HotZlot 2012 - wątek ogólny

Ja też mam taką nadzieje :slight_smile:

Nie chce być niemiły ale zwlekales z wpłata na sam koniec a dodatkowo wybrałeś najgorszy środek "transportu"pieniędzy

Dodane N, 24 cze 2012, 13:24

jeżeli ktoś ma ochotę przedłużyć pobyt w zamku to może się przyda komuś ta oferta: http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/lad … k-na-skale

p.s. swoją drogą ciekawe dlaczego w “wyłączone terminy” nie ma terminu Hot Zlotu

Hej,

@ Krogulec “ciężko jednoznacznie określić bo to kompilacja bardzo wielu czynników.”

I jeszcze ten fortepian na dziedzińcu na przeciw recepcji… :slight_smile:

“ale serce aż się cieszy do spotkania z Wami i gadania do późnej nocy ;)”

Albo i wczesnego ranka. :slight_smile:

@ drobok - “Powie ci, że dojdzie w 24h bo specjalnie o to pytałem przed wpłatą …”

Dlatego redakcja w tym roku postawiła na PayU. :slight_smile: Przelew w czasie sekundy jest na koncie i od razu otrzymuje się mail’a z potwierdzeniem.

@ underface - “p.s. swoją drogą ciekawe dlaczego w “wyłączone terminy” nie ma terminu Hot Zlotu”

Zapomnieli. A z drugiej strony i tak trzeba najpierw uzgodnić termin - z marszu i tak nikogo nie przyjmą… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

underface , 4 z 5 dni ostatnim nie jest :slight_smile: Za rok (o ile się załapię) poprawie się :slight_smile:

Tak, będzie okazja rozliczyć redakcje z opowiadanych planów na ten rok, po których śladu nie widać :wink:

Hej,

Jak to nie widać? Jest przecież tajemniczy znak zapytania, gdy wchodzisz w swój profil. :smiley: Namiastka już jest, a plany - cóż, to jednak nie jest jedno pstryknięcie palcem… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

życie pokaże co i jak będzie, ale co do spotkań na 100% do …rana ostatnio około 6… się kończyły rozmowy :smiley:

Gamikaze np jest zawieszone w próżni użytkowników zostało raptem kilku, żadnych ogłoszeń, planów nic kompletnie, jakby ktoś zapomniał o stronie.

Jak narzekasz na gamikaze to chyba techit nie widziałeś :stuck_out_tongue:

No ten temat jest interesujący http://forum.techit.pl/viewtopic.php?f=5&t=1295 :lol:

Strona główna, newsy z 2011 / 2010 :slight_smile: Ostatnio na forum to co semtex podlinkował :slight_smile:

no ale nie ma co porównywać gamikaze 50k postów techit 3,5k postów

Grupa docelowa gamikaze jest nieporównywalnie większa niż techit więc nie ma co tego porównywać.

Spamerzy zbanowani i tematy usunięte?

A nom widziałem że pozamiatałeś :smiley:

to nie ja :smiley:

kupie-telefon-blackberry-t492726.html

Jakby ktoś miał fajnego BlackBerry na sprzedaż i przypadkiem jechał na HotZlot to ja ja jestem chętny :slight_smile:

Ja oddam chętnie w zamian Samsunga Galaxy Gio :slight_smile:

PS

Wieszak, pijesz na mój koszt :slight_smile:

o nieźle :smiley: Jak forma przed zlotem?

Eeeee …

Dam radę :slight_smile:

Dziś losowanie ![-o<