HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Co za różnica z pogodą? Jaka by nie była i tak będzie udana impreza :slight_smile:

Pogoda na taki okres do przodu to wróżenie z fusów. Realnie pogodę wylicza się do 3dni max. Ale jak wspomniał gowain impreza nie jest uzależniona jakoś mocno od pogody więc może być tylko dobrze.

Pejo a co chcesz ryby łowić :stuck_out_tongue: jak dla mnie to i lać może :slight_smile:

Mój problem z dojazdem rozwiązany dzięki uprzejmości parasitea i semtexa :slight_smile:

Nadal mam do zaoferowania 3 wolne miejsca na trasie:

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,26,18 … 1801a9e577

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt za pośrednictwem PW

Dalej mam wolne miejsca w samochodzie z Krakowa :slight_smile:

Przecudowny Opel Astra G jest w stanie zabrać nawet 5 osób jednak ze względu na wygodę podróży zdecydowałem by jechać w 3 osoby. Dzięki temu ktoś będzie miał dla siebie całą tylną kanapę :slight_smile: Mimo swojego wieku samochód zapewnia niepowtarzalny klimat i to nie tylko dzięki działającej klimatyzacji :slight_smile:

Tak, zostały jeszcze dwa wolne miejsca :slight_smile:

Wyjazd w piątek w okolicach 7-8 rano z Krakowa

Powrót w godzinach wieczornych w niedzielę.

podbijam…

Pojawiało się u mnie 1 wolne miejsce. Jakby ktoś chciał wskoczyć w Krakowie to zapraszam.

Jadę Krosno -> (jak trzeba Rzeszów) -> Kraków (wskakuje Septim i PeJO) -> Opole->…

Z racji pracy wracamy w niedzielę, wyjazd piątek 6.00 rano.

Peugeot 307 klima i świetne towarzystwo. Lecimy autostradą do Opola potem na południe, szybko i sprawnie.

Jakby ktoś był chętny proszę pisać na PM.

Malutkie pytanko :slight_smile: Czy ktoś w drodze powrotnej z programu rozszerzonego będzie przejeżdżał obok Jenkowic? :smiley:

Rafał z redakcji mieszka w Jenkowicach :wink: (zakładam, że masz na myśli Jenkowice k/Oleśnicy).

Zapewne będzie można się z nim zabrać.

A nie, to te drugie Jenkowice (gmina Kostomłoty) :stuck_out_tongue: :lol:

oj ciężko będzie aby ciebie zabrał, ale napisz :slight_smile: :smiley:

Cześć.

Z tego względu, że dostałem możliwość uczestnictwa w HotZlocie to chętnie się dorzucę komuś na wahę. :wink:

Czy ktoś wybiera się może z Warszawy? Widziałem, że osoby @przemor25 i @Mariuce00 coś wspomniały, że są z Warszawy / okolic i też jadą na HotZlot.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Bilet zabukowany. Są w razie czego spod zamku PKSy do Wrocławia/Kłodzka.

MK

A może dorzucisz mi się na bilet? :wink:

Ja, ale wybieram ekspres do Wrocławia. Z Wrocławia się waham (niestety samolot teraz to najtaniej 149 zł).

Co za czasy, żeby biednego studenta prosić o kasę na bilet… :wink:

Czyżby nikt się nie wybierał z Warszawy samochodem? To w takim razie zostanie wybrać nieco inny środek transportu.

Idź na studia trzeciego stopnia, to się dowiesz co to za czasy. :stuck_out_tongue:

Właśnie pod pracą przechodzi mi pielgrzymka… piknie śpiewają/ryczą :D, może i my kiedyś pójdziemy pielgrzymką do np. Żywca, Okocimia, Zielonej Góry…

A swoją drogą to nadal mam 1 wolne miejsce w samochodzie.

Jadę Krosno-> Kraków (wsiadają: PeJo i Septim)-> A4 do Opola -> potem na południe do Zamczyska

Wracamy w niedzielę bo zmusza nas do tego praca.

Może ma ktoś ochotę się zabrać?

Peugeot 307 klima.

Proszę pisać na PM.

Ja będę jechał pięknym czerwonobiałym, z bocianem na boku oraz komfortowymi 60 miejscami i wifi na pokładzie. Tylko przyjazd do Wrocławia jest dość wczesny. JAk nadal sie namyślasz czym jechac to proponuje PolskiBus o 18:30, tylko bilety pewnie już nie będą z tej najtańszej puli.

Magnes już wydrukowany i czeka na powrót samochodu od lakiernika :slight_smile: Na tydzień przed HotZlotem auto doprowadzone do użytku - Pozostaje tylko czekać :slight_smile:

Ile masz tych folii magnesowych? Jedną? Gdzie ją będziesz nakładał na drzwi/maskę?