Mam dwa razy więcej i się nie chwalę :wink:

Mam nadzieję, że chociaż dużo miejscówek do otwartej rejestracji zostało i że akurat nam się trafią :wink: Ale jeszcze większą nadzieję mam na to, że nie wszystkie zapki jeszcze rozesłane :smiley:

I zmień ten podpis bo na zlot nie jedziesz! :smiley:

Nie liczy się ilość lecz jakość. :stuck_out_tongue:

Mimo wszystko do zobaczenia na zlocie Wigrus i McDracullo

MK

michalk masz jakieś przecieki bo ja już zaczynam wątpić… a nawet praktyki przełożyłem o tydzień :stuck_out_tongue:

Jak patrzę na Was to aż mi wstyd że taki żółtodziób jak ja zgarnął wejściówkę, a Wy nie :stuck_out_tongue:

kubut , bez przesady :wink: Każdy kiedyś był na zlocie pierwszy raz :wink: Aczkolwiek jak nie chcesz to mogę jechać za Ciebie :lol:

Pechowo (dla Ciebie) składa się, ze nie mogę się ów zlotu doczekać :stuck_out_tongue:

Jak już wyżej napisano nie ilość, a jakość. Nawet jednak gdyby skupić się na tej ilości to tu Drogi wigrusie nie masz się czym ostatnio pochawilić - w ciągu ostatnich 12 miesięcy napisałeś raptem 10 komentarzy i kilkanaście postów na forum…

Zwracamy uwagę przede wszystkim na dokonania w ciągu ostatniego okresu (a nie ogółem) aby nie robić klubu wzajemnej adoracji i dać szansę wszystkim czytelnikom.

Zaproszenia są cały czas sukcesywnie wysyłane. Nie zapominajmy, że jest jeszcze otwarta rejestracja oraz przynajmniej 2 ekstra szanse na zdobycie wejściówek (pierwsza już dziś - śledźcie newsy na DP :wink: )

Kurde, ja też bardzo dziękuje za zaproszenie ale niestety nie dam rady :frowning: obowiązki co zrobić :?

A nie mówiłem, że leń! :smiley: Nawet moich wpisów na blogu nie komentuje! :frowning:

Zapowiada się ciekawie… :slight_smile:

Hm… Czym sugerowałeś się wysyłając imienne zaproszenie właśnie do mnie?

:roll:

Krogulec , ja wszystko rozumiem. WIem co robiłem i co pisałem i ile. Nie mam zupełnie żadnych pretensji, bo na pewno innym należy się bardziej niż mi :slight_smile: