HotZlot 2012 - wątek ogólny

@Krogulec Ile w zeszłym roku osób się zapisało w ostatniej turze do losowania? Wystarczy mi rząd wielkości, jestem po prostu ciekawy :slight_smile: .

to się nazywa hamowanie napięcia?! :slight_smile:

Nie chcemy ujawniać takich danych aby nie zniechęcać zainteresowanych udziałem* :wink: Rząd wielkości: dużo :slight_smile:

* - wiele razy spotykałem się z głosami, że nie ma sensu się rejestrować bo i tak nie ma szansy na zdobycie wejściówki. Szczególnie często piszą to mało aktywni userzy, a to oczywista bzdura (najlepszym przykładem jest DjLeo, który załapał się w tamtym roku właśnie z losowania i to z bodaj ostatniej tury).

Jak pisałem - staram się hamować, ale serce aż się cieszy do spotkania z Wami i gadania do późnej nocy :wink:

@Krogulec

Tak właśnie było. Pamiętam jak zadzwoniłeś wtedy do mnie i powiedziałeś, że ktoś w ostatniej chwili zrezygnował i zostałem wylosowany jako ostatni uczestnik. I to było na 4 dni przed zlotem! Także czasu nie miałem wiele. A ja już od miesiąca myślałem, że nie pojadę bo wcześniej nie zostałem wylosowany i tutaj taki szok. Także fart niesamowity. Nawet nie miałem się czasu z kim zgadać bo wszyscy już byli umówieni. Tyle co jednego gościa z Katowic zabrałem no i z gowain-em “vel znikający punkt”, się zgadałem pod Spodkiem w Katowicach na wspólną podróż. Za to już w drodze powrotnej miałem komplet. W tym roku w obie strony jest pełne auto. I do tego fajna ekipa z jednym redaktorem i moderatorem DP włącznie. No i do tego jeszcze Zamek na Skale. Już mi w zeszłym roku na zlocie mówiono, że tam było super. Także moja ciekawość jest przeogromna a radość jeszcze większa.

O wpłatomatach nie słyszałem, fajna sprawa. Przejdę się tam, już wcześniej myślałem o tym banku :slight_smile: O samym fakcie identyfikatorach nie wiedziałem, nie zwróciłem na nie uwagi na zdjęciach etc :slight_smile: Ogólnie epic fail z mojej strony, cp też nie ma przelewu a wysyłałem wtedy kiedy na zlot, jak stracę miejsce to im pójdę cegłówką okno wybije ^^

Spokojnie nie stracisz, najwyżej organizatorzy poproszą o podesłanie potwierdzenia wpłaty, napisz ma mail z tym, że Twój przelew może dojść później. Kilka osób w latach wcześniejszych też wpłacało na poczcie i zgłaszali, że wpłata może się opóźnić. Podstawa to zgłoszenie tego faktu do organizatorów.

Ale to jest jawne robienie ludzi w … Powie ci, że dojdzie w 24h bo specjalnie o to pytałem przed wpłatą …

Dlatego mam konto i z pośredników nie korzystam, cokolwiek obiecają to i tak zawsze może wystąpić jakis problem.

A jak mówiłem, że Poczta Polska rzadko kiedy w czasie się wyrabia to nie wierzyli :stuck_out_tongue:

huhuhu, nie mogę się doczekać.

Znowu będzie mało spania, dużo kawy i dużo gadania :smiley:

Swoją drogą, skoro Redakcja chce się tak zbliżyć na zlocie do uczestników, to Krogulec - porozmawiamy przy złotym napoju o różnych sprawach ? :>

Btw. do kiedy można zgłaszać propozycje na lighting talks ?

Pewnie jak w zeszłym roku, spontan. A co GBM szykujesz coś?

DjLeo właśnie rozważam czy by nie opowiedzieć czegoś, mam 3 pomysły w głowie :stuck_out_tongue:

Brzmi zagadkowo - o jakich? :wink:

Im szybciej tym lepiej bo gdyby zgłosiło się dużo osób to pierwszeństwo będą mieli Ci, którzy zgłosili się wcześniej. Na razie jednak obaw o to nie ma :wink:

Niespodzianka :stuck_out_tongue:

Biorę przykład z Ciebie i też trzymam napięcie :smiley:

Dla osób które chciałyby zobaczyć co nas czeka pojawiła się całkiem ciekawa oferta gruponowa :slight_smile:

:smiley: gdzie ta oferta :slight_smile:

@Gutek

To ja podam http://bit.ly/PR3P4A

Przy tych cenach to nawet po rabacie -60% za 3 dni wychodzi ponad 500zł.

Hmm z tym, że ta oferta jest “trochę” nieaktualna.

No to kto zmienia płeć ? http://www.dobreprogramy.pl/Zapraszamy- … 33992.html

Ten zlot zapowiada się na prawdę extra! Obym miał szczęście w losowaniu…