HotZlot 2012 - wątek ogólny

W agendzie są zawody sportowe-> czyszczenie beczek na czas :smiley:

Może by tak grupami przez słomkę ? :slight_smile:

chyba obracanie butelek na czas ;]

W tamtym roku też był kinect i prawdę mówiąc dopiero wtedy mnie ta technologia przekonała. Wcześniej wydawało mi się, że to niepraktyczne, gubi się, zacina itp. Wersji na Windowsa nie miałem okazji widzieć a zastosowanie jako myszki gdy np mamy włączony film na tv jest świetnym pomysłem, ale na to zapewne przyjdzie nam poczekać do Windowsa 8.

Widzę dużo chętnych na tę winiarnię, to ja na ochotnika chętnie ją popilnuję :roll:

drobok , a skąd Ty masz takie dokładne informacje: co gdzie jak i kiedy, skoro do tej pory nie było cię na żadnym zlocie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:wink:

A My będziemy pilnować czy dobrze pilnujesz i wszyscy będą zadowoleni, no może prawie wszyscy :smiley:

Wy będziecie pilnować a redakcja będzie musiała potem po was płacić :stuck_out_tongue:

Dodane 20.06.2012 (Śr) 17:54

Czas mi się kończy, wypadało by iść to zapłacić. Gdybym miał konto to bym zrobił przelew przez neta, ale nie mam :slight_smile: Mam to przeciąć na pół ? Tam jest zleceniodawca / odbiorca, a dla każdego jest bank również. Ja już nie wiem, nigdy się z takim czymś nie spotkałem :slight_smile:

Eh ta dzisiejsza młodzież :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Wydrukuj wszystko, ale na 95% wystarczą tylko dwa. Nie zapomnij nicku dopisać w tytule przelewu :stuck_out_tongue: Podobny blankiet masz np. przy fakturze za telefon, prąd czy gaz :slight_smile:

Właśnie nie, wszystkie dotychczas spotkane przezemnie są takie:

druk-przelewu-maly.png

(nie licząc cyfrowego polsatu, które również dodobne do tych nie są :slight_smile: )

Kto pyta nie błądzi :slight_smile:

@drobok

Nie musisz tak kombinować, taki blankiecik działa na takiej samej zasadzie jak przelew bankowy. W życiu udało mi się wielokrotnie tak płacić ponieważ pewne państwowe instytucje mnie do tego zmuszały, mimo iż od prawie dekady korzystam wyłącznie z przelewów przez internet. A taki blankiecik jeżeli ma tylko prawidłowy numer konta i w tytule twój nick z informacją, że to przelew na hotzlot to reszta nawet jak będzie źle wpisana to i tak przelew dotrze i zostanie zaksięgowany. Wystarczą dwa jeden jest kopią dla Ciebie. A jeżeli to wciąż problem to po prostu daj komuś te 50zł i niech za Ciebie zrobi ten przelew nie wierze, że nie masz choć jednego znajomego który nie ma konta bankowego. Jeżeli znasz choć jedna osobę która pracuje na np. na etat to ona na bank posiada konto bankowe (bo teraz jest to wymagane).

Pomijam fakt, że założenie konta bankowego też nie trwa długo w niektórych bankach możesz to zrobić przy jednej wizycie.

Pani na poczcie powiedziała że 24h. Tylko mi powiedz, po co mi konto skoro nie mam przychodu :slight_smile:

@gowain taki przelew dochodzi szybko to już nie te czasy, że to trwało 2 tygodnie. Co do mbanku to czas wysyłki jest spory. Ja zakładałem w inteligo pare razy i trzeba było czekac około tygodnia aby wszystko pozałatwiać, nie wychodząc z domu. Ale jak się drobok pofatyguję do banku to załatwi od reki.

@drobok

W większości banków konto jest za darmo więc nic nie płacisz. A po co no własnie chociażby w takich sytuacjach jak ta. I nie chcę Cię martwić ale przyjdzie dzień, że trzeba będzie płacić rachunki a wtedy konto się przyda :slight_smile: I tak jak wcześniej wspomniałem nie wiem jaki to problem poprosić kogoś aby z domu zrobił Ci taki przelew. Zajmie mu to porywach 3 minuty a Ty masz problem z głowy.

U mnie taki problem, że rodzice są starej daty i konta przez internet nie chcą …

Pieniądze z paczki pobraniowej dalej lubią przychodzić w okolicach 2 tygodni, więc różnie to bywa na poczcie. Ich “już nie te czasy” za bardzo nie dotyczą :slight_smile:

Co do zakładania konta to nie miałem na myśli, że robi się błyskawicznie, ale że nie trzeba nawet z domu wychodzić, żeby to załatwić. A z kontami jest tak zazwyczaj, że dostaje się do niego kartę, a jak się z niej nie korzysta to się płaci prowizję :slight_smile: Więc skoro dropbok nie korzysta, to chyba jednak nie opłacało by mu się to aż tak :slight_smile:

Do paczki pobraniowej dochodzi fakt przejścia samej paczki, która właśnie idzie ok 2tyg :slight_smile:

Tyle, że mam na myśli priorytetową paczkę, bo innych w Polsce nie wysyłam :stuck_out_tongue: Priorytetowa idzie max. 2 dni, a pieniądze spływają ok. 14…

spokojna głowa, nikt nic nie będzie pilnował, jak co roku wszystko odbędzie się bez problemów i zakłóceń :slight_smile:

Co najwyżej do rachunku za pobyt dopiszą z jedno zero, a przy wymeldowaniu i tak trza wszystko wyrównać :wink:

Pobraniowa potrafi iść i 14 dni :wink: I to wcale nie na drugi koniec Polski (jakieś 170km).

Dlatego nie wyrabia się karty - prosta sprawa. To nic nie kosztuje :wink:

I pilnować lodówki oraz siebie. Do dziś nie wiem kiedy wypiłem red bulla w Rynie. :slight_smile:

BTW - lodówki będą opróżnione czy wypełnione na nasz przyjazd?