HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Na drzwi, na drzwi :slight_smile:

Tutaj podgląd:

lodowka.jpg

gowain , taki magnes z drzwi przy 120 potrafi odpaść. Na tylnej klapie bagażnika nigdy mi nie odpadł. :slight_smile:

Reklamowali jako super mocny, na pewno też czystość powierzchni robi swoje - zobaczymy. Potestuję wcześniej :stuck_out_tongue:

Przyklej od przodu jakąś taśmą (np. izolacyjną, łatwo odejdzie potem) i nie powinno porwać :wink:

PS

Na masce to najmniej widoczne miejsce, szkoda tam “przyklejać”…

Tego się właśnie obawiam, że jak sobie na autostradzie depnę, to komuś krzywdę czymś takim zrobię…

Generalnie super sprawa ale do zakorkowanych miast jako reklama, na trasę chyba trochę niebezpieczne… Po namysłach zostanę chyba na zalaminowanych wersjach A4 przyklejonych do tylnych szyb samochodu…

Czasem zdarzało mi się umyć samochód :wink:

Krzywdy nie zrobisz. Co najwyżej zgubisz :stuck_out_tongue:

Ja się zastanawiam czy magnesiki neodymowe 4 sztuki wielkości 1x2mm walce utrzymają oblaminowane wydruki?

Mam też większe ale czy nie będzie później problemu z oderwaniem tego :slight_smile:

walce to mogą się poprzesuwać bo odczepić to raczej nie, na blachę najlepiej takie coś jak ma gowain bo trzyma na całej powierzchni

W takim razie większych użyje się, ale w jakąś otoczkę będę musiał je ubrać by lakieru nie podrapać bo Deepone mnie zabije :]

Oderwiemy… pomożemy… :smiley: :smiley:

Na zewnątrz tak samo mogą odpaść - większy opór będą stawiać niż takie “magnesy - reklamy”. A przy odpadaniu mogą wyrządzić dużo większą szkodę. :roll:

Zamiast walić magnesy zaklej/zamaskuj krawędzie magnesu taśmą do maskowania karoserii. Nie zostawia śladów, ładnie trzyma i ściąga się szybko.

Przykład: http://showcarshine.pl/213-3m-tasma-maskujaca-2328-25-mm.html

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie by bardzo zaskoczyło i nie wiem jakby się zachował jakbym się podczepił pod zderzak za jakimś autkiem i pruł sobie autostradą około 200km/h i nagle z tego auta przede mną takie coś odpadło to nie wiem jakby się to skończyło…

:slight_smile:

Jechać przepisowo, nie podczepiać, nie jechać 200km/h i będzie ok :slight_smile: Nie chcemy następnego HZ świętować z żałobą po wypadku któregoś z zlotowiczów.

Generalnie zamierzam jechać bez szaleństw… A sytuacja czysto hipotetyczna… Choć różnie to bywa… Swoją drogą nie bardzo nie lubię jak zaczyna się dyskusja prędkość-wypadek… Tak więc zostawmy to w spokoju… Pozostanę przy zalaminowanej wersji A4 na tylnych szybach.

30% wypadków związanych jest z za dużą prędkością, no ale racja nie temat na to.

Wpadłem niedawno na pomysł zabezpieczenia magnesów by nie porysowały samochodu, wrzucę je w termokurczliwą rurkę i powinno być bezpiecznie.

@Szuri21 - jak dasz radę to wydrukuj większe, ponieważ nawet A3 będzie ledwo widoczne… znam ten temat z zeszłego roku :?

Najlepiej to taki bilboard na przyczepce :slight_smile:

Czy ktoś zmotoryzowany z okolic Poznania zostaje na przedłużonym pobycie?

Uwaga oferta last minute :stuck_out_tongue:

Oferta dla południowej wlkp. i dolnego śląska :stuck_out_tongue:

Krotoszyn, Rawicz, Milicz, Ostrów Wlkp., Wrocław :stuck_out_tongue:

Atrakcyjna cena, klimatyzacja, bez papierosów, miłe towarzystwo. Powrót w niedziele, ale z możliwością późniejszego wyjazdu, żeby załapać się jeszcze na sesje lightning talks