HotZlot 2012 - wątek ogólny

mało powiedziane,nie czytał - są teraz darmowe konta ludzie mamy XXI wiek :frowning: :x

drobok do czego ty zmierzasz?

@Gutek - do tego, żeby nie zapłacić, nie jechać i mieć pretensje do całego dobropramowego świata, że mu nie dał nawet szansy…

Zapłaciłem, posta przeczytałem, ale wolałbym nie pożyczać kasy od kogoś kogo wcześniej na oczy nie widziałem :slight_smile: Wiesz, dużo ludzi z forum będzie, a nóż się trafi ktoś kto poda się za siebie i będzie nieciekawie :confused: @up Nie ładnie tak o mnie mówić :stuck_out_tongue:

Hehe i tu Was drobok załatwił, bo argument jak najbardziej trafny :slight_smile: Dajcie mu już spokój, zapłacił i chyba chce jechać :stuck_out_tongue:

A już był plan podać się za windykatora DjLeo :stuck_out_tongue:

@drobok

Wiesz jak pojedziesz na zlot to sam zrozumiesz, że Twoje obawy nie mają uzasadnienia. Poza tym jedyną osobą która coś by ryzykowała to jestem ja. Wiesz chciałem dobrze w końcu jak to kolega wcześniej wspomniał jesteśmy wszyscy prawie jak rodzina. A co do podawania się za kogoś innego to jest to niemożliwe ponieważ każdy ma identyfikator. Więc tutaj ucinam spekulację co do możliwości podszywania się pod innych.

@gowain

Gwoli ścisłości DjLeo jest tylko jeden :slight_smile: Rysopis typa: wysoki, tęgi, łysy (prawie), grubej kości, białej maści, facjata jak po tygodniowym melanżu i czuć od niego spaleniznę upieczonej w piekarniku karty graficznej. Więc jak sam widzisz nie ma takiego drugiego. To już nie te lata jak się było młodym i pięknym. A Ty tez jak byłeś młodszy to byleś taki uroczy mam nawet gowain Twoje zdjęcie z młodości:

http://bit.ly/KTo3fT

A teraz to strach się bać.

http://bit.ly/KTo6IG

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A tak na poważnie to przecież wszyscy tutaj chcą pomóc drobok-wi.

Takie mam pytanko czy osoba która ma zablokowany dostęp do forum z tytułu pisowni czy takie osoby będą losowane czy też nie?

i czy jak będą wylosowane to jak się ma ta osoba dogadać z innymi HotZlot owiczami w sprawie np wspolnego transportu na HZ?

Na każdym zlocie widuje się ‘‘nie pilnowane’’ telefony, aparaty na stolikach i nie słyszałem żeby komuś coś na zlocie zginęło. W tym przypadku nic nie ryzykowałeś.

taka osoba na pewno nie zakłada multikonta :frowning:

W kwestiach organizacyjnych można napisać m-eila do administracji. Proszę napisać do Krogulca - _ krogulec@dobreprogramy.pl _

No ostatnim Zlocie, koszulki Januszka (jak dobrze pamiętam) dostały skrzydeł :stuck_out_tongue:

dostały ponieważ schował je do skrzynki :smiley:

Wystarczy trochę chęci i przeszperać archiwalne wątki dotyczące HZ i tam można się dowiedzieć, że rzeczy wartościowe pozostawione bez opieki nigdy właściciela nie zmieniały.

Posądzenie, że ktoś podszyje się pod inną osobę też jest nie możliwe z uwagi na dobre oznakowanie każdego zlotowicza.

Normalnie już dawno ta się nie uśmiałem - masz u mnie duży sok jabłkowy

Tłoku nie będzie :wink:

Czekamy na tytuły sesji partnerów.

BTW, właśnie wróciłem z Zamku na Skale z ostatniego rekonesansu przed HotZlotem - to miejsce za każdym razem mnie fascynuje, wspaniały klimat :slight_smile: Piwa ma nie zabraknąć, oby tylko pogoda dopisała :wink:

Czy Ty Krogulec kiedykolwiek sypiasz ?? Pytanie retoryczne :smiley:

Och ile bym dał za to szczęście wymagane do bycia wylosowanym :x :lol:

ile :slight_smile:

A tak poważnie już niebawem się okaże, kto, co, gdzie :wink:

@Shaki81 - trzymam Cię za słowo :slight_smile: (piwko w towarzystwie też może być)

@Krogulec - to niesamowite, że każdy tak myśli o tym miejscu, naprawdę jestem ciekaw co w nim takiego magicznego.

Czasami mi się zdarza (ostatnio rzadko :P)

Nie chciałbym rozbudzać oczekiwań do maksimum żeby później nie było rozczarowań - ciężko jednoznacznie określić bo to kompilacja bardzo wielu czynników. Dla mnie jest to miejsce wyjątkowe ze wzlędu na położenie (góry), historyczny charakter (autentyczne, a nie odrestaurowywane wnętrza, czuć oddech historii), wnętrza (fantastyczny dziedziniec), kameralny klimat (160 osób to w sam raz - nie za dużo, nie za mało), otoczenie (przepiękny park, górska rzeka obok), sympatyczną obsługę (to wbrew pozorom wcale nie jest norma) i to “coś” co ciężko zdefiniować. Po prostu człowiek w Zamku na Skale fajnie się czuje, uśmiech sam rodzi się twarzy, to miejsce jakoś tak nastraja optymistycznie do życia :wink: Można szukać mankamentów (takich jak np. niezbyt obszerny basen - szczególnie w stosunku do Doliny Charlotty), ale na tle całości nie ma to po prostu znaczenia.

Pierwszy raz organizujemy HotZlot w miejscu w którym odbyła się wcześniejsza edycja i to chyba najlepszy dowód, że coś jest na rzeczy :wink:

Budujesz napięcie :smiley: Gdzie ja położyłem ten przewijacz czasu…

Z budowaniem napięcia to jak mogę staram się hamować, bo mamy kilka niespodzianek :wink: Zobaczycie na miejscu :slight_smile: