HotZlot 2012 - wątek ogólny

Hmm, nie wiem co mają do tego Twoi rodzice. Skoro jedziesz na zlot to oznacza, że jesteś pełnoletni i konto jest darmowe a więc problemu nie ma idziesz i zakładasz na siebie. No chyba, że sam będziesz widział dalej wszędzie problemy, ale to już Twój wybór.

I tak jak pisałem poproś znajomego jakiegoś który ma konto w banku o zrobienie przelewu, jeżeli bardzo boisz się mieć konto bankowe.

Ja posiadam w Aliorze konto bez karty i nic nie płacę i mogę również robić przelewy za free jednak i tak korzystam z Inteligo i w sumie tez mam za darmo pod warunkiem, że mam saldo 100zł miesięcznie. A mam zawsze więc w sumie za darmo wszystko.

Dodane 21.06.2012 (Cz) 0:17

A tak w ogóle stary jak masz taki wielki z tym problem to ja Ci zrobię ten przelew i mi oddasz na zlocie. Nie widzę problemu. W końcu trzeba sobie pomagać.

W związku z tym, że zaprojektowany przeze mnie tegoroczny hotzlotowy userbarek łamał Regulamin tego Forum (był za “ciężki” o 1,9 KB), podaję link do nowego, w pełni regulaminowego:

http://img502.imageshack.us/img502/1861/hotzlot2012.png

Hej,

@ Krogulec - “a jest niewiele ponad setka komentarzy…”

Tak, z czego niektórzy uczestnicy pisali po 2, 3 lub więcej komentarzy… Czasami aż chciałoby się utworzyć jakąś czarną listę. :smiley:

“Warto to przemyśleć. Na liście mamy już 55 osób (nie licząc II etapu tj. trwającej otwartej rejestracji).”

To dotyczy osób, które zostają na rozszerzony program, czy w ogóle takich, które otrzymały zaproszenie i się zarejestrowały?

@ DjLeo - “I jedna z najpiękniejszych rzeczy jaką zauważyłem na zlocie to taka, że jest grupka osób która o czymś gada a Ty podchodzisz nawijka i już gadasz z nimi. Bez spiny na luzie. Wszyscy jacyś tacy uprzejmi dla siebie.”

Bo jesteśmy prawie jak rodzina. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

@ gowain - “Eh ta dzisiejsza młodzież :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Wydrukuj wszystko,”

Kurcze, czego to w dzisiejszych szkołach uczą. Ja pamiętam, że w podstawówce na jakimś przedmiocie właśnie bawiliśmy się w wypisywanie różnych dokumentów pocztowych… :slight_smile:

Można się było domyśleć, a jakbym był to z pewnością siebie również bym tam dopisał :stuck_out_tongue:

:smiley: no nie wiem, nie wiem, ale próbować można :stuck_out_tongue:

Czyli rozumiem, że ostatnio mieliście za mało ? :stuck_out_tongue:

Winiarnia to tylko nazwa tych lochów - nie ma tam wina :wink:

W Zamku na Skale nie ma lodówek w pokojach.

To jest liczba osób, które zdecydowały się na przedłużony pobyt. W międzyczasie doszła jeszcze jedna (GBM zmienił zdanie), a docelowo dojdzie jeszcze trochę z otwartej rejestracji. Wychodzi na to, że na rozszerzony program zostanie blisko połowa uczestników :slight_smile:

Tego też nie pamiętam :wink: Dzięki za informację :wink:

I właśnie dlatego moje zdanie jest takie, że na HotZlotach powinni się spotkać tylko i wyłącznie użytkownicy zaproszeni imiennie. I nawet, gdybym miał się na taki Zlot nigdy nie załapać, stanowczo swoją opinię podtrzymuję.

Najpierw narobiło się smaka a teraz okazuje się że pusta :frowning:

mBank, ING Direct chyba Alior (teraz coś nowego chyba reklamują) - także znalazło by się trochę kont, które spokojnie utrzymasz bo nic nie kosztują. mBank ma chyba opłatę za kartę (akurat nie jestem pewien bo od nich karty nie mam). Także samo konto bez karty spokojnie można założyć w kilka minut. Polecam to zrobić - przydaje się.

kto powiedział, że będzie pusta? :smiley:

Krogulec nie zdradzi co będzie :wink:

Technologia ta przekonała również… NASA :slight_smile:

Pamiętam, że na portalu był o tym news pod koniec ubiegłego roku.


O znalazłem:

http://www.dobreprogramy.pl/Kinect-w-ko … 29515.html

Ale nie stało się to na HotZlocie? Czy może jednak? :slight_smile:

Chciałbym się nie zgodzić z tym stwierdzeniem - pokój jaki zajmowałem przy poprzednim pobycie w Zamku na Skale lodówkę posiadał, po podłączeniu działa i chłodziła nam napoje Gamikaze.

To to był jakiś wyjątek - generalnie nie ma lodówek.

Hej,

@ Krogulec - “To jest liczba osób, które zdecydowały się na przedłużony pobyt. W międzyczasie doszła jeszcze jedna (GBM zmienił zdanie), a docelowo dojdzie jeszcze trochę z otwartej rejestracji. Wychodzi na to, że na rozszerzony program zostanie blisko połowa uczestników :)”

Czyli sporo nas będzie - zobaczymy, mam nadzieję, że niektórzy się nie rozmyślą. :slight_smile: Generalnie nie będzie tak kameralnie, jak ostatnio, ale myślę, że tematów do rozmów nie braknie. :wink:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Krogulec powiedz kiedy będzie dokładniejsza agenda?

W ing jest płatna 7 zł jeżeli nie zrobisz zakupów karta na min 100zł - wówczas jest wszystko za free

No tak, jest to za darmo, jednak bieganie do banku z każdą ilością gotówki by płacić kartą / zrobić przelew jest trochę nie tentego. Oczywiście w wypadku braku wypłaty na konto :slight_smile: Jednak tak czy siak muszę konto założyć.

By nie robić kolejnego posta typu offtop, zapytam. Co w wypadku poślizgu wpłaty ? (tj pieniądze wpłacone w 4 dniu po rejestracji, a nie zdążą dojść na konto w 5 ? :))

@drobok

Chyba nie przeczytałeś mojego posta… tak jak byś go pominął specjalnie :slight_smile: oj nie ładnie nie ładnie… jesteś fee a DjLeo chcę Ci pomóc a Ty co!! noo :slight_smile: