HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

O tak, tak, też myślałem o zoo :stuck_out_tongue:

Jakby ktoś planował, proszę na PW :slight_smile:

Ja planuję przyjechać dzień przed zlotem, właściwie nie mam innej opcji tylko nadal nikt nie chce wziąć ze mną na spółkę pokoju… :frowning: (sorry że tak marudzę ale przez PKP w wypadku jeśli nie znajdę współloktara będę musiał pożegnać się ze zlotem)

A nie możesz znaleźć sobie pokoju dla jednej osoby? Ja tak miałem w zeszłym roku, wynająłem sobie pokój 1osobowy w Słupsku dzień przed zlotem.

Nie ma co panikować jeszcze kogoś znajdziesz, jak nie to przenocować w pokoju wieloosobowym też się da - to w końcu tylko jedna noc.

@Samurai

Razem z drobokiem zabieramy się z tlf’em. Nie wiem czy znalazł czwartą osobę więc możliwe, że jest jedno wolne miejsce. Problemem jest tylko to, że coś rzadko tu zagląda i ciężko się z nim skontaktować. Ale zapytać możesz. On wyjeżdża z Jaworzna, a my się mamy do jego auta zapakować w Katowicach.

czwartą osobą mam być ja :slight_smile:

@kamil_w dzięki za cynk, ale jak widzę lekko się spóźniłem ;p kombinuje dalej jeszcze dużo czasu by coś wymyślić :slight_smile:

pomysl o pociagu z katowic do wrocka na 12 bedziesz na styk ale dac rade dasz :wink:

@Samurai

Do Gliwic dasz radę rano dojechać? :slight_smile:

Spoko coś się wymyśli, odezwij się na PW bo nie dajesz odp

Czasu masz sporo jeszcze.

Jak załatwisz bagażnik na dach + belki poprzeczne do relingów fabrycznych, pasujące do Ford Galaxy MK1 to znajdzie się miejsce - inaczej byłoby zbyt ciasno a bagaże jakieś każdy chce zabrać :slight_smile:

Żadnych “na styk” :!: bo jak pociąg będzie miał opóźnienie uniemożliwiające odjazd autokaru maks. 10 minut po 12:00 to nie będziemy czekać - agenda jest na to za bardzo napięta. Po planowym przyjeździe o 14:00 będzie i tak zaledwie 1,5 godziny na rejestrację, zakwaterowanie w pokoju, odświeżenie się po podróży i obiad. Z Katowic jest na tyle blisko i tak wiele połączeń, że to naprawdę nie problem. Ostatnie polecane połączenie to:

EIC 1607 odjazd 08:43 przyjazd 11:26

jak ktoś chce taniej to jest jeszcze:

TLK 38102 odjazd 08:21 przyjazd 11:21

Oprócz potencjalnych opóźnień należy uwzględnić jeszcze czas na dotarcie do autokaru i zapakowanie bagażu. Podkreślam, że w tym roku jesteśmy zdeterminowani aby odjazd autokaru był punktualnie o 12:00, prosimy więc o wybieranie połączeń z odpowiednim zapasem. Listę polecanych pociągów można znaleźć na http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Przypominam się o wolnych miejscach z Sieradza

Teraz wyjeżdżam na urlop więc przez tydzień kontakt ze mną może być utrudniony

@samurai

Podejrzewam, że semtex miał na myśli, żebyś podjechał do Gliwic lub Zabrza i się ze mną zabrał do semtexa (tam przesiadamy się do jego samochodu i jedziemy na zlot). Naprawdę zawsze można coś wykombinować:)

Szukam wolnego miejsca w samochodzie lub pojadę swoim jeśli znajdzie się chętny/chętni na współpasażerów. Nie zostaję na przedłużony. Wyjazd z Rybnika, trasa przejazdu do dogadania jeśli trza by było po kogoś lekko odbić, w samochodzie zakaz palenia :wink: Ktoś chętny :?:

Taki problem z dojazdem do Gliwic czy Zabrza to nie problem, bo połączeń z Katowic jest pełno ;p Więc parasite85, jak macie jeszcze to miejsce wolne to chętnie skorzystam :slight_smile: pozostaje tylko kwestia gdzie mam się pojawić :wink:

@deepone

Niestety nie posiadam takiego oprzyrządowania ;p

@Samurai

Miejsce jest, nawet sporo :smiley:

Detale dogadaj z Parasite :wink:

Czy będzie miał ktoś w drodze powrotnej, miejsce wolne i jedzie przez Wrocław w nd, tak żeby być na godz. 12??

Ja się tylko przypomnę:

a czy ktoś analizował pogodę? no chyba że jest “zamówiona” :smiley: